Ankara Bilkent’te devam eden komple ev yenileme işimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Değerli müşterimiz Müjgan hanıma bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz

Ev Yenileme işimize devam ediyoruz – Tamamen kendi imal ettiğimiz malzemeler, kendi personellerimiz ve kendi tasarımlarımızla çalışıyoruz. Bu işimizi de diğer tüm işlerimiz gibi büyük bir özen ve dikkatle yapıyoruz. Başka firmalar gibi toplama ekip ve ekipmanlarla çalışmıyoruz. Bu sayfamızda bu güne kadar ki yapmış olduğumuz çalışmalara ait ilerlemeleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşimiz bittiği zaman yenilediğimiz evin son halini de yine bu sayfamızda paylaşacağız.

Ev Yenileme işimize Devam Ediyoruz

Mutfak Dolabı İmalatımız ve Montajımız Bitti

Tüm renkleri ve malzemeleri müşterimiz seçti. Bizlerde kendi fikirlerimizi sunduk. A’dan Z’ye bizim imalatımız, tasarımımız ve montajımızla yapılan bu mutfak dolabımızın maliyeti tezgah hariç 11.000 TL’dir.

Eski dolapları söktük ve hafriyatını attık. Yerine yeni dolap imalatına hemen başladık. Tasarım konusunda müşterimizin isteklerini dinledik ve deneyimlerimizden yola çıkarak farklı fikirlerimizi sunduk ve kabul etti. Modern, kaliteli ve şık bir mutfak dolabı oldu.

Asma Tavan İşimizin Çoğunu Bitirdik

Dairenin komple asma tavan işlerini bitirmek üzereyiz. Alçıpan kargası yaparak alçıpanlarını monte ettik. Alçı sıva yaparak köşebentleri taktık. Elektrik tesisatı için alt yapıyı hazırladık.

Bu ev yenileme işimizde asma tavan ve mutfak dolabı işlerimizin dışında tüm salon, odalar ve koridorlara duvar kağıdı yapacağız. Farklı duvar kağıtları kullanarak modern bir mekân oluşturmaya çalışacağız. Bittiğinde görsel bir ev olacağını şimdiden garanti ediyoruz.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. İletişim numaralarımızı arayarak 7/24 keşif, tasarım ve maliyet hizmetimizden faydalanın.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon işlerimiz hakkında detaylı bilgiler ve görsellere ulaşabilirsiniz.

ankara ev yenileme işleri, ev yenileme hizmetleri, ankarada evi tamamen yenilemek işstiyorum, evde yenilikler yapan şirketler,