membran mutfak modeli5

Güncel Tadilat Çalışmalarımız

Güncel Tadilat Çalışmalarımız – ALAN İNŞAAT

Ankara içinde ve dışında şu anda yapmış olduğumuz çalışmalarımızı kısa bilgiler ve görselleri siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz için bu sayfamızda yayınlamak istedik. Hakkımızda bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.

Güncel Tadilat Çalışmalarımız – Anahtar teslim betonarme ev, Komple ev tadilat, mutfak dekorasyon, banyo tadilat ve iç-dış dekorasyon işlerimiz hızla devam etmekte. Yeni işlerimiz için ise başlama tarihleri hızla yaklaşmaktadır. Aşağıda bu işlerimize dair bilgileri inceleyerek sizlerinde ihtiyaç duyduğu tadilat ve dekorasyon çalışmaları hakkında farklı fikirler edinebilirsiniz.

Bu işlerimiz bittikçe ilgili sayfalarında, son görsellerini yayınlamaya çalışacağız. Eski ve yeni hallerini inceleyip hem bizim hakkımızda bilgiler, hem de kıyaslama yaparak eski ve yeni halleri arasındaki farkları inceleyebilirsiniz.

Şu sayfamızı ziyaret ederek devam eden her çalışmamızı ayrı ayrı inceleyebilirsiniz. Devam eden işler

Güncel Tadilat Çalışmalarımız

1-) Konya Kulu Anahtar Teslim Betonarme Ev İşimiz

Temelden çatıya komple anahtar teslim olarak değerli müşterimiz Şahin bey ile yapmış olduğumuz sözleşmeye ve anlaşmaya istinaden artık işimizi sahiplendik ve tüm hazırlıklarımıza hızla başladık. Modern, şık ve kaliteli bir ev olması konusunda bize sonuna kadar güvendiğini ve iş disiplinimiz hakkında güzel referanslarımızı araştırdığını söylemesi bizi de onurlandırdı. Konya Kulu’da anahtar teslim betonarme ev inşaat işimiz hayırlı uğurlu olsun İnşaALLAH.

Konya Kuluda Betonarme Ev
Konya Kulu’da yapmak için anlaşmış olduğumuz betonarme 200 m2 ev işimizi sözleşme tarihimiz olan 120 iş gününde anahtar teslim olarak bitireceğiz. Bu çalışmalarımız esnasında güncel olarak ilerleme bilgilerini ve görsellerini sizlerin incelemesi için ilgili sayfamızda yayınlayacağız.

2-) Dikmen Keklik Pınarı Banyo / Tuvalet Tadilat İşimiz

Ankara Dikmen Keklik Pınarı banyo ve tuvalet komple anahtar teslim tadilat işimize hızla devam ediyoruz. Tüm fayansları kırarak, su ve elektrik tesisatlarını komple yenileyeceğiz. Tuvalet ve banyoda yapılı bulunan eski klozetlerin sökülerek yerlerine duvara sıfır yeni klozetlerin takılması için alt yapımızı hazırladık. Eski banyo dolabını sökelerek yerine bizim tarafımızdan tasarımı yapılan yeni banyo dolabını montajını yapacağız. Tüm vitrifiyeleri yenileri ile değiştireceğiz. Son olarak banyo tavanını özel tavan boyası ile beyaza boyayarak, elektrik priz ve anahtarlarını takıp işimizi teslim edeceğiz. Bu işimizi de diğer işlerimizde olduğu gibi gününde ve planladığımız gibi yürütüyoruz.

Banyo tadilatlari
Banyo tadilatlari

3-) Demetevler Komple Tadilat İşimiz

Ankara Yenimahalle Demetevler’ de komple tavan duvar alçı sıva, boya badana, kırım hafriyat işimizi yaklaşık 10 günde bitirdik. Banyo tuvalet fayanslarını tamamen söktük ve tesisatlarıyla birlikte yeniledik. Duşakabin taktık. Banyo dolabı, batarya/çeşmeleri değiştirdik. Banyo menfezlerini yenileyerek genel temizlik işlerimizi bitirdik. Bugün banyo dolabımızı ve amerikan panel kapılarımızı da montaj yaparak işimizi teslim edeceğiz.

4-) Bilkent Komple Daire Tadilatı

Ankara Bilkent’ te bulunan dairesinin komple banyo, ebeveyn banyo, tuvalet, mutfak dolabı ve mutfak dekorasyonunu yenileme işlerini yapmamız için Ahmet beyle anlaşma sağlayarak, işe başlama tarihimizi 19 Kasım olarak belirledik. Tamamen şık, modern ve kaliteli malzemelerimizi, ankastremizi, banyo daloplarımızı şimdiden hazırlamaya başladık bile.

Tabiiki tüm işlerimiz bu kadar değil. Bir sonraki sayfamızda günce ve sıradaki tadilat ve dekorasyon işlerimiz hakkında bilgiler edinmeye ve bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sayfamızı fazla uzatarak sizlerin sıkılmasını istemiyoruz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon bilgileri edinebilirsiniz;

Ev Tadilat Fiyatları

Anahtar teslim ev fiyatları

Banyo tadilat fiyatları

Mutfak dolabı fiyatları


güncel tadilat çalışmaları, tadilat bilgileri, tadilat işleri ankara, dekor işleri ankara

 

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)