Yeni İşimiz Kızılay’da Ofis Dekorasyonu

Ankara Kızılay’da yeni almış olduğu daireyi ofise çevirmek isteyen Ayşe hanıma bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Tamamen yenileyeceğimiz daireyi, kullanışlı ve görsel bir ofis haline getireceğiz.

Yeni İşimiz Kızılay’da Ofis Tadilatı ve Dekorasyon hayırlı olsun. Bize internetten ulaşarak hiç tereddütsüz tüm işler için anlaşma yapan değerli işverenimize bu güveninden dolayı minnetarız. Kurumsal bir firma olarak en iyi hizmeti sunacağımız konusunda kendimize güvenimiz tam. A’dan z’ye komple ofis tadilat ve dekorasyon imalat, uygulama ve tasarım işlerini bize bırakan değerli işverenimiz, tüm renk ve modelleri kendisi seçecek ve onaylayacak. Kendi tarzına, işini temsil edici, modern ve şık bir işyerine sahip olması için biz çok çalışacağız. Sayfamızdaki görsellerimiz başka çalışmalarımıza aittir. Ankara Kızılay’da yeni başlayacağımız bu ofis dekorasyon projemize ait görsellerimizi sıklıkla güncelleyeceğiz.

Yeni İşimiz Kızılay’da Ofis Tadilat ve Dekorasyon

Aşağıda yapacağımız ofis dekorasyonu çalışmalarına ait olan detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz. Maddeler halinde yapacağımız tüm imalat, uygulama ve tasarımlar hakkında sizlerinde merak ettiği sorularınız mutlaka olacaktır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

DEKORDELİSİ MİMARLIK (YÜKLENİCİ) TAAHHÜT

Yapılacak her türlü imalat, işçilik ve uygulamalar yüklenici tarafından anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, sgk, iş güvenlik kural ve kaideleri, iaşe, konaklama, ulaşım, nakliye, uygulama, malzeme temini, alım satım gibi tüm giderler yüklenici firmaya aittir. Çalışmalar esnasında her türlü arıza, kusur ve arızalardan yüklenici sorumludur. İş verenden hiç bir şekilde ekstra ücret talep edilemez. Yüklenici işe belirtilen iş gününde başlayıp, belirtilen iş gününde bitirmekle yükümlüdür. Yüklenici, şartnamede belirtilen tüm imalat, uygulama ve işçilikleri tam ve eksiksiz olarak yaparak işverene teslim etmekle yükümlüdür.

İŞVEREN TAAHHÜT

İşveren, ödeme miktarlarına ve ödeme tarihlerinde belirtilen ödemeleri yapmakla yükümlüdür. Şartname dışında isteyeceği tüm imalat, uygulama ve işçilikler için yüklenici ile ayrı bir anlaşma yapabilir.

YAPILACAK İMALAT / UYGULAMALAR

  • Elektrik tesisat kontrollerinin yapılarak, gereken yerlere yeni tesisatların çekilmesi.
  • Tüm banyo ve wc fayanslarının kırılarak yerine yenilerinin yapılması.
  • Banyoda bulunan küvetin kırılarak yerine duşakabinin yapılması. Yeni banyo dolabının yapılması. Klozet takılması.
  • Wc deki tuvalet taşının kırılarak yerine klozet yapılması.
  • Koridora vestiyer yapılması.
  • Mutfak dolabının sökülerek yerine yeni dolabın yapılması. Mutfak zeminlerine yeni fayans yapılması.
  • Yapılı bulunan tüm geçmeli parkelerin sistre cilalarının yapılması ve süpürgeliklerinin değiştirilmesi.
  • Tüm ofis tavan ve duvarlarının istenilen renklerde boyanması. Kapıların sentetik yağlı boya ile boyanması.

İşin süresi…………………..: 15 iş günü
Başlama tarihi…………..:
Bitiş tarihi………………….:
İşin bedeli………………….: 34.000.- TL
İşin ödemesi………………: Nakit

Yeni İşimiz Kızılay’da Ofis Tadilatı ve Dekorasyon projemiz bittiğinde detaylı bilgileri, görselleri ve imalatlarımızı adım adım izleyebileceksiniz. Değerli işverenimize en iyi hizmeti, ekonomik fiyatlarımızla sunuyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bir telefonunuzla geliyoruz, tasarımlarımız, vizyonumuz ve referanslarımız hakkında bilgiler veriyoruz. Hızlı ve ekonomik fiyat teklifimizi hemen sizlere sunuyoruz. Söz verdiğimiz zaman başlayıp, söz verdiğimiz zaman bitiriyoruz. Tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınızda kurumsallık arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı ofis dekorasyon bilgileri edinebilirsiniz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak detaylı projelere ve fikirlere ulaşabilirsiniz.

Ofis DekorasyonlarıEv Dekorasyonları

Ankara Kızılayda tadilat,kızılay dekorasyon,kızılayda işyeri dekor,ofis kızılay tamirat,ofis inşaat işleri kızılay,