Gökçeada Ev4

Gökçeada Temelden Çatıya Ev

Gökçeada Temelden Çatıya Ev – Anahtar Teslim İnşaat

Çanakkale Gökçeada’ da bulunan arsasının üzerine betonarme müstakil bir ev yapmamız için bizi tercih eden Deniz hanıma teşekkür ediyoruz. Anahtar teslim olarak temelden çatıya betonarme müstakil ev işimizin sonunda değerli müşterimize bir tek anahtarını bizden alarak eşyalarını taşımak kalacak.

Gökçeada Temelden Çatıya Ev – Her zaman olduğu gibi bu işimizde de kalitemizi, ekonomik fiyatlarımızı ve hızımızı göstererek müşterimizi memnun etmeyi başaracağımızdan eminiz. Web sitemizi ziyaret ederek konu hakkında araştırma yapan ziyaretçilerimizi de Gökçeada’da betonarme ev nasıl yapılır ve maliyeti ne kadardır gibi konularda aydınlatmak istiyoruz.

30 Günde Geldiğimiz Aşama (30.12.2018)

Sayfamız sıklıkla iş bitimimize kadar güncellenecektir. Başlangıçtan bitişe kadar sayfamızı takip edebilirsiniz.

Gökçeada Ev5

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

İŞİMİZE BAŞLADIK (25.11.2018)

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Temel kazıklarımızı mimari projesine uygun olarak çaktık ve hafriyat/kazı çalışmalarımıza başladık. Gökçeada temelden çatıya ev işimizi 60 gün gibi kısa bir süre içerisinde eksiksiz olarak bitirmeyi hedefliyoruz.

Gökçeada Temelden Çatıya Ev (Mimari Proje)

"<yoastmark

S Ö Z L E Ş M E

Aşağıda adresi (Ada-Parsel) belirtilen arsa üzerine, temelden çatıya anahtar teslim beton kargas 72 m2 oturumlu müstakil tek katlı evin yapımına ilişkin hak sahibi …………………………………………………………….. ile yüklenici firma Cüneyt Alan İnşaat arasında yapılan anlaşmaya istinaden düzenlenen sözleşme metnidir.

GENEL HUSUSLAR

Mimari projesine uygun olarak belirtilen tüm imalatlar/işler yüklenici tarafından malzeme + işçilik olarak yapılacak olup, her türlü iaşe, ulaşım, nakliye, hamaliye, malzeme, iş güvenlik kuralları, konaklama giderleri yine yüklenici firmaya aittir. Tüm imalatlar, montaj ve yapım aşamalarında meydana gelebilecek hasar, kusur ve arızalardan yüklenici sorumludur. Tüm resmi prosedür giderleri, hazırlıkları, izinleri ve onayları hak sahibine aittir (SGK, İmar inşaat ruhsatı, yapı denetim sözleşmesi ve makbuzu, müteahhit sözleşmeleri, yapı denetim taksit makbuzu, keşif özetleri, toprak taahhütnamesi, proje müellifi onayları, proje onayları, elektrik ve su projeleri ve onayları vb). Gökçeada Temelden Çatıya Ev

YÜKLENİCİ / TAAHHÜT

1-) Hafriyat: Tüm kazı, hafriyat ve dolgu işleri mimari projesine uygun yapılacak.

2-) Kalıp – Beton – Demir: Statik, demir, beton ve genel mimari projesine uygun olarak kalıp, demir imalatı yapılacak ve projede belirlenen C-25 beton dökülecek, düzeltilecek.

3-) Duvar imlatı: Mimari projesine uygun olarak tüm dış duvarlar 20’lik yığma tuğla ile, iç duvarlar 13,5’lik tuğla ile örülecek.

4-) Çatı imalat: Mimari projesine uygun olarak belirlenecek yalıtım/izolasyonun yapılarak tüm çatının eksiksiz olarak tamamlanması. Baca imalatının çatı altı ve üstü yapılması ve sıvanması, çatı yağmur oluklarının imalat/montajları, yağmur iniş boruları imalat/montajları, çatı mahyaları ve harçları imalatları, baca yan sac/harç imalatları, saçak alın tahtaları imalat/montajları, çatı kargas tahtalarının eksiksiz imalat/montajları, kiremit döşeme ve çivileme işlerinin projesine uygun olarak tam ve eksiksiz olarak yapılması.

5-) Elektrik Tesisat: Elektrik projesinde belirtilen tüm elektrik tesisat imalatlarının eksiksiz yapılması, çalışır halde teslim edilmesi. (Düğme, anahtar, priz, sigorta panosu ve sigortalar, sayaç ve sayaç panosu, tv ve telefon hatları, ana şebeke bağlantı)

6-) Mekanik: Su tesisat (pis su / temiz su) projesine uygun olarak tüm sıva altı ve sva üstü sıhhi tesisat (mekanik) malatlarının eksiksiz yapılarak, çalışır halde teslim edilmesi. Tüm batarya, çeşme, musluk, vana, duşluk, eviye, lavabo, duşakabin, banyo dolabı, mutfak bataryaları, çamaşır ve bulaşık makinesi çeşme ve muslukları, banyo gömme rezervuarlı klozetin eksiksiz olarak yapılması. Kullanılacak olan sıva üstü vitrifiye malzemeleri işveren tarafından seçilmiş olup EK-1′ dedir.

