Banyo dekorasyonları bizim işimiz

Banyo dekorasyonları bizim işimiz – 2018 moda banyolar

Banyo dekorasyonları bizim işimiz – 2018 yılına damgasını vuran moda banyo tadilat ve yenileme çalışmalarımızı incelerken büyük keyif alacaksınız.

Banyo dekorasyonları bizim işimiz – Banyolarınızı modern tasarımlarımız, kaliteli işçiliğimiz ve ekonomik fiyatlarımızla anahtar teslim olarak yeniliyoruz. Banyo dekorasyonları bizim işimiz.

Bu sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için, bugüne kadar yapmış olduğumuz banyo dekorasyonları ve tasarımları çalışmalarımıza ait olan bazı görselleri ve hakkındaki detaylı bilgileri paylaşmak istedik. Aradığınız banyo dekorasyonları ve banyo yenileme maliyetlerine dair maliyet hesaplamalarını sayfamız içerisinde bulabilirsiniz.

İşte adım adım banyo dekorasyonları çalışmamızdan bir örnek;

Öncelikle banyo zemininde ve duvarlarında bulunan tüm tesisat boruları ve aksesuarlarını sökerek işimize başladık. Sonrasında tüm zemin ve duvar seramiklerini sökerek hafriyatı toplayıp attık. Görünüşte zor ve hafriyatı çok bir çalışma gibi olsa da gözünüz korkmasın. Konusunda uzman bizim gibi dekorasyoncular bu işi yapıyor ise içinizi ferah tutun. Çünkü tüm bu çalışmaları çok kısa zamanda, pratik ve ekonomik fiyatlara yapıyoruz.

Banyo dekorasyonları kapsamı var olan bu hafriyat ve kırım çalışmalarını hem pratik, hemde hızlı yapabilmek için her türlü alet, ekip ve ekipmanlara sahip olmak gerekmektedir. Eğer bu tür ekip ve ekipmanlara sahip olmayan işinde tecrübesiz kişiler veya firmalara işinizi yaptırmak gibi hatalı bir seçim yaparsanız hem paranızı, hemde zamanınızı boşa harcamış olabilirsiniz.

Tesisat söküm, fayans kırım ve hafriyat çalışmalarımız bittikten sonra yeni tesisatları çektik istenilen yerlere. Sonrasında yeni fayans malzemelerinin montajını yaptık. Tüm bu işleri yaparken modern ekip ve ekipmanlar kullanarak işimizi en güzel ve kaliteli bir biçimde yaptık.

Fayans yapmak kolay gibi görünen çok zor çalışmalardan birisidir. Ustalık ve uzun bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Gerek işin sağlamlığı, gerek ölçülendirmesi, gerekse modelin doğru şekilde nizami olarak zemin veya duvara uygulanması kesinlikle işinin ehli ustalar tarafından yapılmalıdır. Banyo dekorasyonları bizim işimiz ve biz işimizde profesyoneliz.

Fayans yapıştırma işini bitirdikten sonra fayans derzlerinide yaptık. Tesisat montaj çalışmalarımızı da akabinde yaparak genel ince temizlik çalışmalarımızı tamamladık.

Bu banyo dekorasyon çalışmamızı yaptığımız dairede henüz doğalgaz olmadığı için elektrikli şofben kullanılmaktaydı. Bu yüzden gereken elektrik tesisatını da gerektiği gibi döşedikten sonra şofben dahil tüm tesisat aksesuarları, bataryalar, duş teknesi ve duş kabinini, lavabo ve banyo dolabını tekrar monte ettik.

Firmamız bünyesinde hazır bulundurduğumuz işinin ehli personellerimiz bizde daimi olarak çalışmaktadırlar. Sağdan soldan toplama kişilerle veya ekiplerle asla çalışmıyoruz. Her biri konusunda uzman çalışanlarımızdır. Su tesisatçımız, elekrikçimiz, fayans ustalarımız, kırım ve hafriyat elemanlarımız ve nakliye araçlarımız ile her türlü malzemeleri temin edeceğimiz donanımlı malzemecilerimiz hali hazırda her zaman mevcuttur.

Banyo Dekorasyonları Bizim işimiz

Bir banyonuz var ve baştan aşağı tadilat yaptırarak daha kullanışlı ve modern bir hale getirmek mi istiyorsunuz? Komple banyonuzda bulunan su tesisatlarını pvc borulara çevirmek, klozeti değiştirmek, eski küveti sökerek yerine yeni duşakabin yaptırmak, eskimiş olan banyo dolabınızı değiştirerek yerine modern ve kaliteli yeni bir banyo dolabı yaptırmak, şık ve moda yeni bir banyo asma tavanı yaptırmak, hepsinden önemlisi tüm zemin ve duvar fayanslarını sökerek yerlerine kaliteli, şık ve sağlam yeni fayanslar yaptırmak banyo dekorasyonları ve tadilat işleri kapsamındaki başlıca çalışmalardır. Banyo dekorasyonları bizim işimiz ve biz işimizi profesyonel olarak yapıyoruz. Aşağıda aşama aşama bir banyoda yapılması gereken genel tadilat ve dekorasyon işlerini görseller ve detaylı bilgiler şeklinde inceleyebilirsiniz. Yayınladığımız görseller tamamen bizlere ait olup, hiç bir şekilde alıntı veya çalıntı değildir. Daha fazla bilgi ve maliyet hesabı için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Banyo dekorasyonları bizim işimiz ve Alan dekorasyon olarak biz bu işin uzmanıyız.

 

Bir banyo dekorasyon çalışması aşağıdaki şu işleri kapsamaktadır.

1-) Eski fayanslarının sökülmesi.

2-) Su ve elektrik tesisatların yenilenmesi.

3-) Kara sıva yapılması.

4-) İzolasyon çalışmaları.

5-) Banyo fayanslarının yapılması.

6-) Banyo asma tavanı yapılması.

7-) Banyo dolabı, bataryalar, priz ve anahtarlar, havlupan, duş teknesi ve kabin ile banyo diğer aksesuarlarının montajının yapılması.

Aşağıda banyo dekorasyonları konusuyla yakından ilgili olan diğer sayfalarımızın linkleri bulunmaktadır. Bu sayfalarımıza geçiş yaparak farklı banyo tasarımları hakkında geniş bilgiler ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Banyo tadilat fiyatları

Banyo fayans modelleri

Banyo yenileme tavsiyeleri

Banyo tavan kaplama

Banyo aydınlatması

Banyo Zemin Seçimi

Banyo dolapları

Banyo Tadilatı

Banyo Asma Tavan

Ev Tadilat Fiyatları

Asma tavan fiyatları

Boya Badana Fiyatları

Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi

Dekorasyon Fiyatları


banyo dekorları, banyo tadilatları, banyo tadilat ve dekorasyonları, banyoların dekorları, banyo dekor çalışmaları, duşluk dekorasyonları, banyo tasarımları

Related Posts

Banyonuzu Böyle Yenileyin

Sıfırdan eski bir banyoyu nasıl yenilediğimi bu yazımda tüm ayrıntılarıyla sizlerle paylaşıyorum. Böylelikle hem hakkımızdaDevamını oku

Eryaman-mutfak-banyo-yenileme-işleri

A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme

Ankara Eryaman’da anahtar teslim olarak mutfak ve banyoyu tamamen yeniliyoruz. Bu projemize ait tüm bilgileri,Devamını oku

Klozet Fiyatları

Fiyatlar listesinden sizler için seçtiklerimizden olan klozet fiyatlarını sizlere aşağıda verdi. Sizler için verdiğim buDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0