Anahtar Teslim Villa

Bizlere web sitemiz üzerinden ulaşarak, anahtar teslim villa yaptırmak için fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. Bizlerde bu seçim ve güven karşılığında en hızlı, ekonomik ve gerçek anahtar teslim villa fiyat teklifimizi kendilerine bu sayfamızda sunuyoruz. Burada betonarme anahtar teslim villa fiyat teklifimizi tüm detayları ile inceleyebilirsiniz. Görseller ve açıklamaları ile tüm markaları ve malzeme cinslerini görebileceksiniz.

Burada anahtar teslim villa proje çizim aşamalarından, anahtar teslim villanın tüm yapım aşamalarına kadar tüm imalatları adım adım takip edebileceksiniz. Böylelikle hem değerli müşterimize fiyat teklifimizi sunmuş olacağız, hemde siz değerli araştırma yapan misafirlerimize anahtar teslim villa nasıl yapılır öğreteceğiz. Sizlere faydalı bir inşaat, tadilat dekorasyon şirketi olmak için biz çok çalışıyoruz. Daima yanınızdayız.

Anahtar teslim villa fiyat teklifimiz aşağıdadır. Bu fiyat teklifimiz içerisinde merak ettiğiniz tüm istişare, tasarım, imalat, uygulama ve kullanılacak malzemeleri kalem kalem inceleyebileceksiniz. Daha fazla detay bilgilerle sizleri aydınlatmak için her konuya özenle değindik. Her zevke, tarza ve bütçeye göre anahtar teslim villa projesini hayata geçirmek bizim işimiz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Anahtar Teslim Villa Teklif

Bilgi: Donanım listeleri, imalat ve uygulamalar, markalar, işveren/yüklenici tarafından temin edilecek malzemeler, inşaat yapım süreleri ve ödeme şekilleri ilk sunum teklif olarak hazırlanmıştır. İşverenin isteğine göre gereken düzeltmeler yapılabilir. Böylelikle teklif metni son şeklini alarak gerçek sözleşme metni haline getirilebilir.

1- TARAFLAR

Bu anahtar teslim villa inşaat fiyat ve iş teklifinde bir tarafta Asıl Müteahhit olan “………………………….” (bundan sonra işveren olarak anılacak) ile diğer tarafta alt yüklenici “DEKORDELİSİ İNŞAAT MİMARLIK TASARIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” ( teklif metninde yüklenici olarak anılacaktır).

2- TARAFLARA İLİŞKİN BİLGİLER

2.1- İşverenin Adresi :…………………………………….

2.2– Yüklenicinin Adresi: Neyzen Tevfik Sokak No 5/5A Maltepe – Ankara

3- İŞİN ADI: “430 m2 …….ADA / ………PARSEL no.lu 0,20 / 0,40 emsal arsa üzerine 254 m2, dubleks (bodrum araç garaş + Bodrum oda banyo + zemin salon + koridor + mutfak + 1 oda + ana banyo + merdiven ve sahanlık + ikinci kat 3 ayrı banyolu odalar + merdiven sahanlık + balkon + koridor + Çatı kat banyolu oda + çevre peyzaj + bahçe duvarı + ana giriş araç/kişi giriş kapısı Anahtar teslimi Betonarme Karkas İnşaat Villa Yapım İşi”.

4. İŞİN YAPILMA YERİ:

Tapu kayıtlarına göre; ANKARA İli; ……… İlçesi; …..Pafta; ….Ada; Parsel no: ….

5. İŞİN NİTELİĞİ

Projesine uygun işçilik ve malzemeli olmak üzere ”ANAHTAR TESLİMİ” betonarme karkas konut villa yapım işidir ve aşağıdaki imalatları kapsar.

Taraflar arasında imzalanacak ve onaya sunulacak inşaat projeleri (Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik Tesisat projeleri) bu teklifte yükleniciye aittir. İşveren ve Yüklenici tarafından onaylanmış projeler yüklenicinin taahhüdü dahilindedir ve bu teklif ile bir bütün olarak kabul edilmiştir.

6. İŞVEREN TARAFINDAN TEMİN EDİLECEK MALZEME VE İŞLER:

6.1. Yapı denetim ve her türlü projelerle ilgili resmi onay harçları.

6.2. Belediyelerle ile ilgili her türlü ödemeler

6.3. Yapı denetim ve proje müellifleri ile yüklenici koordinasyonu, harita mühendisine kazının aplikesinin ve kazıdan sonra binanın aplikesinin yaptırılması.

6.4. Şantiye abonelikleri ile ilgili ödemeler.

6.5. Şantiye elektrik ve su sarfiyatı bedelleri.

6.6. Her türlü abonelikler ve sayaç bedelleri.

6.7. Şantiye Elektrik panosu.

6.8. Kazı ve işgaliye harcı ile ilgili ödemeler.

6.9. Ankastre beyaz eşyalarının satın alınması.

7. YÜKLENİCİ TARAFINDAN YAPILACAK İŞLER LİSTESİ

Bilgi: Yüklenici tarafından yerinde veya atölyelerde yapılacak tüm imalatlar, montajları, uygulamaları onaylanmış mimari projelere birebir uyumlu şekilde yapılacaktır. Aksi görülen imalatlar, malzemeler, uygulamalar işveren tarafından değiştirilebilir veya şantiye sahasından uzaklaştırılabilir. Tüm mimari, statik, elektrik ve mekanik onaylı projelerine uymayı yüklenici taahhüt eder.

Yüklenici, İşveren tarafından kendisine verilen işleri, meslek ettiği ve disiplin anlayışı ile yapacak, yükümlülüklerini yerine getirirken İşveren‘in ve Kontrolör‘ün menfaatlerini ön planda tutacak, çalışmaları hakkında yetkisiz kişi veya kuruluşlara bilgi aktarmayacaktır.

7.1 KABA İNŞAATTA:

Yüklenici; onaylanmış mimari projelerine birebir uymayı işverene taahhüt eder.

7.1.1 Kazı yapılması ve Kazı nakliyesi.

7.1.2. Kazının kompactesi.

7.1.3. Mekanik stablize temini.

7.1.4. Temel dolgusunda Stabilize dolgu yapılması ve kompacte edilmesi.

7.1.5. Grobeton serilmesi.

7.1.6. Demir malzemesi ve demir döşenmesi.

7.1.7. C30 beton atılması.

7.1.8. Temel betonu atıldıktan sonra ,temel yanlarına PP 3000 şalomalı su yalıtımı (bohçalama) yapılması.

7.1.9. Endüstriyel Plywood malzemeli ,kalıp işçiliği ve kalıp yapılması.

7.1.10. Her demir çapı için ayrı çaplarda paspayı malzemesi temini ve teker teker montajı.

7.1.11. Kalıp imali için gerekli her türlü asansör veya vinç sistemlerinin temini.

7.1.12. Teleskopik kalıp direkleri,krikolar dahil tüm kalıp iskelesi.

7.1.13. Tüm kalıp tie rot boruları.

7.1.14. Tie rot Civataları ve kilitleri.

7.1.15. Tüm sarf malzemeleri, bağteli, çivi, endüstriyel Plywood kalıp yağları vs.

7.1.16. Döşeme plywoodları arası (T) profiller malzemesi.

7.1.17. Tüm temel demiri çevresine bakır temel topraklanması yapılması.

7.1.18. Elektrik Temel topraklanma plakaların çakılması.

7.1.19. Elektrik fenş borularının atılması.

7.1.20. Değişik etkime çaplı özel wacker şişelerle mükemmel vibrasyon yapılması, beton kürü ve bakımı.

7.1.21. En az 12 yıllık şantiye şefi ve en az 25 yıllık inşaat mühendislerimizin yönetimi.

7.1.22. Kalıp ve demirin yapı denetim görevlisine kabul ettirilmesi.

7.1.23. SGK dosyası altında sgk işyeri numarası, alarak, çalışanlarımızın sgk primlerimizin yatırılması.

7.1.24. Her türlü risk alımı, inşaat yapım süresince deprem, toprak kayması, betonun, soğuktan, sıcaktan yanması, toprak çökmesi, kalıp çökmesi halinde çöken kalıbın tekrar yapılması.

7.1.25. Zayii olan demir ve betonunuzun tekrar temin edilmesi.

7.1.26. iş kazaları, yaralnamalar ve ölümler halinde tam mesuliyet.

7.1.27. Ahşap oturtma çatı yapılması (kullanılmış 5/10, 10/10 larla ve bu inşaat için yeni alınacak 2,5 tahtalarla en fazla sadece bu inşaatta kullanılması kaydıyla çatıya çakılacaktır.

7.1.28. Çatı yalıtımı yapılması, şaloma uygulamalı tek kat 3 mm membranla yapılacaktır.

7.1.30. Bacaların tuğlayla örülmesi.

7.1.31. Bacaların sıvanması.

7.1.32. Çatının uçmaması için, çatının çatı tabliyesine demirle bağlanması.

7.1.32. Çatı kiremitleri ve çatı penceresi yapılması.

7.1.33. Yağmur derelerinin yapılması.

7.1.34. Yağmur oluklarının yapılması.

7.1.35. Temel içinde pis su çıkışı, elektrik girişi ve temiz su girişleri için boş pvc boru bırakılması.

7.1.36. Bunların hepsinin Yapı denetim görevlilerine ve işverenin sağladığı şantiye şefine kabul ettirilmesi.

7.1.37. Duvar örme işlerinde kullanılacak malzemeler 8,5’luk ve 13,5’luk tuğlalar olacaktır. İç bölme duvarlar 8,5’luk tuğlalar ile, dış duvarlar ise çift kat olmak üzere 13,5’luk tuğla ile imalat yapılacaktır. Dış duvar imalatlarında ilk ve ikinci sıra tuğla arasına 5’lik EPS yalıtım kullanılacaktır. Tüm kapı ve pencere lentoları olarak uygun ölçülerde beton kalıplarla yapılacak.

