Kışa özel dekorasyonlar – 2018 kış dekorasyonları

Kışa özel dekorasyonlar için fikirlere mi ihtiyacınız var? İşte kış ayları için harika dekorasyon fikirleri. Kışa uyumlu dekorasyon için ipuçları.

Kışa özel dekorasyonlar – Dondurucu kış aylarının, karlı soğuk ve yağmurlu havaların fazlaca olumsuzlukları ve sıkıntıları olsa da, kış günlerinde sıcak, huzurlu ve konforlu evlerimizde dinlenmenin rahatlığı bir başka. Kış günleri evlerimizin en çok çıkmadığımız zamanlardır ve yoğun, yorucu kış trafiğinden, dondurucu havadan kaçıp eve girdiğimizde sıcacık çayımızı yudumlayarak dinlendiğimiz konforlu ve sıcak evimiz bizlere huzur sağlar. Bu sebeple de evden oldukça çıkmamaya çalışırız. Dekorasyonda da her mevsimin kendine has ihtiyaçları ve kendine özel bir stili vardır. Tabi ki bunu sağlamak için her mevsim evinizin dekorasyonunu tamamen değiştirmenizden bahsetmiyoruz. Basit değişimlerle yaşam alanınızı dekoratif şekilde de kış mevsimine hazırlayabilirsiniz. Kışın daha samimi, daha huzurlu bir dekorasyon sizlere daha değerli hissettirecek ve evinizde geçirdiğiniz zamanın değerini arttıracaktır. İşte kış mevsimi ev dekorasyonu için kolay ve yararlı fikirler.

Ahşabın kış için vazgeçilmezliği

Renk tercihleri: Beyaz ve tonlarının yoğun olduğu, aralara küçük canlı renkler.

  • Kış mevsiminde günler kısa olduğu için güneş ışığı evimize daha az girer. Bunun için yaşam alanlarımızı daha aydınlık bir şekilde dizayn etmemiz ferahlık sağlar.
  • Uzmanlara göre kış aylarında beyaz gibi açık renklerin hakim olduğu evler bizler için çok daha sağlıklı oluyor. Bunun için evlerinizi beyaz renklerle yeniden dizayn edebilirsiniz.
  • Bunun yanında beyaz hem evinizin aydınlık olmasını sağlar hem de alanları olduğundan daha geniş gösterebilir.
  • Aynı zamanda beyaz rengin yoğunluğu yanında canlı renkler ile evinize sıcak, daha samimi ve kışın soğuğunu gözardı ettirebilecek bir hava da katmış olacaksınız.
Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Saimekadın Boyacı

  • Kışın evlerimizde en çok aradığımız şeylerden biri de elbette ki rahatlık ve sıcaklıktır. Tüylü, peluş ve yumuşak puf, halı tarzında dekor ürünleri de yaşam alanlarında sıcaklık hissi veren en temel şeylerden biri.
  • Tercihinize göre beyaz ve beyaz tonları ya da açık gri tonlarındaki yün, yumuşak bir battaniyeyi salonunuza, oturma odanıza dekoratif bir şekilde gönül rahatlığıyla yerleştirebilir veya bunun gibi aksesuarlarla evlerinizi, odalarınızı mükemmel bir şekilde dekore edebilirsiniz.
  • Bunun yanında oturma grubunuzda yumuşak, peluş yastıkları tercih edebilir ve aradığınız konforu, huzuru, sıcaklığı ve tarzı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar;

Kırmızı rengi ev dekorasyonları

Asma tavan çalışmaları

2018 duvar dekorasyonları

Beyaz Alçıpan

kışa özel dekorasyonlar, kış dekorasyonları, kışın yapılacak dekorasyonlar, kış aylarında tadilat yaptırmak, kışın tadilat yapmak, 2018 kış dekorasyon trendleri, evde kış mevsimi tasarımı, kış ev dekorasyonu, kış için güzel dekorasyonlar, kış mevsimi için ev tasarımı, kışa özel ev nasıl dekore edilir, mevsimlere göre ev dekorasyonu, kış dekorasyonu