Evimizin dekorunu değiştirmek ve basit işlemlerle kullanım alanımızı daha iyi hale getirmek için neler yapmalıyız. Masrafsız ve zaman almayan işlemleri öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Dekorasyon Hakkında Basit ipuçları – Evimizin veya kullanım alanımızın dekorasyonu için bir çok konuya dikkat etmemiz gerekiyor. Bu kriterlerden bir kaç tanesi ise kullanım alanının ölçüsü, bütçemize göre en kaliteli malzemeyi bulmaktır. Tadilatlar için tercih edilmesi gereken zaman dilimi bahar ayları olması gerekmektedir.

Dekorasyon

Bahar aylarında yapılması gerekmesinin nedeni ise kullanılan eşyaların aşırı sıcağa veya soğuğa karşı korunması gerektiğidir. Kullanılan yerin daha rahat havalandırılması yapılmasıdır.

Dekorasyon İpuçları

Bir kaç kısa ve basit ipucu verecek olursak evimizi boyamak istiyor fakat cesaret edemiyor veya maddi durumlardan dolayı yapamıyorsak duvar çıkartmalarını kullanabiliriz. Evimizn dekoruna uymayan öylece duran sehpaları dekorun rengini uygun boyayabiliriz. Duvarda asılı olan aynamızın etrafı boş ve basit duruyor duvar rengini uygun renkle çizim yapabilir daha zengin, gösterişli hale getirebiliriz. Dekorasyon hakkında basit ipuçları verirken, pratik ve her zaman temin edebileceğimiz ekonomik ürün ve malzemeleri tercih ediyoruz.

Hemen hemen hepimizin hayalinde, düşüncesinde evimizi baştan dekore etmek, bazı eşyaları değiştirmek veya beğenmediğimiz yerleri tadilat yapılması, yenilenmesi vardır. Fakat kimi zaman maddi kaynaklardan dolayı kimi zaman da yeterli zamanın olmadığından dolayı bu düşünceyi gerçekleştiremiyoruz. Bu yazımız da ise kısa bilgilerle farklılıklar veya küçük ama estetik duran bir kaç bilgi vereceğiz. Mesela iki tahta parçasını boyayıp boş olan duvarımıza hem zahmetsiz hem de masrafsız bir kitaplık yapabiliriz. Mobilyalarımız eskiyen veya boyası kalkan, kavlayan tutucaklarını uygun bir renge boyamalıyız. Böylelikle daha zarif görünmesini sağlıyabilir, banyolarımız da bulunan askılıkları farklı renklere boyuyabiliriz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Recidence Tasarımları

Dekorasyon hakkında bilinmesi gerekenler, Dekorasyon fikirleri,Masrafsız dekorasyon fikirleri , Dekor ipuçları, Tadilat ve dekorasyon ipuçları,