7-) Mutfak: Mimari projede yeri belirlenen ölçüde iş verenin belirleyeceği renk ve modelde akrilik kapak mutfak dolabının yapılması. Granit tezgahı ve eviyesinin yapılması. İş veren tarafından beğenilen/seçilen tezgah arası ve zemin fayans/seramiklerinin yapılması. Aspiratör bacasının yapılması. Mutfak zemininde kullanılan seramiklerin koridor zemininde de kullanılarak süpürgeliklerinin yapılması.

😎 Banyo: İş verenin belirleyeceği renk ve modelde çamaşır makinesi kapaklı dolabı ile banyo dolabının imalatının yapılması. Gömme rezervuarın (geberit) yapılması. Tekneli/teknesiz duşakabinin projesindeki ölçüsüne göre yapılması. İş veren tarafından seçilmiş olan fayans/seramik malzemeleri ile banyo zemin ve duvarları kaplanarak, gider süzgeçlerinin takılması. Banyo tavanının strafor tavan kaplama ile kaplanması. Banyo penceresine projesine uygun ölçüde menfezinin takılması. Banyo kapısı eşik mermerinin takılması.

9-) PVC Kapı/Pencere: Mimari projesine uygun olarak istenilen renk ve modelde pvc kapı ve pencerelerin yapılması. Tüm kilit, kol, menteşe ve sinekliklerin eksiksiz olarak yapılması.

10-) İç Kapılar: İşveren tarafından rengi ve modeli belirlenecek olan lake boya iç kapıların imalatlarının yapılarak montajlarının eksiksiz olarak yapılması.

11-) Çelik Kapı: İş veren tarafından belirlenecek olan renk ve modelde klasik çelik kapı imalat ve montajının yapılması. Kapı eşik mermerinin takılması.

12-) Veranda / Teras /Balkon: Projede belirlenen ölçü ve yükseklikte verandanın yapılarak iş veren tarafından belirlenecek olan dış cephe seramiklerin döşenmesi.

13-) Kara Sıva: Tüm iç ve dış tavan/duvarların kum/kara sıva yapılması.

14-) Alçı Sıva / Boya Badana: Tüm daire içi tavan ve duvarlarının alçı sıva yapılması ve istenilen renklerde silikonlu su bazlı DYO marka boya ile boyanması.

15-) Laminat Parke: Islak zeminler haricinde kalan odalar ve salon zeminleri ek-te belirtilen Parkelam marka 8 mm derzli parke yapılması, şiltesinin döşenmesi ve süpürgeliklerinin takılması.

15-) Dış Cephe: Bina dış cephesine projesine uygun olarak %30 taş kaplama yapılması. Dış cephenin işverenin seçeceği renklerde silikonlu dış cephe boya ile boyanması. Pencere dış denizlik mermerlerinin yapılması. Kaldırım betonunun yapılması (40 cm)

İş veren tarafından kullanılması istenilen ve yüklenici tarafından taahhüt edilen malzeme listesi ek-te’dir.

İŞE BAŞLAMA TARİHİ: ……………………………..

İŞİN SÜRESİ : 75 iş günü (İşe başlama tarihinden itibaren)

İŞİN BEDELİ: 150.000 TL (Yüzellibin Türk Lirası)

İŞİN ÖDEMESİ: 50.000 başlangıç, 50.000 kaba inşaat bitince, 50.000 teslimde elden nakit olarak.

Çanakkale anahtar teslim ev inşaatı
Çanakkale anahtar teslim ev inşaatı

Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti olarak her türlü inşaat ve tadilat işlerinize hızlı, ekonomik ve profesyonel çözümler üretiyoruz. İletişim numaralarımızı arayarak bizlere 7/24 ulaşabilir, keşif tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Gökçeada Temelden Çatıya İnşaat ve Anahtar Teslim Betonarme Ev İşleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı fikirler edinebilirsiniz

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Kulu Anahtar Teslim

Bağlum Temelden Çatıya Ev

Ev Yaptırmak İstiyorum

Polatlı Temelden Çatıya Betonarme Ev


Gökçeada Temelden Çatıya Ev

Gökçeada temelden çatıya ev yaptırmak, çanakkale inşaat firması, çanakkalede ev yapmak istiyorum, gökçeada müteahhir şirketi, gökçeada ev yapan firmalar, çanakkale gökçeada temelden çatıya ev yap, çanakkale ev tadilat, gökçeada ev tadilat ve yapım işleri

Lütfen Yorum Yapın

WhatsApp Bilgi Al
Merhaba Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.