Ev Yenileme Teklifi

Değerli müşterimiz, yeni almış olduğu dairesinin anahtar teslim olarak yenilenmesi için bizden fiyat teklifi istedi. Bizde kendilerinin bu isteğine hızlı bir şekilde cevap vererek, en kaliteli imalat ve uygulamalarımızı, en ekonomik şekilde fiyatlandırarak kendilerine sunduk. Bu ev yenileme teklifimizi inceleyerek sizlerde eski evlerinizi yenilemek adına maliyet hesabı oluşturabilirsiniz.

Ev yenileme teklifimiz günceldir (09.02.2021). Her detayı belirttik. Markaları ve uygulama çeşitlerimizi ayrı ayrı açıkladık. Böylelikle hem değerli müşterimizi, hemde siz değerli site siyaretçilerimizi ev yenileme teklifleri konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Çünkü bizim için değerlisiniz. Yanılmanızı ve üzülmenizi istemiyoruz.

Ev Yenileme Teklifi

Bilgi: Donanım listeleri, imalat ve uygulamalar, markalar, işveren/yüklenici tarafından temin edilecek malzemeler, anahtar teslim ev yenileme yapım süreleri ve ödeme şekilleri ilk sunum teklif olarak hazırlanmıştır. İşverenin isteğine göre gereken düzeltmeler yapılabilir. Böylelikle teklif metni son şeklini alarak gerçek sözleşme metni haline getirilebilir.

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslimi) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, iskele kurulum/söküm, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Her türlü imalat, uygulama, tasarım, renkler ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan hiçbir imalat/uygulama yapılmayacaktır.

BÖLÜMLERİMALAT, UYGULAMA DETAYLARIFİYAT
KIRIM, HAFRİYATKoridorda bulunan duvarların yıkımı. Salon koridor arası cam bölmenin yıkı. Zeminde yapılı bulunan fayansların sökülmesi. Banyo duvar ve zemin seramiklerinin sökülmesi. Tüm tesisat üst malzemelerin sökülmesi. Yapılı bulunan vestiyer, gardroplar, mutfak dolapları, mutfak zemin ve duvar fayanslarının sökülmesi. Mutfak balkon kapısının yıkılması. Mutfak balkon yer ve duvar fayanslarının sökülmesi. Söküm, kırım ve yıkımlarda oluşan tüm hafriyatın temizlenip belediye çöplüğüne atılması. İş tesliminde tüm kaba temizliğin bitmiş olması.
MUTFAKMutfakta yapılı bulunan tüm fayansların (zeminler ve duvarlar) kırılması. 3,70 x 1,70 ölçülerinde akrilik kapak mutfak dolabının imalat ve montajı. Mikrodalga bölümü yaşam ünitesinin yapılması. Buzdolabı ve ek mutfak dolabının giriş karşı duvarda istenilen ölçülerde yapılması. Tüm mutfak tezgah arası fayanslarının yenilenmesi. Mutfak tezgah taşı çimstone veya granit olacaktır. Mutfak tüm duvarları ve tavanlarına alçı sıva yapılması. Mutfak tavanına led spot aydınlatmalı asma tavan yapılması. Mutfak balkon zeminleri, mutfak zeminlerinin 60×120 ebatlarında koridor ile aynı model komple seramik yapılması.
SALONSalon tavanına hareketli alçıpan led spot aydınlatmalı asma tavan. Tavanlar alçı sıva. Tavan ve duvarlar DYO silikonlu silinebilen su bazlı boya badana. Lokal elektrik/tv/enternet tesisat değişiklikleri. Zeminler 10 mm derzli ÇAMSAN marka laminat parke, 10’luk beyaz renk süpürgelik, 2’lik şilte. Salon ikinci kapının kapatılması. Tv duvarına alçıpan tv ünitenin yapılması.
KORİ
DORLAR
Tüm koridor zeminler EGE / BİEN marka 60×120 ebatlarında seramik. Süpürgelikler 10’luk lake beyaz. Mdflam açılır kapak vesiyer. Salon koridor cam bölme sökülmesi, komple duvar örülmesi, 6 mm demperli çift kanat açılır kapanır cam kapı (120 cm) yapılması. 2.koridor giriş 3 duvarın tamamen yıkılması. Lavabonun wc ye tesisatı ile taşınması. Koridor duvarlarına lokal alçı panoların yapılması. Tüm koridor tavanlarına 8’lik stropiyerin yapılması.
ODALAROdalarda bulunan 2 adet gardropların Mdflam kapak yeni gardroplarla yenilenmesi. Tüm oda tavan ve duvarlarının DYO marka su bazlı silikonlu boya ile istenilen renklerde boyanması. Odada yapılı kartonpiyer tamiratının yapılması. 2 odanın zeminlerinin 8 mm derzsiz Çamsan marka laimant parkesinin yapılması. 3 oda parke süpürgeliklerinin 10’luk beyaz beyaz süpürgelik yapılması. Seramik ve laminat birleşim eklerine geçiş profilinin sabitlenmesi.
BANYO / WCBanyo duvar ve zemin seramiklerinin tamamen kırılması. Yeni banyo tasarımına göre tüm tesisatların yenilenmesi/değiştirilmesi. Sıva tamirlerinin yapılması. Zemin izolasyonunun uygulanması. Tüm duvar ve zeminler olmak üzere yeni fayansların komple yapılması. 6 mm demperli yeni duşakabinin yapılması. Duşakabin içi ve dışındaki süzgeçlerin yenilenmesi. Gömme rezervuarlı yeni klozetin takılması (VİTRA/GÜRAL MARKA). 30×30 clip-in metal banyo asma tavanının aydınlatması ile birlikte yapılması. Yeni MDFlam kapak lavabolu banyo dolabının yapılması. Kapaklı mdflam kapak çamaşır makinesi dolabının yapılması. Koridorda bulunan küçük lavabonun wc içine alınması/taşınması. Yeni wc lavabolu dolabın yapılması. Wc ve banyo kapı eşik mermerlerinin takılması.
ELEKTRİK TESİSATYapılı bulunan tüm elektrik tesisatların kontrol edilmesi, çalışmayan arızaların giderilmesi. Yer değişikliklerin yapılması. Tüm düğme, priz ve anahtarların VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi. Dışarıda bulunan tüm görünür zayıf akım ve diğer kablolarının duvar içinde gizlenmesi/taşınması.
SU TESİSAT / MEKANİKYapılı bulunan tüm bataryaların sökülmesi. İşveren tarafından temin edilecek olan yeni bataryaların takılması/çalıştırılması. Banyo ve mutfakta yeni tasarımlara göre pis/temiz su bağlantı borulamalarının gereken yer değişikliklerinin yapılması. Tüm eviye/lavaboların, giderlerin, süzgeçlerin takılması. İşveren tarafından alınacak olan tüm banyo aksesuarlarının (havluluk, peçetelik, sabunluk vs) sabitlenmesi.
İÇ KAPILARYapılı bulunan tüm iç kapı kolları değiştirilip yenilenecektir. Tüm kapı menteşeleri kontrol edilerek çalışmayan arızalar giderilecektir. Yere sürten, zorlanan iç kapılar onarım yapılacaktır. Çatlak, kırık ve hasarlı kapı kasa ve kanatları macun tamiratları yapılacak. Tüm iç kapı kasaları ve kanatları DYO marka sentetik beyaz yağlı boya ile en az iki kat olmak üzere boyanacaktır.
ÖZEL ŞARTLARBina içerisinden ve asansörden kaba inşaat malzemeleri indirilmeyecek, çıkarılmayacaktır. Asansörde malzeme taşınmayacaktır. Kaba hafriyatlar asansörden indirilmeyecektir. Tek parça malzemeler hariç bina şikayetlerine sebep olacak çalışmalar yapılmayacak. Çıkarılan moloz, hafriyatlar site ve bina çevresinde bekletilmeyerek anında uzaklaştırılacaktır. Çalışma saatleri olan 08:00 – 18:00 saatlerine riayet edilecektir. Cumartesi pazar günleri çalışılmayacaktır. Tüm bataryalar (banyo, duş, wc dolabı, duş konsolu, çeşme ve musluklar, mutfak bataryası, eviye) ve mutfak dolabı özel aksesuarları (şişelik, yağdanlık, kiler sepetleri, bloom piston, aventus piston vb) işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajları yapılacaktır.
İŞ GÜNÜ SAYISIİşe başlama tarihinden itibaren toplam 40 iş günü.
İŞE BAŞLAMA TARİHİ
İŞ TESLİM TARİHİ
TEKLİF TARİHİ10.02.2021 – (Teklif yürürlülük süresi 3 iş günüdür)
TEKLİF FİYATI (Toplam)75.000.- TL
ÖDEME TEKLİF PLANISözleşme imzalanması müeakip %10 + kırım yıkım hafriyat bitimi %20 + fayanslar, asma tavanlar, tesisat işleri bittiğinde %40 + iş tesliminde %30 nakit.
GENELTEKLİF FİYAT TOPLAM#75.000,00# TL

İLGİLİ GÖRSELLER

Web sitemizde yayınladığımız tüm teklifler ve sözleşmelere ilişkin tadilat eski görsellerini sizlerle paylaşıyoruz. Uygulamasını yaptığımız tüm projelerimizin son hallerinide yine ilgili sayfamızda sizlerle paylaşarak kalitemizi, farkımızı ve çalışma prensiplerimizi sizlerin bilgilerine sunuyoruz. Böylelikle sizlere de ev yenileme teklifi ve nasıl yapıldıkları konusunda alternatif bilgiler ve görseller sunmuş oluyoruz. Ev yenileme teklifi almak ve keşif hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Anahtar Teslimi Ev Yenileme Bizim İşimiz

4 adımda muhteşem yaşam alanları yaratıyor ve yaşatıyoruz.

[envira-gallery id=”29302″]

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı ev yenileme fikirleri ve bilgileri edinebilirsiniz.

Ev Tadilat Fiyatları

Eski Ev Yenileme

Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi

İLGİLİ BAŞLIKLAR: ankara tadilat,ankara ev yenileme teklifi, ev yenilemek için teklif al, eski evi yenilemek,

Related Posts

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır? Yapım Aşamaları ve Önemli İpuçları

Güncel olarak başlamış olduğumuz komple ev tadilat ve dekorasyon projemize ait yapım aşamalarımızı bölümler halindeDevamını oku

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *