İncirli Mutfak Banyo Yenileme Projemiz

Keçiören incirlide komple banyo mutfak dekorasyon projemize başladık. Bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. İncirli Ev Yenileme Projemize dahil olan imalat ve uygulamalarımızı görseller eşliğinde inceleyebilirsiniz. Sözleşmemizi, bilgi ve tüm detayları aşağıda okuyabilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eski hallerini inceledikten sonra yeni ve son halleri için sayfamızın sonuna bakabilirsiniz. Sözleşmemizi inceleyebilir, tüm yapım aşamalarımızı inceleyebilirsiniz.

İncirli Mutfak Banyo Yenileme Projemiz – Anahtar teslim olarak anlaşmasını yaptığımız komple ev yenileme projemize ait bilgileri ve görselleri burada inceleyin. Böylelikle hem bizim hakkımızda, hemde incirli ev yenileme projemiz hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz. Tüm yapım aşamalarını ve sözleşmemize ait detayları incelerken, ev tadilat ve dekorasyon işleri hakkında faydalı bilgilere ulaşacaksınız. Bizimle çalışarak farklı, modern ve kaliteli yaşam alanlarına kavuşmak artık çok kolay. İncirli Mutfak Banyo Yenileme Projemizi incelerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Eski Hali (Mutfak)

Müşterimize Hediyemiz

İncirli Ev Yenileme Projemize Ait Sözleşme Metni

İncirli Mutfak Banyo Yenileme Projemize ait sözleşmemiz, sizleride bilinçlendirmek adına olduğu gibi yayınlanmıştır. Faydalı olacağını düşünüyoruz.

…………./ ANKARA adresinde bulunan dairenin tadilat ve dekorasyon imalatları için hazırlanmış sözleşme metnidir.

Amaç ve Kapsam

Bu Şartname; …………………… beye ait üst kısımda yazılı bulunan adreste mukim konutta yapılacak tadilat / yenileme, mal ve hizmet sunan tedarikçi, yüklenici, alt yüklenici, taşeron ve bunların kendi alt yüklenici, taşeron ve tedarikçilerinin (hepsini birden ifade etmek üzere “Bağımsız Yüklenici” ifadesi kullanılacaktır) uymakla mükellef oldukları iş ve hizmet yükümlülüklerini kapsar.

Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd.Şti ünvanlı, ……….. vergi nolu, …………… V.D kayıtlı şirket yüklenici olarak, ……………. ise işveren olarak anılacaktır. İşbu sözleşme metninde yazılı bulunan tüm maddeler yüklenici ve işveren tarafından kabul edilerek imza altına alınmıştır. Yüklenici sözleşme maddelerinde yazlı tüm imalat ve montajları eksiksiz bir şekilde yapmayı, işveren ise ödeme günleri miktarlarına eksiksiz uymayı taahhüt ederler. Sözleşmeye aykırılık durumunda / anlaşmazlıklarda ANKARA MAHKEMELERİ vekil tayin edilmiştir.

YÜKLENİCİ TAAHHÜT

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb. giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene sözleşmede belirtilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları/montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tadilat işleri sonrası gereken bataryalar ve özel aksesuarlar (banyo bataryası, mutfak bataryası, duş bataryası, havluluk, peçetelik vb.) işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajları eksiksiz bir şekilde yapılacaktır.

Kırım / Hafriyat

Yapılı bulunan iç kapıların sökülmesi ve işverene teslim edilmesi. Eski mutfak dolabının tamamen sökülmesi. Mutfak duvarının belirlenen ölçülerde kırılması. Banyoda bulunan eski küvetin sökülmesi. Banyo bacasının kırılması. mutfak tezgâh arası fayanslarının kırılması. Banyoda yapılı bulunan tüm vitrifiye, klozet, banyo dolabı vb. gibi malzemelerin tamamının sökülmesi. İmalat ve montajlar için yapılması gereken tüm kırım ve sökümlerin eksiksiz yapılması. Kırım hafriyat ve temizlik işleri sonrası oluşan tüm moloz ve pislikler dairenin temizliğinden sonra toplanarak tarafımızca belediyenin belirlediği çöplük alanına atılacaktır.

Pis / Temiz Su Tesisat İmalatı

Yeni banyo ve mutfak tasarımına göre gereken tüm pis ve temiz su alt/üst boru döşemelerinde gereken değişikliklerinin yapılarak tamamlanması. Alt ve üst boru markası olarak FIRATPEN kullanılacaktır. Banyoya iki adet gider süzgecinin takılması. Duşakabin içi süzgeç yeni model 10×30, duşakabin dışı gider süzgeç ise 15×15 ölçülerinde paslanmaz inoks süzgeç olarak yapılacaktır. Duşkabin süzgeci duş bataryasının altına paralel olarak, dışındaki süzgeç ise klozet yanına yapılacaktır. Banyo ve mutfakta yapılacak tüm imalatlar sonrası üst tesisat malzemelerinin eksiksiz montajlarının yapılarak hepsinin çalışır halde işverene teslim edilecektir.

Elektrik Tesisat İmalatı

Banyo ve mutfakta yapılı bulunan tüm elektrik düğme, priz ve anahtarların sökülmesi. Yeni tasarımlara göre işverenin istediği yerlere yenilerinin eklenmesi, yer değişikliklerinin yapılması. Bu elektrik tadilatlarında kullanılacak olan kablolar topraklı/topraksız prizlerde 2,5’luk, anahtarlarda ise 1,5’luk HES marka antigron olacaktır. Tadilat imalatları bittikten sonra banyoda bulunan tüm düğme, priz ve anahtarların VİKO marka yenileri ile değiştirilecektir. Banyo ve mutfakta yapılacak tüm elektrik tesisat işleri ve aydınlatmalarının çalışır halde eksiksiz olarak işverene teslim edilecektir.

Banyo

Eski küvetin, banyo dolabının, aksesuarların, klozetin sökülmesi. Bacanın kırılması. Eski baca deliğinin kapatılması ve pas pusmaması (sinmemesi) için İzolasyon astarının (Weber marka) sürülmesi. Duvarlarda yapılı bulunan fayansların kırılması. Tüm elektrik ve su tesisat borulama/kablolama işleri bittikten sonra tamir harcı ile (Kalekim-çanakkale marka) dolgularının yapılması. Su ve elektrik tesisatı imalatlarının testlerinin yapılması. İşveren tarafından anlaşmalı seramik mağazamızdan seçilecek ve beğenilecek olan Çanakkale / Ege / Bien marka seramiklerinin tavan boyuna kadar döşenerek aralara paslanmaz krom derz çıtası konulacaktır. Banyo tavanının komple EPS tavan kaplama ile kaplanması. Tavan kaplama modeli işveren tarafından beğenilecektir. Banyo zeminlerine yalıtım / izolasyon sürüldükten sonra seramik kaplanacaktır. Tüm fayans / seramik döşemelerinde köşe merkezlere inoks paslanmaz fayans metal köşebentleri takılacaktır. Uygun renkte (Çanakkale derzleri) çekilecek ve kaba temizlikleri yapılarak eksiksiz bir şekilde teslim edilecektir. Banyo penceresi alimünyum uygun ölçüde menfez ile değiştirilecek. Yapılı bulunan klozetin karşısına yeni tesisatın çekilmesi ve oturmalı klozetin karşıya taşınması. Eski klozet yerine ise oval h:195 , 100X100 ebatlarında  6 mm temperli paslanmaz krom pervazlı desenli cam kabin yeni teknesiz duşakabinin yapılması. Havlupanın uygun ölçüde yukarıya alınması. Banyoya 120 cm x 280 cm x 0,68 cm çamaşır makinesini içine alacak şekilde makine dolabının yapılması. 100 cm x 85 cm x 0,43 cm ölçülerinde banyo dolabı imalat ve montajının yapılması. Çamaşır makinesi ve banyo dolabı dış kapak aksamı 18 mm MDF lam yapılacaktır. Tüm renk, model ve tasarım 3D tasarım olarak işveren isteğine uygun şekilde çizilecek ve onaylanacaktır. Tüm banyo imalatları bittikten sonra batarya, çeşme, musluklar, aksesuarlar takılarak işverene eksiksiz olarak teslim edilecektir. Wc’ye uygun ölçülerde 18 mm kapak aksamlı yeni wc dolabının yapılması lavabosunun montajı yapılacaktır.

Mutfak

Yapılı bulunan mutfak dolabı ve tezgah arası fayanslar sökülecek. Mutfakta bulunan bacanın kırılması. Balkon ve mutfak arasındaki duvar tezgah taşı ölçüsüne kadar kırılarak tamiratları eksiksiz yapılacak. Yeni mutfak tasarımına göre tüm elektrik ve su tesisat değişiklikleri yapılarak kontrolleri sağlanacak. Mutfak dolabı akrilik kapak olarak imal edilecek olup, çekmeceler ve kapak’lar frenli, gazlı pistonlu olacaktır. Mutfak ankastre model olarak düzenlenecektir. Tasarım, model ve renk işveren tarafından seçilecek ve 3D çizim olarak yüklenici tarafından işverene sunulacaktır. İşveren onayından sonra imalata başlanacaktır. Mutfak taşı granit yapılacak ve evye yine granit tezgah ile aynı olacaktır. Mutfak tezgah arası fayansları işveren tarafından seçilecek montajı yüklenici tarafından yapılacaktır. Mutfak dolap altı eksik laminat parke tamamlanacak ve duvara sıfır olarak montajı yapılacaktır. Balkon bölümüne Sürgülü beyaz Fıratpen marka pvc kapının yapılması. Tüm balkon bölümünün ve mutfağın boya badanasının silikonlu DYO marka boya ile boyanması. Mutfak dolabı ve tezgah arası fayansı dışındaki duvarlarının (tezgah üstü cam mozaik olacak ve maksimum m2 fiyatı: 80,00 TL). Yapılı bulunan kombi, yeni yeri olan balkon duvarına tüm tesisatıyla birlikte taşınacak ve her şeyi ile eksiksiz bir şekilde çalışır halde teslim edilecektir.

Belirlenen sürede teslim edilmeyen işten kaynaklı her gecikme günü için total tutardan % 3 kesinti yapılacaktır. Gününde yapılmayan ödemelere her geçen gün için total tutar üzerinden %1 ilave yapılacaktır.

Yüklenici; İş bu sözleşme ekine, Mimarlık belgesi ve kayıtlı oda sicil numarası ile ticari sicil kayıt belgesini koyacak olup, konutta çalışma yapacak personellerin SGK kayıtları ve HES kodlarını işin başlama öncesinden 1 gün önce tarafımıza gönderecektir.

İŞİN SÜRESİ: 28 İş günü

İŞİN BAŞLANGIŞ TARİHİ: 16.10.2020

İŞİN TESLİM TARİHİ: 14.11.2020

İŞİN BEDELİ: 39.500 TL

İŞİN ÖDEMESİ: %20 nakit (3d çizim yapılıp anlaşma tamamlandığında)+ %40 ortasında (tüm kırım, hafriyat, elektrik ve su tesisat işleri tamamlanıp fayansa başlanılacağı zaman)+ %40 iş tesliminde nakit. (Ödemeler yükleniciye elden kaşeli imzalı tutanak ile yapılacak olup hafta sonuna gelen ödeme günleri ilk mesai günü yapılacaktır.)

SÖZLEŞME TARİHİ:

YÜKLENİCİ                                                                                          İŞVEREN


Adım Adım Yapım Aşamaları – Yeni Hali

Görsel Galeri (Mutfak)

Galeri ( Banyo )

Projemizi Teslim Ettik

İncirli Mutfak Banyo Yenileme Projemiz bitti. Tam ve eksiksiz olarak değerli müşterimize teslim ettik. Bizi tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ederiz. Ankara ve yakın çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. İncirli Mutfak Banyo Yenileme Projemiz gibi başka projelerimizde buluşmak dileğiyle.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: incirlide dekorasyon, incirli tadilat, mutfak banyo tadilatı incirli,

Related Posts

Banyonuzu Böyle Yenileyin

Sıfırdan eski bir banyoyu nasıl yenilediğimi bu yazımda tüm ayrıntılarıyla sizlerle paylaşıyorum. Böylelikle hem hakkımızdaDevamını oku

Eryaman-mutfak-banyo-yenileme-işleri

A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme

Ankara Eryaman’da anahtar teslim olarak mutfak ve banyoyu tamamen yeniliyoruz. Bu projemize ait tüm bilgileri,Devamını oku

Klozet Fiyatları

Fiyatlar listesinden sizler için seçtiklerimizden olan klozet fiyatlarını sizlere aşağıda verdi. Sizler için verdiğim buDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *