Ahşap görünümlü yer seramikleri – Doğal ahşap görünümlü yer seramikleri.

Ahşap görünümlü yer seramikleri – 2018 parke görünümlü yer seramikleriyle ahşabın sıcak ve doğal görünümünü rahatça yansıtabilen birbirinden güzel modern yer seramik modelleri.

Ahşap görünümlü yer seramikleri – Bilindiği üzere ev dekorasyonunda mekanın bütün güzelliği duvar ve zeminden gelmektedir. Zemin için ne tür malzemeler kullandığımızdan tutunda, duvarlardaki renk tonundan kullanılacak olan boyaya kadar her şey çok önemlidir. Dekorasyonda oldukça önemli yere sahip olan zemin modelleri arasında doğal görünümünden dolayı birçok kişi tarafından ahşap parkeler tercih edilmekte ancak bazı olumsuz özelliklerinden ötürü evin her alanında rahatça kullanılamamaktaydı. Parke görünümlü seramik modelleri sayesinde ahşap parkelerin olumsuz yönleri tamamen ortadan kaldırılmıştır.

ahşap görünümlü yer seramikleri

ahşap görünümlü yer seramikleri

Günümüzde teknolojinin hızla gelişimi sayesinde seramik sektöründe de, birbirinden güzel, modern, şık ve estetik, muhteşem modellere sahip ahşap görünümlü seramik modelleri farklı renk, desen ve dokularıyla ön plana çıkmıştır. Sizde artık evinizin her alanına rahatlıkla uygulayabilir, evinizin havasını değiştirebilir ve harika doğal bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ahşap görünümlü zeminler, her tarz dekorasyonda özellikle banyo ve mutfaklarda uyumlu ve estetik bir görünüm sağlamasının yanı sıra diğer yaşam alanlarına da uyum sağlayan seçenek ve görsele kavuşmuştur.

Evinizde parke görünümü oluşturan bu güzel desenli yer karolarını, banyo ve mutfak duvarlarınıza da uygulanarak çok daha estetik bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. İster evinizin isterseniz ofisinizin dekorasyonunda zevkinize en uygun tarzı yansıtan modeli uygulayarak mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Alanınızdaki değişimi ve farkı görünce oldukça şaşıracaksınız. Çünkü, yerleriniz hem parke kalacak ve ahşap görünümüne sahip olacak hemde seramik özelliğini kaybetmeyecek. Sıcak ve doğal bir görüntüye sahip bu muhteşem seramik tasarımları, adeta zeminde parke kaplaması uygulanmış hissi vererek dekorasyona etkileyici bir hava katıyor.

ahşap görünümlü parke

ahşap görünümlü parke

Ahşap görünümlü seramik parke özellikleri;

1- Bu parke modelleri banyodan mutfağa, teras zeminlerinden balkon zeminlerine ve hatta bahçe zeminlerine kadar ev dekorasyonunun her alanında rahatça kullanılabilen dayanıklı, uzun ömürlü şık ve estetik tasarımlardır.

2- Cila gibi bir sorunu olmadığı için diğer parkeler kadar çizilme yapmaz, eskimiş durmaz renkleri solmaz.

3- Cilasız olsa bile diğer parkelere göre daha parlak görünüme sahiptir.

4- Temizliği çok kolaydır ve neme dayanıklıdır.

5- Ahşap görünümlü seramik ile evlerinizde ahşabın sıcaklığını ve seramik ile gelen konforu sağlayabilirsiniz.

6- Seramik gibi soğuk hava vermez. Renk ve desenlerinin çeşitliliğiyle doğadan gelen ahşabın sıcaklığını yansıtır.

7- Mobilyalarla uyumlu olarak seçeceğiniz parke görünümlü seramik modelleri sayesinde dekorasyon kalitesi de artırmış olursunuz.

8- Klasik yer döşemelerinin aksine ahşap görünümlü yer seramikleri farklı ebatlarda ve uzun bloklardan oluşur.

9- Farklı dekorasyon stiline uygun renk ve desen seçenekleri vardır.

10- Ahşap görünümlü seramiklere, çıplak gözle bakıldığı zaman gerçek ahşaptan ayırmak oldukça zordur.

ahşap görünümlü seramik

ahşap görünümlü seramik

Ahşap görünümlü parke alırken;

1- Zemin döşemesine karar verirken; ıslak zemin olup olmadığı, hangi odaya ait zemin olduğu, malzemenin temizliği ve leke tutuşu, odanın mimari koşulları, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü gibi teknik unsurlarına dikkat edilmelidir.

2- Parke görünümlü seramik kullanımında her odaya ve alana göre değişen model ve renk seçenekleri tercih edilmelidir.

3- Satın almayı düşündüğünüz modellerde sadece teşhir dizilişine bakarak değil, uygulayacağınız alandaki mobilya, perde renk ve desenleriyle birlikte duvarları da düşünerek ona göre seçim yapmalısınız.

4- Klasik bir salona zemin döşemesi düşünüyorsanız, bu konuda oldukça titiz davranmalısınız.

5- Kullanacağınız odanın ve alanın ölçülerine uygun bir renk seçimi gerçekleştirmek zemin dekorasyonu için oldukça önemlidir.

6- Mekanın ferahlığı açısından dar alanların zemininde açık renkleri tercih etmelisiniz.

7- Ürün seçimini mutlaka sektörde öne çıkan köklü, güvenilir ve öncü markaları tercih etmelisiniz.

2018 parke görünümlü seramik modeli

2018 parke görünümlü seramik modeli

Not: Almış olduğunuz ahşap görünümlü seramik modellerinin uygulaması da en az renk, model ve desen seçimi kadar önemlidir. Kötü sonuçlarla karşılaşmamak için alanında uzman, işinin ehli ustaların uygulamalarıyla elde edeceğiniz sonuç, modellerin kalitesinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

ilginizi çekebilecek diğer konularımız;

Ahşap ev dekorasyon

Düğün salonu projemiz

Seramik hakkında

Seramik takımları (vitrifiye)

Fayans seramik

Fayans fiyatları

Fayans yenileme çalışmamız

Mutfak fayansları yenileme

2018 fayans çeşitleri

Banyo dekorasyonları bizim işimiz

Anahtar teslim ev fiyatları


ahşap görünümlü yer seramikleri, 2018 ahşap görünümlü yer seramikleri, 2018 ahşap görünümlü seramik modelleri, ahşap görünümlü parke alırken, ahşap görünümlü parke, parke görünümlü seramik modelleri, ahşap görünümlü seramik çeşitleri, parke görünümlü seramik çeşitleri, ahşap görünümlü seramik parke özellikleri, ahşap görünümlü seramik modelleri, zemin modelleri, ahşap parke, ahşap görünümlü seramik temizliği, ahşap desenli seramik modelleri