İnşaat Videoları

Dekordelisi olarak videolarımızı sıklıkla sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Başkalarının yaptıklarını değil, kendi videolarımızı yayınlıyoruz. Bu uygulamamıza yeni başlamış bulunmaktayız. Her imalat, uygulama, ve projemize ait yapım aşamalarımızı sayfamızda yayınlayacağız. İnşaat videolarımızı takip ederek hem araştırma yaptığınız konu hakkında, hemde Dekordelisi hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

İnşaat Videoları – Burada izleyeceğiniz videolarımız ayrıva youtube kanalımızda da mevcuttur. Her çalışmamızı artık özenle videoya çekip bu sayfalarımızda yayınlayacağız. İnşaat, tadilat, dekorasyon ve ev dekorasyon ürünlerimizi keyifle izleyebileceksiniz. Dilediğiniz videomuz hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizimle 7/25 iletişime geçebilirsiniz. Sayfalarımıza sık sık videolarımızı ekleyerek genişletip, videolar bölümler sayımızı da hızla arttıracağız.

İşte Güncel İnşaat Videolarımız

Süper Lüks Asma Tavan Projemize Başlıyoruz

Günümüz mimarisinin en modern ve trend alçıpan asma tavan projelerinden bir tanesine daha imzamızı atacağız. Muhteşem olacağının garantisini şimdiden verebiliyoruz. Adım adım yapım aşamalarımızı yine youtube ve web sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Mutfak Dolabı İşimizi Tamamladık

Balon kapak mutfak dolaplarımız modern ve kaliteli oldu her zaman ki gibi. Tezgah taşını da mermerit siyah simli olarak hazırladık. Tüm kapaklar ve çekmeceler frenli sistem. İç aksam suntalam, dış aksam ise mdf lam oldu. Değerli müşterimize toplamda 17 günde teslim ettik. Hayırlı olsun diyoruz.

Banyolar ve Tuvalet Tadilat Çalışmamızın Sonu

Tamamen yeniledik ve bitirdik. Müşterimizin tüm isteklerini eksiksiz olarak yerine getirdik. Zamanında ve garantili teslimatımızla mutlu müşteriler listemize bir yenisini daha ekledik. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz. Değerli müşterimize iyi günlerde kullanmasını temenni ediyoruz.

Banyo Wc Yenileme Projemiz Bitti

Anahtar teslim olarak anlaşmasını yapmış olduğumuz komple banyo wc tadilat ve yenileme projemizi bitirdik. Değerli müşterimize hayırlı olsun diyoruz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz. Detaylı bilgiler ve görseller için ilgili sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

İncirli Mutfak Banyo Tadilat Projemiz

Ankara İncirli’de mutfak banyo tadilat projemizi bitirdik. Toplamda 28 günde sonlandırdığımız bu projemizde fayanslardan mutfak dolaplarına, klozetten havlupana kadar her şeyi baştan sona yeniledik. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz. İlgili sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Maltepe’de Komple Tadilat Projemiz Devam Ediyor

Ankara Maltepe’de yapımına devam ettiğimiz tadilat projemize ait slayt videomuzu izleyin. Projemiz, imalatlarımız, uygulamalarımız ve fiyatlarımız hakkında çok daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.

Siteler’de Komple Ev Dekorasyon Projemiz Bitti

Ankara Siteler’de komple ev dekorasyon ve tadilat projemizin sonuna geldik. Projemizin son halini aşağıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz. Detaylar için ilgili sayfamızı ziyaret edin.

Teras Böyle Kapatılır

Açık verandayı teras kapatma tekniği ve malzemeleri ile aynı şekilde kapatıyoruz. Çalışmalarımızın sonuna geldik. Başarılı ve modern bir veranda ortaya çıktı. Bizi tercih eden değerli müşterimize tekrar teşekkür ederiz.

Villa Tadilat Projemizin Sonuna Geliyoruz

Anahtar teslim komple villa tadilat ve dekorasyon projemizin sonuna geliyoruz. Yapılan çalışmalarımıza ve imalatlarımıza ait videomuzu burada izleyebilirsiniz. Detaylar için ilgili sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

Banyo Böyle Yenilenir

Eski banyomuzun hali aşağıdaki gibidir. Tamamen değiştireceğimiz banyonun yeni halini ise yine bu sayfalarımızda izleyebilirsiniz kısa bir süre sonra. Bir banyoda neler yapılır, neler kullanılır ve nasıl başarılı sonuçlar elde edilir diye merak ediyorsanız ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İlgili sayfamızı ziyaret ederek detaylar ve görseller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapracık Toki Komple Daire Tadilat Projemiz Hayırlı Olsun

A dan Z ye anahtar teslim olarak yenileyerek tadilat yapacağımız yeni projemiz hayırlı olsun. Neler yaptığımızı, eski ve yeni hallerini yine bu sayfalarımızdan izleyebilirsiniz. Sıklıkla videolar sayfalarımızı güncelliyoruz.

Yeni Anahtar Teslim Ev Projemize Başladık

Konya Kulu’da sözleşmemiizi imzalayarak imalatına başladığımız betonarme iki adet müstakil ev inşaatımıza başladık. Rabbim utandırmasın inşaAllah.

Bu sayfamıza videolar eklemeye devam edeceğiz. Güncel olarak yayınlayacağımız videolarımızla bu sayfamızı da diğer inşaat videoları sayfamız gibi büyüteceğiz.

Şu sayfamızı ziyaret ederek tüm video sayfalarımıza ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: inşaat izle, inşaat seyret, inşaat videosu seyret, videolar inşaat yapımı, dekordelisi videolar,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir