Dekordelisi Mimarlık olarak bir başka düğün salonu dekorasyon teklifimizi sizlerle paylaşıyoruz. Konu hakkında araştırma yapan ziyaretçilerimize faydalı olacağını düşünüyoruz. Düğün salonu dekorasyonları bizim işimiz.

Bir Başka Düğün Salonu Dekorasyon Teklifimiz – Aşağıda görseller eşliğinde detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz. Anahtar teslim olarak sunmuş olduğumuz teklifimiz güncel ve tamamen reeldir. Daha fazla detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Düğün salonu dekorasyonları konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla 25 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir Başka Düğün Salonu Dekorasyon Teklifimiz

Yapılacak İmalat, Montaj ve İşçilikler

Yüklenici Taahhüt

Düğün salonu gütürü fiyat teklifi Ek’lerde belirlenen modeller üzerinden anahtar teslim olarak (Malzeme + işçilik) olarak düzenlenmiştir. Tüm modeller, malzemeler, renkler ve malzemeler işveren tarafından beğenilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak hiç bir malzeme / uygulama kullanılmayacaktır. Kullanılacak olan her türlü malzeme, imalat, uygulama, işçilik, hamaliye, ameliye, konaklama, nakliye, iskele kurulum – söküm, kırım-hafriyat, sgk, iş güvenlik, konaklama, iaşe ve ulaşım giderleri/işleri tamamen yüklenici firmaya aittir. Çalışmalar esnasında oluşabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici firma sorumludur. Belirtilen işler dışında ekstra malzemeler, imalatlar ve işçilikler talep edildiğinde işveren ve taşeron arasında ayrı bir bedel üzerinde anlaşılacaktır. Sunulan teklif 350 m2’lik kına salonu, giriş merdiven, koridor (fuaye alanı), 750 m2’lik ikinci salon ve yeni oluşturulacak olan lavabo ve tuvaletleri kapsamaktadır. Yüklenici firma belirlenen tarihte işe başlayacak, belirlenen tarihte işi tam ve eksiksiz olarak teslim edecektir.

Kırım – Yıkım – Hafriyat İşleri

Salonlarda, koridorda, bay bayan tuvaletlerinde yeni yapılacak olan imalat ve montajlar için gereken her türlü kırım, yıkım ve sökümlerin yapılması. Belirlenecek olan dekorasyonlar ve projeler için tüm hafriyat işlerinin yapılması (Zeminler, tavanlar ve duvarlarda yapılı bulunan imalatların ve malzemelerin her türlü sökümü, yıkımı, hafriyatı, hamaliyesi ve nakliyesi). İş sonunda genel kaba temizliğin yapılması ve tüm hafriyatın belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması.

Bay Bayan Tuvaletleri ve Lavaboları

 • Projesine uygun olarak belirlenen yere, tuvaletlerin ve lavaboların yapımı için gereken duvar yıkım ve hafriyatın eksiksiz yapılması.
 • Merdiven sahanlığının 100×100 (3 mm) demir profil kargas ana taşıyıcılarla uzatılması. Üstüne 40×60 (2 mm) ızgara demir profillerin döşenmesi. Izgara üzerine 12 mm kalınlıkta betopan montajının yapılması. 100×100’lük ana taşıyıcı kargas altına alçıpan tavanın yapılması, alçısının çekilmesi ve boya badanasının yapılması. Betopan üzerine ortalama 8 cm kalınlığında kum/çimento esaslı tefsiye/şapın yapılması. Tefsiye şapın arasına çelik hasırın döşenmesi.
 • Projesine/modeline uygun olarak bay bayan tuvaletleri, lavaboların ve giriş kapı ara bölmelerinin 10’luk y-tong tuğla ile örülmesi.
 • Projesine/modeline uygun olarak tüm pis su ve temiz su tesisat (mekanik) imalatlarının eksiksiz olarak yapılması. Yeni yapılacak olan imalatlarda, pis su giderleri ve temiz su borulama sistemlerinde kullanılacak olan pvc borular Fıratpen marka olacak. 15×15 cm süzgeçlerin belirlenecek olan zeminlere sabitlenmesi. Temiz su ve pis su bağlantılarının yapılarak çalışır hale getirilmesi. Montaj öncesi testlerinin yapılması.
 • Bay bayan tuvaletleri, lavaboları ve giriş hol elektrik tesisatları, tavan aydınlatma tesisatları, duvar aplik tesisatları ve sensör tesisatlarının yeterli sayıda ve eksiksiz döşenmesi. (Kullanılacak olan tüm kabloların markası Öznur olacaktır.)
 • Tüm zemin çelik konstirüksiyon, tefsiye şap, duvar örüm, elektrik ve pis/temiz su tesisat işleri eksiksiz olarak bitirilmesi. Tüm bay-bayan tuvalet ve lavabolarında işveren tarafından beğenilerek onaylanacak olan Bien veya Ege Seramik marka fayans/seramikler kullanılacaktır. Mekânın ölçülerine uygun olarak fayansların model ve ölçüleride farklılıklar gösterebilir. Tüm tuvalet ve lavaboların ıslak zeminlerinde kullanılacak granitlerin ölçüleri 60 x 60 cm olacaktır. Duvar yüzeylerinde kullanılacak fayansların ölçüleri 30 x 60 cm olacaktır. İmalat/montajı yapılacak olan tüm zemin ve duvar fayans/granit uygulamalarında tüm süpürgelikler ve derz çekilme işleri tam ve eksiksiz yapılacaktır. Fayans/granit döşeme modeli, stili ve projesi iş veren tarafından onaylandıktan sonra yapılacaktır.
 • Tüm tuvalet ve lavabo tavanlarına 30 x 30 cm clip-in metal asma tavan sistemleri yapılacaktır. Beyaz renk olacaktır. Tüm tuvalet ve lavabo tavan ölçülerine göre yeterli miktarda clip-in spot aydınlatmaları takılacak ve çalışır halde teslim edilecektir.
 • Tuvaletlerde kullanılacak olan klozetler ve pisuvarlar Bien, Serel veya Turkuaz marka olacaktır. Tüm klozet iç takımları, deposu ve peçetelik aksesuarları eksiksiz yapılıp, çalışır halde teslim edilecektir.
 • Bay ve bayan engelli tuvaletlerinde yapılacak olan tüm imalatlar ve montajlar, prosedürlere uygun olarak tam ve eksiksiz olarak yapılacaktır. Varsa engelli rampa girişleri, paslanmaz tutamakları ve klozet ölçüleri standartlara uygun olacak şekilde yapılacaktır. Tüm bay bayan tuvalet giriş kapılarının iç kapı arkalarına çiftli askılıkları montaj yapılacaktır.
 • Bay bayan tuvalet hol/lavabolarında uygun yerlere kullanılmak üzere (2 adet bay – 2 adet bayan lavabosu toplamda 4 adet) El Sterilizatörü sensözlü el kurutma makineleri takılacak ve çalışır halde teslim edilecektir.
 • Bay bayan tuvaletleri iç kapıları (4 adet) lake boyalı panel kapı olarak yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin gold renk yapılması ve çalışır halde teslim edilmesi.
 • Bay bayan hol/lavabolarına iç ve dış aksam/kapak mdf olmak üzere dolaplı lavaboları yapılacaktır. Bay/bayan tuvaletlerine 2 kişilik dolaplı/ayaklı lavabo model ve rengi iş veren tarafından beğenilecek ve onaylanacaktır. Tüm lavabolar çanak modeli, bien veya serel marka olacaktır. Dolaplı lavaboların çanak altı tezgahları uygun renkte mdf lam yapılacaktır. Lavabolarda kullanılacak olan bataryalar iş veren tarafından onaylanacak olan Artema marka olacaktır. Standart fiyat aralıkları (1 Adet 300 TL) olacaktır. Her bir lavaboya iş veren tarafından onaylanacak olan 1’er adet paslanmaz sabunluk montaj yapılacaktır. Lavabo ayna modelleri iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Bay bayan lavabo bölümlerinin tavanları clipin asma tavanlrın, duvarlarına işveren tarafından beğenilecek olan duvar kağıdının yapılması. Zeminlerinin seramik yapılması. Lavabolara sensörlü aydınlatma spotlarının takılması. Uygun yerlere 15×15 cm ebatlarında süzgeçlerin yapılması.

Giriş Merdiven Kaplama ve Korkuluklar

Yapılı bulunan dış giriş merdivenler 3’lük uşak mermer ile kaplanması. Renk işveren tarafından beğenilecektir. Merdiven sonu (sahanlık) aynı mermer malzemesi ile kaplanması. Merdiven korkuluk trabzanlarının da aynı mermer ile kaplanması. Mermer ile yapılı bulunan trabzan arasına gerekli elektrik tesisatının çekilerekbelirli aralıklarla aydınlatma lambalarının takılması ve çalıştırılması. Korkuluk sütunlarının uygun renklerde boyanması.

Giriş / Koridor

Düğün salonu ana giriş hol tavan ve duvarlarına iş veren tarafından onaylanacak dekorasyonların tam ve eksiksiz olarak yapılması. İş verene sunulacak olan giriş/koridor dekorasyon modeli aşağıdadır. Uygulanacak olan mekâna göre ölçülendirilecektir. Model, renk ve imalatlar uygulanacak olan mekâna göre ölçü farklılıkları gösterebilir.

Yapılı bulunan ana salonlar giriş kapılarına tac yapılması. Kapı yüzeylerine arkalı ve önlü olarak cnc kesim motiflerin yapılması. Pervazlarının değiştirilmesi ve motifli pervaz olarak yapılması. Yapılacak olan tüm cnc kesim ahşap motiflerin altın varak ve gümüş varak olarak boyanması. Tavan modeli bire bir aynı olacaktır. Poliüretan tavan süslemeleri, asma tavanlar, motifli kartonpiyerlerin imalat ve montajı, tvan bodür ve çıtalarının imalat/montajlarının yapılması. Tavan aydınlatma spotlarının ve led aydınlatmalarının yapılarak çalıştırılması. Duvar aplikleri için gerekli elektrik tesisatlarının çekilmesi. Tavana yapılacak olan bir adet kubbeye uygun modelde gergi tavanın yapılması. Tavana uygulanacak olan alçı/poliüretan motiflerin varak çalışmalarının yapılması. Duvarlara modele uygun olarak poliüretan/alçı bordür/çıtaların uygulanması ve gerekli motiflerine varak çalışmalarının yapılması. Yapılacak olan panoların aralarına ve etraflarına modele uygun olarak duvar kağıdı uygulamalarının yapılması. Koridor zeminlerine tavan ve duvar modeline uygun olarak 60×60 cm / 60×120 cm ebatlarında granitin yapılması.

Ana Salonlar

Sunulan salon modellerine uygun olarak gereken tüm malzemelerin imalatının ve malzeme teminlerinin yapılması. Modellerin mekanlara uyarlanması sırasında ölçülerinde bazı farklılıklar olabilir. Yüklenici firma modelleri birebir yapmaya çalışacaktır. Gerekli değişiklikler için işverenin onayı mutlaka alınacaktır. İşverenin onaylamadığı hiç bir malzeme kullanılmayacak, renk-model-işçilik uygulanmayacaktır. Ses sistemleri, sahne aydınlatma sistemleri ve havalandırma teklif dışı bırakılmış olup, genel fiyata dahil edilmemiştir. Bu imalat/malzeme/işçilikler için ayrıca bir teklif sunulacaktır.

 • Tüm kırım, söküm ve hafriyat işlerinin eksiksiz yapılması.
 • Tüm elektrik tesisat alt ve üst döşeme işleri modele uygun olarak ölçülerinde/projesinde eksiksiz bir şekilde yapılacatır.
 • Yeni salon modeline uygun olarak ses sistemi, sahne aydınlatma, klima ve havalandırma sistemleri için gerekli kablolama ve elektrik tesisat alt yapılarının eksiksiz yapılması.
 • Teklifte sunulan salon dekorasyon model ve projeleri bire bir olacak şekilde mekanlara uygulanacaktır. Bu modeler için gerekli olan tüm malzemeler ve işçilikler eksiksiz olarak yüklenici tarafından yerine getirilecektir. Tüm kırım ve hafriyatlar, asma tavanlar, tavan ve duvar süslemeleri, kolon süslemeleri, alçı sıvalar, boya badana işleri, tavan ve duvar kağıtları, varak çalışmaları, elektrik alt ve üst döşeme/montaj işleri, spot ve led aydınlatma sistemlerinin döşeme/montaj işleri, kolon ve kiriş süsleme işleri, italyan tavan ve duvar dekoratif boyaların eksiksiz bir şekilde modele uygun bir biçimde yapılması. Saonlarda bulunan halıflekslerin kaldırılması. Salon yürüyüş servis yoluna 60×60 veya 60×120 ebatlarında işveren tarafından seçilecek ve beğenilecek olan granitlerin döşeme işlerinin yapılması. Tüm modeller ve uygulama şekilleri işveren tarafından onaylanacakır. Salon dekorasyon modellerinde işverenenin onayı şartı ile renk ve ölçü değişiklikleri yapılabilir.

İşveren Taahhüt

İşveren belirlenen tarihlerde belirlenen miktarlarda ödeme yapmakla yükümlüdür. Yüklenici ile anlaşmaya varılan ve işveren tarafından temin edilecekleri, iş gününü aksatmayacak şekilde yükleniciye teslim/temin etmekle yükümlüdür. İşveren tarafından sebep olunacak aksklıklar için yüklenici firma zarar bedeli isteyebilir. İşe başlama ve iş teslim süresi içerisinde işveren, yüklenicinin seri çalışabilmesi adına oluşabilecek aksaklıkları önlemek/kaldırmakla yükümlüdür.

Genel Şartlar

Yukarıda belirtilen tü uygulamalar, kullanılacak malzemeler, yapılacak işler dışında istenilen çalışmalar ekstra maliyet gerektirir. Bu gibi ekstralar için ayrı bir sözleşme yapılacaktır. Teklif fiyatı üzerinden tüm işçilik ve malzeme yüklenici tarafından faturalandırılacaktır.

İŞİN BEDELİ…………………..:
İŞİN ÖDEMESİ……………….:
İŞİN BAŞLAMA TARİHİ…:
İŞ BİTİM TARİHİ……………:

düğün salonu proje teklifi, düğün salonu fiyat teklifi tadilat, nişan ve düğün salonu dekor teklifleri,