Elit mekânların vazgeçilmezi olan mobilyaların başında gelmektedir. Gerek tasarımı, gerek renkleri, gerek imalatı ve gerekse üretimindeki özveri ile Zarafet Yemek Odası Takımı en kaliteliler arasında liste başı olmaya devam ediyor. Çok uygun maliyetlerle Zarafet isimli bu yemek odası takımına sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

Zarafet Yemek Odası Takımı – Herkesin imrendiği, az kişinin sahip olabildiği nadir mobilya imalatlarından bir tanesini sizlerle buluştruyoruz. İmalatını yapıyor, adresinize kadar getiriyor ve yerinde kuruyor teslim ediyoruz. Üstelik piyasanın çok altında fiyatlarımızla.

İmalatının nasıl yapıldığı, hangi malzemelerin kullanıldığı, tasarımındaki farklılığı ve daha fazla bilgileri sayfamızın devamında inceleyebilirsiniz.

Zarafet Yemek Odası Takımı ve Fiyatları

10.01.2022 tarihinde fiyatlar güncellenmiştir.

Zarafet Aynalı konsol
Zarafet yemek odası masası detay

2022 Zarafet Yemek Odası Fiyat Listesi

Konsol: 19.000 TL

Masa: 19.000 TL

Vitrin: 16.000 TL

6 Adet Sandalye: 27.500 TL

TOPLAM: 81.500 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir. Kurulum ve nakliye bize aittir. İmalat ve sipariş teslim süresi max. 30 iş günüdür. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

2022 Yemek Odası Takımı Modelleri

Dekordelisi dekorasyon mağazası

Dekordelisi Shop

Az Ürün Öz Ürün

Maksimum kaliteyi, minimum maliyetlerle evinize getiriyoruz.

İlgili Başlıklar: Zarafet yemek odası, El işçiliği mobilyalar, varak boyalı koyu renk mobilyalar, varak boya mobilya, yemek takımı modelleri, salon takımı mobilyaları.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Moda Mobilyalar