7.2. İNCE İNŞAAT’TA

NOT: Anahtar teslimi betonarme villa projesi dahilinde yapılacak olan her türlü imalat işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan hiçbir imalat yapılmayacaktır. İşverenin zevkine, tarzına uygun olarak çizilecek olan (resmi onaylar çerçevesinde) betonarme anahtar teslim villa projelerine uygun olarak birebir hazırlanmış fiyat teklifi değildir. Üzerinde proje esaslarına göre değişikliklere açıktır. Adetlerde farklılıklar olabilir. Bu tür değişikliklerde fiyat artışı veya azalması karşılıklı istişare sonucunda belirlenecektir. Fakat düşünülen ve yapılması planlanan anahtar teslim betonarme villa proje kapsamında teklif metnimiz hazırlanmıştır. Bu bir sözleşme metni değildir.

Aşağıda örnek anahtar teslim villa projemizin yaklaşık görseli bulunmaktadır. Bu örnek proje üzerinde bazı değişiklikler, eklemeler yapılacaktır istişareler, çizim ve tasarım esnasında. Bu tür değişiklikler ve eklentiler yaklaşık olarak göz önünde bulundurulmuştur.

Varsayılan Anahtar Teslim Villa Proje – 1

Dış cephede %30 taş kaplama, %20’ye kadar fibercement / kompozit / ahşap malzemeler / imalatlar / uygulamalar yüklenici tarafndan anahtar teslim olarak kullanılabilir. Varsayılanlar olarak teklife eklenmiş olup, örnek anahtar teslim villa modelimizde henüz çizilmemiştir. Anahtar teslim villa fiyat teklifi kabul edildiği taktirde işveren isteklerine en uygun projemize eklenecektir.

Varsayılan Anahtar Teslim Villa Proje – 2

Bu anahtar teslimi betonarme villa projelerine ait olan tüm elektrik, mekanik, iç ve dış dekorasyon çalışmalarında kullanılacak malzemeler, cinsleri ve markaları aşağıdaki gibidir. Teklif metnimizde sunulan tüm detaylara, markalara yüklenici sadık kalmayı taahhüt eder.

SALON

 • Tavan tamamen mastarlı terazili alçı sıva + hareketli led ve spot aydınlatmalı asma tavan + boya badana.
 • Kazanlı odun şöminesi + baca imalatı + dekoratif taş kaplama.
 • Duvarlar işverenin isteğine göre lokal duvar kağıtları + işverenenin seçeceği renklerde silikonlu silinebilen su bazlı iç cephe boyası.
 • Zeminler duvardan duvara 10 mm derzli ÇAMSAN marka laminat parke kaplama.

ODALAR

 • Tavan tamamen mastarlı terazili alçı sıva + hareketli led ve spot aydınlatmalı asma tavan + boya badana.
 • Duvarlar işverenin isteğine göre lokal duvar kağıtları + işverenenin seçeceği renklerde silikonlu silinebilen su bazlı iç cephe boyası.
 • Zeminler duvardan duvara 10 mm derzli ÇAMSAN marka laminat parke kaplama + 3 mm strafor şilte + 10’luk lake beyaz süpürgelikler.
 • Tüm odalara iç aksam suntalam, dış aksam mdflam işveren tarafından tasarımı, rengi ve modeli belirlenecek olan gardropların yapılması.

KORİDORLAR

 • Tavanlar tamamen mastarlı terazili alçı sıva + hareketli led ve spot aydınlatmalı asma tavan + boya badana.
 • Duvarlar işverenin isteğine göre lokal duvar kağıtları + işverenenin seçeceği renklerde silikonlu silinebilen su bazlı iç cephe boyası.
 • Tüm koridor antre ve sahanlık zeminleri 60 x 120 ebatlarında işveren tarafından seçilecek ve onaylanacak olan renklerde ve modelde ÇANAKKALE marka yer seramikleri. 10’luk lake beyaz renk süpürgelikler. Projesine göre uygun bölgeye sütunlu kemer yapılabilir. Koridor antre duvarlarına gereken elektrik tesisatları döşenmek kaydı ile belirli yerlere duvar aplikleri. (Aplikler işveren tarafından temin edilecek yüklenici tarafından montajı yapılacaktır).
 • Giriş kat koridor mimari projede belirlenen bölgeye MDFLAM iç ve dış aksam işveren tarafından tasarımı, rengi ve modeli beğenilecek olan vestiyer ve ayakkabılığın yapılması.

MUTFAK

 • Mutfak dolabı imalatı işverenin seçeceği ve onaylayacağı renklerde, modelde ve tasarımda yapılacaktır. Çizilen ve onaylanan projeye birebir uygun ölçülerde; LAKE kapak, Mdf iç aksam, çimstone tezgâh taşı, TEKA marka çelik eviye, ÇANAKKALE marka tezgah arası 30×60 ebat fayans, mutfak dolap led ve spot aydınlatmaları. Özel aksesuarlar (şişelik, yağdanlık, kiler sepetleri, aventus kapak pistonlar, bloom çekmece özel rayları) işveren tarafından tercih edildiği taktirde malzemesi işveren tarafından, işçilik ve montajları yüklenici tarafından yapılacaktır.
 • Tavan hareketli led ve spot aydınlatmalı asma tavan.
 • Tüm tavanlar ve duvarlar mastarlı terazili alçı sıva.
 • Duvarlar işverenin isteğine göre lokal duvar kağıtları + işverenenin seçeceği renklerde silikonlu silinebilen su bazlı iç cephe boyası.
 • Tüm zeminler ÇANAKKALE marka duvardan duvara 60×120 ebatlarında seramik kaplama. 10’luk lake beyaz süpürgelikler.

BANYOLAR

BİLGİ: Tüm odalarda ayrıca birer banyo imalatı yapılacaktır. Burada belirteceğimiz tüm banyo imalat ve uygulamaları her banyo için ayrı ayrı değişebilir ve farklı uygulamaları kapsayabilir. İşveren tarafından tercih edilecek banyo tasarım ve dekorasyon uygulamalarındaki değişiklikler teklif fiyatımızı etkilemeyecektir. Fiyat sabit tutulacaktır. Banyolarda kullanılacak olan tüm batarya ve vitrifiyeler işveren tarafından temin edilecek, işveren tarafından montajları eksiksiz olarak yapılacaktır.

 • Tüm banyo duvarları kum çimento esaslı beton sıva.
 • Zeminler tefsiye + şap + yalıtım izolasyon. Banyo zeminleri izolasyon/yalıtım malzemesi olarak İSONEM izole kullanılacaktır.
 • Tüm banyolar tavanlarına 30×30 clip-in metal tavan. Her banyoya 1 adet olmak üzere clip-in tavan orijinal led panel aydınlatması.
 • Tüm banyo duvarlarının zeminden tavana komple işveren tarafından seçilecek renk, model ve fon uygulamalarında ÇANAKKALE seramik kaplamanın yapılması. Uygun renklerde fayans iç ve dış köşebentlerinin kulanılması. Seramik yapıştırıcısı olarak KALEKİM / Weber marka kullanılacak. Banyo zeminleri izolasyon sonrası duvar seramikleri model yer seramiklerinin döşenmesi. Uygun renklerde komple derzlerinin verilmesi ve kaba temizliklerinin yapılması.
 • Tüm banyolara birer adet 6 mm demperli cam (renkli / şeffaf), teknesiz duşakabin. Çerçeve ve pervazlar, açılış yönleri işveren tarafından belirlenecek ve seçilecek.
 • Tüm banyolara birer adet SEREL / TURKUAZ marka gömme rezervuarlı klozet yapılması. Renk ve model işveren tarafından seçilecek.
 • Tüm banyolara iç dış aksam 1,8 mm mfdlam banyo daloplarının imalat ve montajlarının yapılması. Tüm renk, model ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Çanak lavaboları işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından imalat montajı yapılacaktır.
 • Tüm banyolarda duşakabin içine 30’luk inoks metal paslanmaz, duşakabin dışına ise 15×15 metal paslanmaz inoks süzgeç montajları yapılacak.
 • Banyolara birer adet beyaz renk, DEMİRDÖKÜM marka havlupan montajları yapılacak.
 • Tüm banyolar kapı eşiklerine beyaz, 3’lük mermerin montajının yapılması.
 • Banyolarda kullanılmak üzere havluluk, peçetelik, şampuanlık gibi özel aksesuarlar işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajları eksiksiz yapılacaktır.

BODRUM KAT

 • Bodrum katta mimari projelere uygun olarak bir oda, banyo, kalorifer kazan / kombi odası, araç garaj bölümü imalatının yapılması.
 • Tüm bodrum kat zeminlerinin İSONEM izolasyon uygulamasının yapılması.
 • Tüm bodrum zeminlerinin ÇANAKKALE marka işveren tarafından belirlenecek modelde seramiklerin yapılması.
 • Tüm tavan ve duvarların alçı sıvalarının yapılarak boya badanalarının tamamlanması.
 • Araç giriş kapı bölümüne dış yağmur/su akıntılarını giderici boy süzgecin yapılması.
 • Bodrum kat kalorifer kazan / kombi odasına tamamen (zeminler-duvarlar) tavana kadar fayas yapılması. Gerekli tüm mimari projelerine uygun olarak elektrik ve su tesisatlarının eksiksiz döşenmesi. PVC giriş kapısının yapılması. Pvc markası olarak FIRATPEN kullanılacaktır.

ÇATI KATI

 • Çatı katına 1 oda ve banyo imalatının yapılması.
 • yapılacak banyo imalatının çatı kalkan kısımlarına her iki yandan ve boydan yüklük/gardrop imalatının yapılması. İç ve dış aksam MDFLAM olarak imal edilecek ve işveren isteklerine uygun renkte ve modelde olacaktır gardroplar.
 • Çatı katı oda tavanları, taşyünü yalıtım altı komple alçıpan kaplama olarak imalat yapılacaktır.

