Çankırı’ nın Kurşunlu İlçesinde arsasının üzerine temelden çatıya betonarme müstakil ev inşaat işi için bizimle anlaşan değerli müşterimiz Gürkan beye teşekkür ediyoruz.

Çankırı’da yapımı devam eden inşaatımıza ait videomuzu bu sayfamızda izleyebilirsiniz. Temelden çatıya anlaşmasını imzalayarak yapımına devam ettiğimiz projemiz hakkında çok daha detaylı bilgiler edinmek için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Çankırı Kurşunlu İnşaat
Çankırı Kurşunlu İnşaat

Çankırı’da Yapımı Devam Eden İnşaatımız

https://youtu.be/ECQMHJHWgwI
Çankırı Kurşunlu’da Yapımı Devam Eden Betonarme Ev Projemiz – ANAHTAR TESLİM

Tamamı 220 m2 oturumlu, 4 oda, 1 salon, 2 banyo, 1 wc, kiler, giriş antre, koridor, veranda teras, çevre bahçe duvarı ve tüm peyzaj çalışmaları tarafımızdan anahtar teslim olarak yapılmaktadır. İşşimiz bittiği zaman değerli müşterimiz Gürkan bey sadece eşyalarını getirecek ve huzurla yaşayabilecek hiç bir eksiği olmadan.

Çankırı'da Yapımı Devam Eden İnşaatımız 1
Çankırı’da Yapımı Devam Eden İnşaatımız 1

Nasıl Çalışıyoruz

Kullanılacak olan tüm malzemeleri müşterimize satış mağazalarımızdan beğendirdik. Dışarıya bağımlı çalışmadığımız için tüm imalatlar, malzemeler ve işçilikler bizim tarafımızdan profesyonel olarak hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Çankırı’da yapımı devam eden inşaatımız için gerekli olan tüm ekip ve ekipmanlar kendi bünyemizde çalışan işinin ehli personellerden oluşmaktadır. Diğer firmalar gibi toplama ekip ve ekipmanlarla asla çalışmıyoruz. Fayans satış mağazamız, laminat parke mağazamız, mobilya imalathanemiz ve dış cephe kaplama malzemeleri imalathanemizle tüm gerekli malzeme ve ürünleri kendimiz müşterimizin isteklerine uygun bir biçimde ayrıca çok ekonomik fiyatlar ile mal ediyoruz. Bu sebeplerden dolayı işimiz hem daha kaliteli, hem daha hızlı, hemde çok daha fazla ekonomik fiyatlarla bitiyor.

Sizde arsama ev yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Bizi iletişim numaralarımızdan arayarak 7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Tüm İnşaat Tadilat Videolarımız
Görseller ve detaylı bilgiler
Anahtar Teslim Ev Fiyatları
Prefabrik Ev Fiyatları
Ev Tadilat Fiyatları

Çankırı İnşaat Şirketi, çankırıda ev yaptırmak istiyorum, anahtar teslim ev fiyatları çankırı, inşaat fiyatları çankırı, kurşunluda ev yapan firmalar,