Dekoratif Taş Kaplama – Dekoratif duvar taş kaplama model ve özellikleri.

Dekoratif Taş Kaplama – Zengin renk ve doku seçenekleriyle iç ve dış mekanlarda uygulanabilir. Düzenli kullanım ve bakım ile uzun yıllar kullanılır.

Dekoratif Taş Kaplama – İç mekanlara uygulanan dekoratif duvar taş kaplama modelleri evin daha farklı ve şık görünmesini sağlar. Ülkemizde en fazla televizyon arkasına uygulanan duvar taş kaplamalar hem estetik hem de dekoratif açıdan güzel görünmektedir. Modern yaşamın mimarisi olan led ışıklı taş duvar kaplamaları mekanlarda farklılık oluşturmanızı sağlayacaktır.

dış cephe taş kaplama

dış cephe taş kaplama

iç cephe taş kaplama

iç cephe taş kaplama

Doğal taş duvar modellerinde birçok farklı seçenekler bulunmaktadır. Televizyon ünitelerinin arkalarına ve bahçe kenar duvarlarına yapılan duvar taşları dekorasyonları ortamın marjinal bir hava kazanmasını sağlıyor. Taş duvarlara eklenen aydınlatmalar sayesinde daha ferah ve iç açıcı ortamlar oluşturuyor. 1.sınıf tuğla ve file kullanılan doğal taş kaplamalar mermer, ıslak zemin, granit ve kayrak taşları hariç her alana uygulanabiliyor. Her bütçeye hitap eden doğal duvar taş kaplamalar odaların hareketlenmesini sağlayarak muazzam bir görünüm sergiliyor.


dekoratif taş kaplama, taş duvar dekorasyon, dekoratif duvar taş kaplama modelleri, duvar taşları, doğal taş duvar modelleri, doğal taş duvar kaplama, duvar taşları dekorasyon, doğal duvar taş kaplamalar, taş duvar modelleri