MERDİVEN

Mimari, statik projesine uygun olarak hazırlanmış merdiven kovası ve beton basamak imalatları üzerine; yer döşemelerinde kullanılan laminat parkeden basamak kaplamaları yapılacak. 4’lük masif kayın kaplama olarakta yapılabilir. İşveren tarafından seçilecek olan kaplama şekli ve malzemesi verilen bu teklif fiyatını etkilemeyecektir. Uygun renk ve modelde ahşap korkuluk ve trabzanları yapılacak.

ISITMA SİSTEMLERİ

Tüm konut içi panel radyatör markaları DEMİRDÖKÜM marka olacaktır. Onaylı mekanik projeleri ve kombi doğalgaz projelerine uygun olarak alt ve üst borulama sistemleri eksiksiz olarak imalatı ve testleri yapılacaktır. Tüm alt ve üst boruları FIRATPEN Pvc olarak kullanılacaktır. Petek radyatör boyları ve adetleri projesine uygun olarak çalışır halde teslim edilecek şekilde montajlanacaktır. Tüm imalatlar ve montajlar BAŞKENTGAZ teknik şartnamesine uygun olarak yapılacaktır. Doğalgaz projesi yüklenici tarafından çizilecek ve onaylanacaktır. Kombi / kazan yüklenici tarafından temin edilecek ve tüm bağlantıları teknik şartnamelerine uygun olarak tamamlanacaktır. Kombi / Kazan işveren tarafından alınacak fakat tüm montaj işleri, proje çizilmesi ve onay işlemleri yüklenici tarafından malzemeli olarak eksiksiz tamamlanacaktır. İşveren, Kombi/Kazan dışında ekstra hiçbir montaj malzemesine vs ödeme yapmayacaktır.

 • Bodrum katta kalorifer kazan odasının imalatının projesine uygun şekilde yapılması. Tüm elektrik ve mekanik tesisat döşemelerinin projelerine uygun şekilde eksiksiz yapılması.
 • Tüm panel radyatörlere termostatik vana sistemi takılması.

ASANSÖR

3 duraklı (bodrum, zemin, birinci kat), ev tipi, 123×123 ölçülerinde hidrolik NOBEL ev tipi kuyusuz asansör sisteminin kurulması. Tüm elektrik tesisat sistemlerinin elektrik tesisat projesine işlenmesi ve asansör imalatına uygun alt ve üst elektrik tesisatlarının yapılandırılması ve çalıştırılması. Gereken 380 volt, 5×2.5 16 amper sigorta ile desteklenmesi yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Model örneği aşağıdadır. Model renklerinde işverenin seçimine göre değişiklikler yapılabilir. Yeşil etiketinin alınması, asansör projelerinin onaylanması.

ARAÇ GİRİŞ / GARAJ

Konut bodrum kat içi garaj imalatının yapılması. Dış bahçeden araç bodrum girişine mimari projesine uyumlu eğimli giriş yolunun imalatının yapılması. Belirlenen araç genişlik ölçüsü yan kenar duvarlarına mimari projelerine uygun perde beton kalkan duvarlarının yapılması. Araç yolunun alt çakıl, kumlama, tefsiye şap betonlarının dökülmesi. Parke kilit taşının döşenmesi. Araç dış bahçe giriş perde duvar iç kaplamalarının ve küpeştesinin mimari projesine uygun olarak yapılması. Poliüretan iç dolgulu, çelik kaplı panel araç garaj giriş otomatik açılır kapanır kumandalı sistem panjur kapının bodrum araç giriş kapısı olarak yapılması. Panel ve motor seçeneklerini işveren belirleyecektir.

BAHÇE PERDE DUVAR

Belediyenin belirlemiş olduğu çekme payları sonrası kalan tüm arsa çevresine aşağıda örnek olarak modelde bahçe çevre perde duvarı imalatının eksiksiz olarak yapılması. 50 cm derinlik toprak altı, 1.40 cm ise toprak üstü olmak üzere toplamda 1.90 cm yüksekliğinde desenli, perde kalıplar kullanılarak dökme beton esaslı duvar imalatının yapılması. Derz ve desen boyalarının yapılması. Uygun modelde (işverenenin seçeceği renk, model) perforje korkulukların yapılması ve boyanması. Perde beton duvar küpeştesinin yapılması. İşveren tarafından seçilecek olan perforje kumandalı/sensörlü araç giriş kapısı ve normal giriş perforje şifreli otomatik kapılarının yapılması.

ELEKTRİK TESİSAT İMALATLARI

Yüklenici, çizilen ve onaylanan tüm elektrik projesine birebir sadık kalarak imalatları yerinde yapmayı taahhüt eder.

 • Tüm alt ve üst kablolama imalarında kullanılacak kablo markaları HES marka olacaktır. Ana şebeke hat kabloları, topraklı ve düz priz kabloları, anahtar kabloları, tv anten ve enternet kabloları ve sistemleri vs elektrik projelerinde belirtilen ebat, kalınlık ve ölçülerinde birebir kullanılacaktır.
 • Tüm düğme, priz, anahtarlar işveren tarafından seçilecek renklerde VİKO marka olacaktır.
 • Kullanılacak olan tüm sigortalar şalterler SİEMENS marka olacaktır.
 • Hareketli asma tavan uygulamalarında kullanılacak tüm led ve spotlar CATA marka uygun ölçülerde olacaktır. Led ve spot aydınlatma renkleri işveren tarafından seçilecektir.

