Bağlum temelden çatıya ev 1

Bağlum Temelden Çatıya Ev

Bağlum Temelden Çatıya Ev – Dekor Delisi

Ankara Bağlum’ da yaptırmak istediği müstakil ev inşaatı için bizimle anlaşan Ali beye teşekkür ediyoruz. Bağlum temelden çatıya ev işimizi beton kargas olarak 150 m2 ölçülerinde yapacağız. Anahtar teslim olarak malzeme + işçilik yapacağımızın betonarme evin inşaatına ise ivedi bir şekilde başlayacağız.

Bağlum temelden çatıya ev – Aşağıda işimize ait olan sözleşme metnini olduğu gibi inceleyebilirsiniz. Tüm yapılacak işler, kullanılacak olan malzemeler, uygulamalar, hafriyat çalışmaları gibi her türlü çalışmaları ayrı ayrı mümkün olduğunca detaylandırarak yazmaya çalıştık. Bunu yapmamızdaki başlıca iebep ise hem siz değerli ziyaretçilerimizin konu ile araştırma yaparken aradığını bulmanıza yardımcı olabilmek, hemde anahtar teslim ev fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanızdır.

Yapacağımız Bağlum temelden çatıya ev inşaatımıza ait olan mimari projelerimizi inceleyerek farklı anahtar teslim betonarme inşaat ev fikirleri düşünebilirsiniz.

Bağlum Temelden Çatıya Ev 2
Bağlum Temelden Çatıya Ev 2

S  Ö  Z  L  E  Ş  M  E 

…………………… Ada ve parsel numarası aşağıda belirtilen imarlı arsa üzerine yapılacak olan beton kargas müstakil ev inşaatına istinaden düzenlenmiş olan sözleşme metnidir.

Çizilen mimari projesine uygun olarak yapılacak olan beton kargas müstakil ev inşaatının tamamı anahtar teslim olarak Dekor Delisi tarafınca eksiksiz olarak yapılacaktır. Mimari projesine uygun olarak kaba inşaatında kullanılacak olan tüm malzemeler yapı denetim prosedürlerine uygun olan C30 beton , 14-16’lık inşaat demiri kullanılarak yeterli yoğunlukta yüklenici firma tarafından yapılacaktır.

İnşaatın ince işlerinde yapılacak olan tüm işler , imalatlar , modeller , desenler , ölçüler ve tasarımlar tamamen hak sahibi olan ve aşağıda ismi bulunan iş veren tarafından belirlenecek olup yine işverenin onayı olmayan hiçbir imalat veya uygulama yapılmayacaktır. Beton kargaz müstakil ev inşaatı yapım aşamasında kullanılacak olan tüm malzemeler , imalatlar , uygulamalar , nakliye , ameliye ,ameliye , iaş , konaklama , yemek-içme , iş güvenliği kuralları ve kaideleri ile tüm kusur hata ve arızaların tamamından yüklenici firma sorumlu olup hak sahibinden herhangi bir şekilde ek ücret talep edilmeyecektir aşağıda cinsi , birim fiyatı , malzeme markaları ve modelleri dışında ekstra istenilen işler ve giderler tamamen hak sahibine ait’tir. Sözleşme ile belirlenen ve karşılıklı imza altına alınan yapılacak işler ve fiyatları konusunda her iki tarafında uymadığı-uymayacağı tüm olumsuz durumlar karşısında Ankara Asliye Hukuk Mahkeme’ye verilecektir.

Bağlum Temelden Çatıya Ev 3
Bağlum Temelden Çatıya Ev 3

TEMELDEN ÇATIYA YAPILACAK İŞLER

KALIP : Çizilecek olan mimari projeye uygun olarak tüm kalıp çalışmaları standartlara uygun olarak yapılacaktır.

DEMİR : Demir projesine uygun olarak istenilen mevkilere kolon , kiriş , tabiliye , temel , su basmanı , kargaslarına yapı denetimin uygun gördüğü ölçülerde ( 14’lük veya 16’lık) inşaat demirlerinin tam ve eksiksiz olarak döşenmesi.

İZOLASYON : Temel toprak ile beton arasına , beton ile toprağı ayırıcı toz yalıtımı yapılması . Temel betonlanması bittikten sonra üzerine bir kat mebra’nın yapıştırma – çakma sistemi ile boşluksuz döşenmesi tüm zeminlere . Aynı işlemin ve malzemenin basman bölümü denilen temel etrafına da uygulanması mebran üzerine beşlik xps boşluksuz döşenmesi xps üzerine tepsiye şapın atılması beton kargas bittikten sonra dış duvarlara örülen bims duvarların dış yalıtım malzemesi olarak tüm dış çevre yüzeylerine onluk taş yönü izalasyon malzemesinin döşenmesi , file bandının yapılması , kalekiminin iki kat olmak üzere çekilmesi , dekoratif sıvasının yapılması , istenilen renklerde dış çepe slikonlu su bazlı akrilik boya ile boyanması.

PVC PENCERELER : Tüm pencerelerin projesine uygun olarak rengini ve tasarımını işveren tarafından belirlenecek olan Fırat Pen S75 serisi marka pvc pencere olarak ve tüm sineklikleri dahil tam ve eksiksiz olarak çalışır halde bitirilecektir. Pencere camları çift cam olarak yapılacaktır tüm pencereler içten ve dıştan denizlik mermerleri ile birlikte yapılacaktır.

BİNA ÇEVRE ( KALDIRIM BETONU ) : Porto ege seramiklerin döşenmesi.Yapılan bina çevresi projesine uygun olarak betonlanıp işveren tarafından beğenilen ve istenilen dış cepe seramik ile kaplanacaktır.

ÇATI : Çizilen mimari projeye uygun olarak çatı katına bir oda ve odanın önü teras olacak şekilde yapıldıktan sonra yine projede belirtilen ölçü ve şekilde çatının tamamen eksiksiz olarak yapılması projede belirlenen bacaların yapılması . Tüm çatı yalıtım ve izolasyon işlerinin ve malzemelerin mimari projesine uygun olarak tamamlanacaktır.

ÇELİK KAPI : İş veren tarafından beğenilen renk ölçü ve modeldeki güvenlikli altı kilit KALE marka çelik kapının yapılarak çalışır halde teslim edilmesi.

ODA İÇ KAPILARI : Tüm daire içi kapıların işveren tarafından beğenilen ve istenilen renk ve modelde lake boyalı amerikan panel kapı olarak kilit , menteşe , kolları da tamamen eksiksiz yapılarak çalışır halde teslim edilecektir.

MUTFAK : Projesine uygun olarak mutfakta belirlenen yere işveren tarafından beğenilen ve istenilen ölçü model ve renkte çizilmez akrilik kapak mutfak dolabının imalatının yapılarak montajının tamamlanması. Mutfak tezgahı olarak granit tezgahın yapılması mutfak tezgah arası fayansların işverenin seçeceği modelde ve renkte yapılması. Mutfak zeminlerinin işveren tarafından beğenilen ve istenilen savana kum bej renginde ege seramik marka seramiklerle yapılması.

BANYO : Tüm banyo çizilen mimari projesine göre su tesisat ve elektrik tesisat işleri bittikten sonra 25×50 Esila cinsinden Çanakkale marka seramik döşenmesi. Dekor olarak yine 25×50 esila fon seramiklerin kullanılması . Klozet olarak turkuaz bella marka işveren tarafından beğenilen klozetin takılması . İşverenin onayladığı rengini ve modelini beğendiği banyo dolabının imal edilerek montajının yapılması . Projesine uygun olarak havlupanın takılması . İşveren tarafından beğenilecek olan duşakabi’nin projesinin uygun olan yere yapılması. Tüm vitrifiyelerin ( Çeşme , musluk , batarya , duş bataryası , taharet muslukları , lavabo , süzgeç ) eksiksiz olarak takılarak çalışır halde teslim edilecektir. Montajları yapılacak olan vitrifiyeler işveren tarafından belirlenmiş olup ekte sunulmuştur . Banyo asma tavanı 30×30 clip-in olarak yapılacaktır .

TUVALET : Banyo seramiklerinin aynısı tuvalette de yapılacak hela taşı konulacak banyo asma tavanının aynısı kullanılacaktır banyo ve tuvalet kapı eşik mermerleri Projesine uygun olarak yapılacak.

ASMA TAVAN : Salon , koridor ve yatak odası tavanları işverenin istediği modelde asma tavan yapılarak tüm aydınlatma ( led ,  spot ) sistemlerinin döşenerek çalışır halde teslim edilmesi.

KARTONPİYER : Salon koridor ve yatak odası dışında kalan tüm daire içi alanlarına işveren tarafından beğenilecek olan stropiyerin yapılması ve avize göbeklerinin yapılması.

ALÇI İŞLERİ : Daire içi tüm tavan ve duvarların mastarlı ve anolu alçı sıvasının yapılarak boyaya hazır hale getirilmesi.

BOYA BADANA : Tüm daire içi tavan ve duvarlarının iş veren tarafından beğenilecek renklerde silikonlu silinebilen dio marka boya ile boyanması . Tavanların dio özel tavan boyasıyla boyanması.

LAMİNANT PARKE : Islak zeminler haricinde ki ( salon , odalar ) Terra Truva Marka 8mm parkenin yapılması.

SU TESİSATI : Mimari projesine uygun olarak tüm su tesisatlarının alt yapı giderlerini sıva altı ve sıva üstü tüm döşeme ve montajlarını eksiksiz olarak yapılarak testlerinin yapılarak çalışır halde teslim edilmesi . Şebeke alt yapısına bağlantısının yapılması . Tüm radiyatör ve peteklerin demirdöküm marka olmak üzere montajlarının yapılarak gerekli olan tesisat alt yapısının hazırlanması ve çalışır hale getirilmesi. Bütün tesisat işlerinde kullanılacak tüm malzemeler fıratpen pvc olacaktır.

