2018 duvar dekorasyonları

2018 duvar dekorasyonları – Harika duvar dekorasyonları.

2018 duvar dekorasyonları ile ilgili harika fikirler. Duvarlarınızı güzelleştirecek birbirinden mükemmel duvar aksesuarları bu yazıda sizlere sunuluyor.

2018 duvar dekorasyonları – Duvarlarınızla dekorasyonunuzu tamamlamak mı istiyorsunuz? Öyle ise doğru adrestesiniz.  Evinizin dekorasyonu için duvar dekorasyonu önemli unsurlardan biridir. Genellikle göz ardı edilen ve geri plana atılan duvar dekorasyonu evinizin şıklığı açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Sizler için birbirinden güzel, şık ve yeni duvar dekorasyonu fikirlerini bir araya topladık. İşte birbirinden güzel, yaratıcı duvar dekorasyonu fikirleri.

2018 Duvar dekorasyonları

2018 duvar dekorları

Dekorasyon için en önemli unsurlardan biri aksesuarlardır. Ev, cafe, çalışma ofisi, restoran hatta okul için dahi duvar aksesuarları sıklıkla kullanılan dekorasyon aracıdır. Bulunduğunuz ortamın havasını değiştiren, zevkinize göre seçip kullanabileceğiniz aksesuarlar sayesinde, sizin de havanız değişir. İş yerinizde daha keyifli çalışmanızı, evinizde daha huzurlu bir ortam yaratmanızı sağlar. Siz de sıkı duvarlardan duvar dekorasyon fikirleri ile kurtulabilirsiniz. Oldukça bol seçeneğe sahip olan duvar dekorasyon unsurları arasından size ve kullanacağınız yere en uygununu seçmenize yardımcı olacak birkaç fikri sizlerle paylaşacağız.

  • Birkaç parça tahta kullanarak kendinizin de yapabileceği hoş ve kullanışlı bir model. Aynı zamanda kitaplık olarak da kullanabileceğiniz bu dekor ürün ile evinizin havasına hava katmış olursunuz.
  • Yatak odasında, salonda, çocuk odasında, mutfağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu dekor aynı zamanda size birçok kolaylık sağlar.

  • Sevdiklerinizin fotoğrafları ile yapabileceğiniz bu tasarım ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Hem basit hem de oldukça şık duran bir aksesuar haline gelmiş bu çalışmayı kolayca yapabilirsiniz.

  • Oldukça yaratıcı ve özgün, basit tahta parçalarıyla kendinizin de yapabileceği basit ve şık bir duvar aksesuarı. Basit, sıradanlaşmış tablolar yerine meslek veya ilgi alanlarınıza göre tercih edebilirsiniz.

 

  • Eski, camları kırılmış ve kullanamadığınız çerçeveleri kullanarak kolayca yapabileceğiniz, şık, sade ve güzel bir dekorasyon fikri.
  • Yatak odanızda, salonunuzda, oturma odanızda isteğe bağlı rahatlıkla kullanabileceğiniz bu aksesuar evinizin dekorasyonunu tamamlamanıza oldukça yardımcı olacaktır.

 

  • Mutfağınız ya da yemek odanız için uygun, yapımı kolay harika bir duvar dekorasyon fikri.
  • Eskicilerden alabileceğiniz veya kendinizin kullanmadığı eski, çatlak, solmuş tabaklarla yapabileceğiniz bu fikir aradığınız havayı evinize kazandıracaktır.

  • Eğer bir kafe sahibiyseniz bu görsel size ilham verebilir. Oldukça hoş bir hava ve fazlasıyla ilgi çekici bir tasarım fikri.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız;

Ev tadilat fiyatları

Asma tavan fiyatları

Boya badana fiyatları

Anahtar teslim ev fiyatları

2018 duvar dekorasyonları, güzel duvar aksesuarları, duvarlar için tasarım, şık duvar tasarım fikirleri, 2018 duvar dekorasyonu, duvarlarımı nasıl daha güzel hale getirebilirim, duvar için aksesuarlar, evde duvar dekorasyonu, cafe için duvar dekorasyonu, duvar dekorasyonları, duvar dekorasyonu, harika duvar dekorasyonları, duvar dekorasyonu fikirleri, yaratıcı duvar dekorasyonu fikirleri