Ankara Ümitköy’de devam eden tadilat ve dekorasyon işimiz hızla devam etmektedir. Bu çalışmamıza dair detaylı bilgileri, görselleri ve ilerleme aşamalarını sayfamızda inceleyebilirsiniz. İşimiz bittiğinde son halini yine bu sayfamızda görebilirsiniz.

Ümitköy’de İşimiz Devam Ediyor – Dekorasyon çalışmamıza hızla devam ediyoruz. Salon, balkon, mutfak ve koridorda yapmış olduğumuz tadilat ve dekorasyon uygulamalarımızı aşağıdaki görsellerimiz ve detaylı bilgileri ile birlikte inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımızı sık sık güncelliyoruz.

Salon Niş Çalışmamız

Mutfak ve salon arasındaki duvarı yıkarak, buzdolabı için mutfakta ayrı bir bölüm yarattık. Bu değişiklik ile hem mutfağı daha kullanışlı ve büyük bir mekân haline getirdik. Ayrıca yıkılan duvara yapmış olduğumuz alçıpan duvarın salona bakan sırt bölgesine de niş oturttuk. Tasarımı tamamen müşterimizin isteklerine göre şekillendirdik ve uyguladık.

Salon niş modelimiz
Salon niş modelimiz
Salon niş çalışmamız
Salon niş çalışmamız

Salon Asma Tavan Çalışmamız

Salon tavanı eskiden sıkça uygulanan fasarit. Komple tavana alçı sıva yaparak fasarit görüntüsünü tamamen ortadan kaldıracağız. Sonrasında led ışıklı asma tavan yaparak günümüz modern mimariye uygun bir salon yaratacağız.

Salon Asma Tavan Çalışmamız
Salon Asma Tavan Çalışmamız

Salon tavan aydınlatmasını da ortalayarak, daha şık ve kaliteli bir tasarım olmasını hedefliyoruz. Yeterli aydınlatma sağlanmasını garanti altına alıyoruz.

Salon led ışıklı asma tavan çalışmamız devam ediyor
Salon led ışıklı asma tavan çalışmamız devam ediyor

Mutfak Asma Tavan Çalışmamız

Mutfak tavanına asma tavan yaparak spot koyacağız tüm köşelere. Bu şekilde mutfak dolabı imalat ve montajımız bittikten sonra tam ve eksiksiz bir tasarım olmasını hedefliyoruz.

Mutfak asma tavanımız. Gergi tavana hazırlık
Mutfak asma tavanımız. Gergi tavana hazırlık

Mutfak Gergi Tavan Hazırlığı

Mutfak asma tavanı bitip spotlarımızı taktıktan sonra, orta bölüme müşterimizin beğeneceği modelde gergi tavanımızı yapacağız. Bittiğinde görsel ve modern bir mutfak olacağından eminiz.

Mutfak asma tavan çalışmamız
Mutfak asma tavan çalışmamız

Mutfak Dolabı İmalatımız Devam Ediyor

Eski dolaplarımızı kırdık. Tüm eski yapılı olan fayans ve seramikleri de söktük ve hafriyatlarını attık. Bacayı kırdık. Elektrik ve su tesisat yerlerini yeni mutfak tasarımımıza uygun şekilde yeniden döşedik. Yeni dolabımız kendi imalathanemizde yapılmaktadır. Çizilmez akrilik kapaklar ve granir tezgah yapacağız. Tüm renkleri ve tasarımı müşterimiz seçti ve onayladı.

Mutfak dolabı imalatımız devam ediyor
Mutfak dolabı imalatımız devam ediyor

Şu tadilat sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz

Devam Eden İşler
Ev Tadilatı
Ev Tadilat Fiyatları