Etimesgut-Bağlıca-komple-ev-tadilat

Devam eden işimiz; Etimesgut Bağlıca komple ev tadilat

Etimesgut Bağlıca komple tadilat – Bağlıca anahtar teslim dekorasyon. Bağlıca’da anahtar teslim tadilat ve dekorasyon şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bağlıca ev ve iş yeri tadilatları konusunda 30 yıllık tecrübe.

Etimesgut Bağlıca komple tadilatAnkara‘ nın yeni ve elit yerleşim yerlerinin başında gelen Bağlıca’ da dekorasyon ve tadilat hizmetlerimize devam ediyoruz. A’dan Z’ye komple anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerinizi uygun fiyatlarımızla, kaliteli malzemelerimiz ve modern tasarımlarımızla profesyonel olarak yapıyoruz.

Etimesgut-Bağlıca-komple-ev-tadilat
Etimesgut-Bağlıca-komple-ev-tadilat

Etimesgut Bağlıca komple ev tadilat

Aşağıda siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için yapmış olduğumuz yeni iş anlaşmamızı ve fiyat teklifimizi paylaşmak istedik. İnceleyeceğiniz iş teklifimizi değerli ev sahibimiz Gülay hanım değerlendirip çalışmak için bizleri seçtikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. 08.09.2017 tarihinde başlayacağımız Etimesgut Bağlıca komple tadilat kapsamındaki ev dekorasyon çalışmamıza dair yapılacak işler ve fiyat teklifimiz aşağıdadır.T    E    K    L    İ    F

Ankara – Etimesgut, Bağlıca ……. mh/ ……. sk/ No:……. adresine dair;

15 X 3 = 45 m2 (brüt) ölçülerindeki çatı teras kapatma, asma tavanlar, alçı sıva, boya badana, fayans, cam balkon ve laminat parke işine dair olan iş ve fiyat teklifidir.

YAPILACAK İŞLER
1-) Demir konstrüksiyon işleri: Ortalama 3 m arayla ana taşıyıcı görevi yapması amacı ile (80×80) ve 2 mm demir kargasın yapılmasından sonra, ara ana ızgara kargas (40×40) 2 mm demir ve alt alçıpan kargası içinde (40×20) 1 mm demir kaynak işlerinin ölçülendirilmiş çatı meyiline göre tam ve eksiksiz olarak yapılması. Demir kargas işlerinin cam panel pervazlarına uygun ve gereken ölçülerde imal edilmesi ve antipas boya ile boyanması.
2-) OSB montaj işleri: Demir konstriksüyon ve kaynak işleri üstüne boşuksuz olarak OSB malzemesinin döşenerek uygun aralıklarla vida ile montajının yapılması.
3-) Yalıtım ve membran kaplama: OSB üzerine taramalı olarak iki kat hem çakmalı hemde yapıştırmalı yalıtım membran döşenmesi.
4-) Şingle kaplama : OSB ve membran kaplama sonrası beğenilen ve istenilen renkteki şingle’nin yapıştırma ve çakma şeklinde boşluksuz olarak montajının yapılması.
5-) Çatı saçak ahşap aynaları: Tüm çatı çevresine çatı alın ayna tahtalarının çakılması ve verniklenmesi. Çatı ahşap ayna tahtaları ile çatı şingle bağlantılarının arasına gerekli olan tüm silikonlama işlerinin eksiksiz olarak yapılması.
6-) Çatı oluk ve yağmur iniş boruları: Yeni oluşturulan teras kat çatı çevresine pvc fıratpen yağmur iniş borularının ve oluklarının montajlarının yapılması.
7-) Demir boya – antipas: Yapılan çatı demir konstrüksiyonunu paslanmasını önlemek için komple antipas sentetik yağlı boya ile boyanması.
😎 Cam yünü döşeme (Yalıtım-İzolasyon): Çatı altına alçıpan üstüne 5’lik cam yünü sıkıştırılması.
9-) Alçıpan asma tavan: Çatı kat tavanına istenilen ve beğenilen alçıpan led tavan sisteminin yapılarak tüm elektrik tesisat ve aydınlatmalarının çalışır halde yapılarak tem ve eksiksiz olarak teslim edilmesi.
10-) Alçı sıva – Boya badana : Çatı katı içinde kalan tüm tavan ve duvarların alçı sıvalarının yapılarak istenilen renklerde silikonlu silinebilen DYO marka boya ile boyanması.
11-) Şömine: Taş kaplama şöminenin bacasıyla birlikte yapılması.
12-) Sütun kaplama: Tüm 80×80 lik demir taşıyıcı ve kolonların beğenilen modelde ve ölçüde sütun ile kaplanması.
13-) Silikon mastik: Çatı üstü tüm silikon ve mastik çekilme işlerinin tam ve eksiksiz olarak yapılması.
14-) Led ışıklı asma tavan: Alt kat ana salon tavanlarına istenilen ölçü ve modelde led ışıklı asma tavanın yapılması.
15-) Kapı kemerleri: Koridor ve mutfak kapısına iki adet kapı kemerleri yapılması.
16-) Fayans işleri: Banyo ve wc’ nin hali hazırda yapılı bulunan tüm zemin ve duvar fayanslarının sökülerek, kara sıvasının yapılıp istenilen ve beğenilen fayansın tekrar yapılması.
17-) Laminat parke işleri: Tüm daire odalar, mutfaklar ve salonun laminat parke yapılması.

etimesgut-bağlıcada-inşaat-firması
etimesgut-bağlıcada-inşaat-firması

Şu sayfalarımızı da dekorasyon ve tadilat konularında fikir edinmek adına mutlaka ziyaret edin;

Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi

Anahtar Teslimi Dekorasyon Fiyatları

Komple ev dekorasyon

Ev Tadilat Dekorasyon

Ev Tadilat Fiyatları

Etimesgut Bağlıca komple ev tadilat iş teklifimizi kabul eden değerli ev sahibimizle yine bu teklif çerçevesinde bir sözleşme hazırladık ve işimize başladık. Rabbim utandırmasın inşaALLAH. Kendimize güveniyoruz. Tam ve eksiksiz bir şekilde üstlenmiş olduğumuz tüm dekorasyon ve tadilat çalışmalarımızı yaparak muhteşem bir ev ortaya çıkaracağımızı 30 yıllık tecrübemize güvenerek iddia ediyoruz.


İLGİLİ BAŞLIKLAR: Etimesgut Bağlıca komple ev tadilat, etimesgut komple anahtar teslimi ev tadilat işleri, komple dekor etimesgut, a dan z ye tadilat işleri etimesgut bağlıca, ankara bağlıcada dekorasyoncu, tadilat firması ankara bağlıca

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.