MEKANİK

Mekanik projelerine bağlı kalmayı yüklenici taahhüt eder. İşveren tarafından temin edilecek olan bataryaların montajlarını eksiksiz yapmak. Ana şebeke alt yapı bağlantıları, pis ve temiz su alt/üst borulama bağlantıları ve döşemelerini eksiksiz yapmak, dış peyzaj ve bahçe sulama ve kullanım pis/temiz su alt/üst bağlantılarını yapmak, sıcak/soğuk su alt/üst bağlantılarını yapmak, kombi/kazan tüm mekanik alt/üst bağlantılarını döşemek ve çalıştırmak, tüm banyolar ve ortak mahaller pis su gider süzgeçlerinin bağlantı ve montajlarının yapılması, tüm ısıtma sistemleri borulama sistemlerinin çalışır halde bağlantı montajlarının yapılması. Mekanik alt/üst tüm bağlantıları sonlandırılmasını müteakip tüm testlerin yapılması, tüm sistemlerin çalışır halde teslim edilmesi. Ana şebeke alt/üst büz, greboru, beton boru bağlantılarının eksiksiz yapılması. Tüm alt/üst borulama sistemleri, vanalar, FIRATPEN pvc boru markaları ile yapılacaktır.

İÇ KAPILAR – ÇELİK KAPI

Sayısı mimari projelerde onaylı olan iç kapılar işveren tarafından seçilecek renk, model ve tasarımda lake boyalı panel kapılar olarak imalat/montajlarının yapılması. Tüm kol, kilit, menteşelerin eksiksiz olması.

Mimari projesine uygun ölçülerde Kale marka yüksek bariyerli ve güvenlik kilitli (işveren tarafından seçilecek renk, model, tasarım) dış çelik kapının eksiksiz imalat ve montajının yapılması.

PVC KAPI & PENCERELER

Mimari projelere uygun model ve uygun ölçülerde (Fransız sistem) Winsa marka, belirlenen renklerde ısıcamlı (sinerji) vasistaslı (çift açılım) pencerelerin imalat/montajlarının yapılması. Tüm pvc pencerelerin kepenk sinekliklerinin yapılması. İçten ve dıştan 2’lik beyaz Afyon denizlik mermerlerinin montajlarının yapılarak sabitlenmesi. Tüm banyolar pencerelerinin vasistaslı (çift açılım) olarak imalat ve montajlarının yapılması. Projesine uygun olarak Winsa marka sürme sistemli Winsa Pvc Sürme Kapı sistemlerinin yapılması.

DIŞ CEPHE KAPLAMA

Mimari projelerine birebir uymayı yüklenici taahhüt eder.

 • Dış cephede %30 taş kaplama, %20’ye kadar fibercement / kompozit / ahşap malzemeler / imalatlar / uygulamalar yüklenici tarafndan anahtar teslim olarak kullanılabilir. Varsayılanlar olarak teklife eklenmiş olup, örnek anahtar teslim villa modelimizde henüz çizilmemiştir. Anahtar teslim villa fiyat teklifi kabul edildiği taktirde işveren isteklerine en uygun projemize eklenecektir. Uygulanacak olan Komposit, fibercement, taş veya dekoratif patlatma taş modelleri, renkleri işveren tarafıdan onaylanacaktır.
 • Tüm dış cephe yüzeylerine 1 kat çimento kum esaslı sıva harcının serpme yapılması.
 • 150 yoğunluk (kg / m3), 5 cm kalınlık, 60×120 cm adet ebatlarında, yanmazlık sınıfı A1, taşyünü mantolamanın dış cepheye boşluksuz montajlarının yapılması.
 • Taşyünü levhalar üzerine donanım filesinin boşluksuz gerilerek sabitlenmesi, yapıştırılması.
 • Tüm taşyünü levhaların plastik dübellerle en az 5 yerinden olmak üzere dübellenmesi.
 • Tüm su basman ve köşe profillerinin mastarlı terazili olarak sabitlenmesi.
 • Tüm mantolama dış cephe yüzeylerine en az iki kat olmak üzere sıva harcının (KALEKİM MARKA) uygulanması.
 • 1 kat çimento esaslı, lif takviyeli dekoratif mineral sıvanın uygulanması.
 • Dış cephe boya astarının uygulanması.
 • Akrilik emülsiyon esaslı silikon katkılı ya da silikon-silikat esaslı (FİLLİ BOYA MARKA) boyanın en az iki kat olmak üzere istenilen renklerde uygulanması.
 • Mimari projesine uygun olarak mantolama üzerine belirlenmiş söve dış cephe, pencere köşeleri, bina iç ve dış köşeleri, fugalar, payandalar, kemerlikler, sütunlar, sütun başlık ve ayakları, taçlar vs dekorasyon malzemelerinin imalat / montajlarının yapılması. Dübel/vidalanması, tamir harcları ile rötuşlarının yapılması ve en az iki kat olmak üzere istenilen renklerde boyanması.

7.3. YÜKLENİCİ TARAFINDAN YAPILACAK DİĞER İŞLERİN LİSTESİ

 • 4 kameralı 3 MP AHD ev kamera sistemi. 100 PFS, internetten izleme, telefondan izleme, HDMİ çıkışlı gece görüşlü kamera sisteminin anahtar teslim kurulumu.
 • Alt kat tüm pencerelere dıştan perforje korkuluk yapılması.
 • Tüm pencerelerin dıştan manuel pvc panjurların yapılması.
 • Tüm pencerelerin dış ön alt tarafına 60 cm yüksekliğinde paslanmaz korkulukların yapılarak renkli demperli korkuluk cam montajlarının yapılması.

7.4. PEYZAJ

Elektrik / mekanik projelerine uygun olarak tüm dış aydınlatma ve sulama sistemlerinin eksiksiz yapılması ve çalıştırılması. Dış güvenlik kamera sistemlerinin döşenmesi/çalıştırılması.

İnşaat ile bahçe duvarları arasında kalan tüm iç sahanın imalatların bitimini müteakip temizlenmesi, kürülmesi ve düzleştirme çalışmalarının yapılması. İşveren tarafından temin edilecek olan ağaçların projede belirlenmiş bölgelere ve adedince ekilmesi/sabitlenmesi. Yürüyüş yolu, kaldırım, kilit taşı döşeme işlerinin bahçe çıkış kapısına kadar eksiksiz yapılması. İşveren tarafından alınacak olan çim tohumu/vb tohumlamaların usüllerine uygun şekilde bilirkişileri tarafından yapılması.

8. İŞİN KDV HARİÇ TOPLAM YAPIM BEDELİ:

#850.000#.- TL+KDV (sekizyüzellibin Türk Lirası)

9. İŞİN SÜRESİ

İşin süresi, işe başlama tarihinden itibaren; 210 iş günüdür. Bu günlere; ……. için hava sicaklığının +3 derece C (artı Beş derece Santigradın) altına düştüğü meteorolojik günler, yağmurlu ve kar yağışlı günler, resmi zorunlu tatiller, yasaklar ve resmi / dini bayramlar süre uzatımı olarak ayrıca işin yapım süresine ilave edilecektir.

10. İŞE BAŞLAMA TARİHİ:

../../20..’ dur.

11. TEKLİFİN TÜRÜ

Götürü bedel anahtar teslim villa inşaat teklif metnidir.

12.0. İŞVERENİN ÖDEME ŞEKLİ

12.1. İşin, kdv dahil toplam yapı bedeli; 750.000.-TL (Rakamla / Yazıyla)………………………….Türk lirası olarak bulunur.

12.02. İşveren; Kdv dahil, toplam yapım bedelinin %30 unu; Sözleşme ile birlikte Yükleniciye avans olarak verilecektir.

12.03. İşveren kdv dahil yapım bedelinden, Yükleniciye ödeyeceği avans miktarını düşer.

12.04. Kdv dahil yapım bedelinden, Avans düşülmüş miktar için yükleniciye artık hakediş usülü ödeme yapacaktır. %30 + %20 + %20 + %15 + Teslimde kalan son %15 şeklinde olabilir.

12.5. Kdv oranlarında bir değişiklik olması halinde; Değişen yeni kdv oranları geçerli olacaktır.

12.6. İşveren tüm ödemelerini aşağıdaki yükleniciye ait;Banka hesabına yapacaktır.

……..İnşaat &Taahhüt ……………Bankası, ………….. Şubesi, Şube kodu:………… Hesap numarası:…….

13. İŞİN YÜRÜTÜLMESİ İÇİN GEREKLİ PERSONEL VE ARAÇLAR

Sözleşmenin imzalanmasından sonra yüklenici, üstlenmiş olduğu işin önemine ve iş programına uygun olarak, işlerin yapılması için gerekli her türlü makine, araç ve yardımcı tesisleri hazırlamak, işçileri temin zorundadır.

14. YÜKLENİCİNİN KENDİ SGK PRİMLERİNİN YATIRILIŞ ŞEKLİ

Yüklenici bu sözleşmeyi SGK ‘ya ibraz ederek, sadece bu inşaatta çalıştıracağı elemanlara ait kendi sigorta primlerini, esas işverenin bu işle ilgili SGK’da açaçağı dosyası altında dosya açtırarak; Bu SGK dosya numarasına yatıracaktır.

15. VERGİ, RESİM VE HARÇLAR İLE TEKLİFLE İLGİLİ DİĞER GİDERLER

Her türlü, vergi, resim, harçlar ve sözleşmenin düzenlenmesine ilişkin damga vergisi, bütün vergi, resim ve harçlar işverene aittir.

16. ONAYLI İNŞAAT PROJELERİ

Tüm mimari taslaklar işveren ile yüklenici arasında yapılacak istişarelere dayanarak çizilecek ve tamamlanacaktır. Mimai, statik, elektrik, mekanik projeleri yüklenici tarafından tamamlanacak ve onaya sunulacaktır. Anahtar teslimi villa fiyat teklifine dahiil edilmiştir. Ayrıca proje ödemesi işverenden talep edilmeyecektir.

17. TEKLİFİN YÜRÜRLÜĞÜ

17.1. Bu anahtar teslimi villa teklifi tarihinden itibaren 7 iş günü için geçerlidir. 7 iş günü sonrasında anahtar teslimi villa inşaat fiyat teklifinde değişiklikler olabilir.

18. İŞ BU ANAHTAR TESLİMİ VİLLA İNŞAAT FİYAT TEKLİFİ

06.02.2021 tarihinde anahtar teslim betonarme villa inşaat fiyat teklifi işverene sunulmuştur. 18 (Onsekiz) madde, şıkların bütündür. Ayrı ayrı değerlendirilemez.


TARAFLAR >>

TARAFLARA İLİŞKİN BİLGİLER >>

İŞİN YAPILMA YERİ >>

İŞİN NİTELİĞİ >>

İŞVEREN TARAFINDAN TEMİN EDİLECEKLER >>

YÜKLENİCİ TARAFINDAN YAPILACAK İŞLER >>

ANAHTAR TESLİM VİLLA KABA İNŞAAT >>

ANAHTAR TESLİM VİLLA İNCE İŞLER >>

VARSAYILAN ANAHTAR TESLİMİ VİLLA MODELLLER >>

SALON >>

ODALAR >>

KORİDORLAR >>

MUTFAK >>

BANYOLAR >>

BODRUM KAT >>

ÇATI KATI >>

MERDİVEN >>

ISITMA SİSTEMLERİ >>

ASANSÖR >>

ARAÇ GİRİŞ GARAJ >>

BAHÇE PERDE DUVAR >>

ELEKTRİK TESİSAT >>

MEKANİK >>

KAPILAR >>

PVC KAPI PENCERE SİSTEMLERİ >>

DIŞ CEPHE KAPLAMA >>

YÜKLENİCİ TARAFINDAN YAPILACAK DİĞER İŞLER >>

PEYZAJ >>

ANAHTAR TESLİMİ VİLLA İNŞAAT TOPLAM FİYAT >>

ANAHTAR TESLİM VİLLA İNŞAATI İMALAT SÜRESİ >>

İŞVERENENİN ÖDEME ŞEKİLLERİ >>

İŞİN YÜRÜTÜLMESİ İÇİN GEREKEN DİĞER YÜKÜMLÜLÜKLER >>

SGK PRİMLERİ ÖDEMELERİ >>

VERGİ, RESİM, HARÇ GİDERLERİ >>

ONAYLI İNŞAAT PROJELERİ >>

TEKLİFİN YÜRÜRLÜĞÜ >>

Burada anahtar teslimi villa fiyat teklifimizi paylaştık. Temelden çatıya anahta teslim ev ve villa yaptırmak için araştırma yapan siz değerli misafirlerimize de yardımcı olmayı hedefledik ayrıca. Bu anahtar teslim villa inşaat fiyat teklifimiz hakkında daha fazla bilgi ve detay için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Dekordelisi ailesi olarak daima yanınızdayız.

Dekordelisi Nasıl Çalışır?

[envira-gallery id=”29302″]

Dekordelisi Sizleri Bilgilendirmeye Devam Ediyor!

[envira-gallery id=”34786″]


Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin. Faydası olacak bir çok detaylı bilgi ve görsel bulacağınızı düşünüyoruz. Anahtar teslimi villa fiyat teklifleri hakkında çok daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Trend Modeller ve Projeler

Birlikte Modern Bir Ev Yapalım

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Villa Dekorasyonları

Ev Yaptırmak İstiyorum

Dekorasyon Fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları

Hayallerinizi süsleyen anahtar teslim villaya bizimle kavuşmak artık çok kolay. Cazip fiyatlarımız, garantili imalatlarımız, hızlı ve profesyonel uygulamalarımızla anahtar teslim villalarınızı sizlere teslim ediyoruz. Bizimle her zaman kârdasınız. Zamanda, parada, kalitede ve huzurda Dekordelisi ile daima kazanacaksınız.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: anahtar teslim,anahtar teslimi,anahtar teslimi villa inşaatı,anahtar teslimi dubleks villa yapımı,anahtar teslim villa yapan firmalar,anahtar teslim villa teklifi al,

Related Posts

Tiny-house-modelleri-ve-fiyatları1

Tiny House Modelleri ve Fiyatları

Tiny House Modelleri ve Fiyatları Son zamanların en gözde hazır evleri arasında lider pozisyonda bulunanDevamını oku

Antalya-villa-yapım-fiyatları

Antalya Villa Yapım Fiyatları

Antalya ve yakın çevresinde ekonomik, popüler ve ultra lüks villa inşaatı yapım fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz.Devamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0