ELEKTRİK TESİSAT : Tüm daire içi ve dışı elektrik borulamaları , kablolama işleri çizilecek olan elektrik projesine uygun olarak tam ve eksiksiz yapılacaktır kullanılacak olan kablo markası Öznur marka kablo olacaktır . Tüm düğme priz anahtar ,  tv ve kasa ve düğmeleri Viko marka kullanılacaktır tüm sigortalar ana şalter Philips marka kullanılacaktır . Bina topraklaması yapılacaktır. Elektrik pano , sayaç ve kutusu projesine uygun olarak belirlenen yerde toplanacak ve tüm sistem çalışır halde teslim edilecektir . Elektrik projesinde belirtilen tüm anahtar , priz ve aydınlatmaların tam olarak yerlerine çekilerek montajları eksiksiz yapılacaktır. Şehir şebeke hattı bağlantısı enerjisa prosedürlerine uygun olarak bağlanacaktır.

HAFRİYAT : Bina yapım aşaması öncesi , sonrası ve esnasında tüm kazı hafriyat moloz atımı nakliyesi ve amaliyesi tamamen yüklenici firmaya aittir. Bina bitiminden sonra ve iş tesliminden önce bina çevresinde var olan inşaat atıkları molozları ve hafriyat atıkları belediyenin belirlediği yere atılacaktır.

PERFORJE : Üst tarafta yapılması planlanan ve projede belirtilen teras üst ve yan cepelere korkuluk demirlerin yapılması . Tüm pencerelerin dıştan perforjelerinin yapılması.

CAM BALKON : Projede belirtilen bina ön ve yan cephesinin sürgülü katlanır 6mm  demperli (filmli ,  rengi işveren tarafından belirlenecek) yapılması ve hava – ısı sirkülasyonu sağlanması amacıyla silikon filmlerin eksiksiz olarak montajlanması.

Bağlum Temelden Çatıya Ev 3
Bağlum Temelden Çatıya Ev 3

YAPILACAK İŞİN FİYATI : 210 BİN

İŞİN ÖDEMESİ ( KDV HARİÇ ) : BAŞLANGIÇ AŞAMASINDA ALINACAK OLAN MALZEMELER EV SAHİBİ TARAFINDAN YÜKLENİCİ FİRMA İLE BİRLİKTE ALINACAKTIR DAHA SONRA İŞİN İLERLEME DURUMUNA GÖRE YAPILAN HAKEDİŞ TUTARINCA YÜKLENİCİ FİRMAYA ÖDEME YAPILACAK İŞ TAM VE EKSİKSİZ OLARAK TESLİM EDİLDİĞİNDE YÜKLENİCİ FİRMANIN İŞ VERENDE HİÇ BİR ALACAĞI KALMAMIŞ OLACAK.

İŞİN ÖDEMESİ : İŞ BAŞLAMA TARİHİNDEN İTİBAREN 30 İŞ GÜNÜNDE DIŞ CEPHE TAMAMEN BİTMİŞ OLACAK ÇATISI DAHİL  30 GÜN SONUNDA DIŞARDA HİÇ BİR ÇALIŞMA KALMAYACAK ŞEKİLDE TÜM İŞLER BİTİRİLEREK SONRASINDA DAİRE İÇİ İŞLERE DEVAM EDİLECEKTİR DAİRE İÇİ İŞLERİ İSE EN FAZLA 20 GÜNDE BİTİRİLEREK TAM VE EKSİKSİZ OLARAK TESLİM EDİLECEKTİR .

Bağlum Temelden Çatıya Ev 4
Bağlum Temelden Çatıya Ev 4

30 GÜNDE BİTİRİLMESİ TAAHHÜT EDİLEN İŞLEN

Hafriyat ve kazı çalışmaları alt yapı gider ve tesisat çalışmaları kalıp , beton , demir işlerinin tamamen bitirilmesi . Dış ve iç bims tuğla örme işlerinin bitirilmesi . Dış cephe izolasyon sıva ve boya işlerinin bitirilmesi . Çelik kapı ve pvc pencerelerinin eksiksiz montajının yapılması . Çevre kaldırım betonu ve dış cephe seramiklerinin tamamen bitirilmesi . Teras kat ve çatının eksiksiz olarak bitirilmesi. Pencere ve teras perforje işlerinin bitirilmesi . Ana enerji hat kablosunun bağlanarak dış elektrik işlerinini tamamen bitirilmesi. Şehir şebeke gider hattına bina giderlerinin toplanıp bağlanılması.

Yukarıda Bağlum temelden çatıya ev inşaatımıza ait olan tüm mimari projeler ile yapılacak işler sözleşme metnimizi incelediniz. Umarız sizlere faydalı olabilmişizdir.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek anahtar teslim betonarme ev inşaat fiyatları hakkında farklı bilgiler edinebilirsiniz.

Anahtar teslim ev fiyatları

Ev tadilat fiyatları

Kulu Anahtar Teslim Ev

Bağlum temelden çatıya ev 1
Bağlum temelden çatıya ev 1

bağlumda anahtar teslim inşaat, ankara bağlumda ev yaptırmak istiyorum, bağlum müteaahhit şirketi, bağlumda betonarme ev yapan inşaat firmaları,anahtar teslim tadilat fiyatları,müstakil ev tapımı,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.