ev dekorasyon fiyatları

Komple ev dekorasyon

Komple ev dekorasyon  – 2017 anahtar teslim ev tadilat maliyeti

Komple ev dekorasyon. Ev dekorasyonunda yapılacak işler. Komple ev tadilatı ne kadar sürer. Ev dekorasyonunda kullanılacak malzemeler.

Komple ev dekorasyon – Bir ev tadilat ve dekorasyon çalışmasında hangi işler yapılır? Hangi malzemeler kullanılır? Kaç günde biter? Komple ev dekorasyon fiyatı ortalama ne kadar gibi sorularınıza cevaplar bulabileceğiniz bir iş teklifimizi siz değerli ziyaretçilerimiz yayınlayarak ev tadilat fiyatları hakkında geniş bilgi sahibi olmanızı hedefledik. Komple ev dekorasyon fiyat ve yaklaşık teslim süresi için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirisniz.

ev dekorasyon fiyatları
ev dekorasyon fiyatları

Komple ev dekorasyon

T E K L İ F

1) Antre giriş kapatılıp salonla mutfak arası açılıp (tamamen ya da  geniş kemerli geçiş)? izin gerektirir mi? kullanışlı mı?

– Elbette yapılabilir. Şu an varolan ara duvar taşıyıcı kolon veya kiriş içermemektedir. Fakat ben Şükrü bey’e de söyledim yönetimde problem çıkmaz ise bizlik bir sakıncalı durum yok. Yıkılıp antre tarafındaki kapı kapatılabilir. O şekilde yapmamız hem mutfak kullanımını arttıracak, hemde antreyi ferahlatacaktır. Antre mutfak kapısını kapattığımız zaman hem buzdolabı için kullanışlı bir yer açılmış oluyor, hemde mutfak dolabını daha dekoratif ve büyük bir şekilde yapabiliyoruz. Şimdiki hali ile hem mutfak küçük, hem de antre girişinde fazladan bir kapı bulunmaktadır. Ben mutfak duvarını kolaylıkla kaldırabilirim ve binaya zarar verici hiçbir sorun teşkil etmemektedir.

2) Su ve elektrik tesisatının yenilenmesi, gerekli yerlerde sigorta ve kabloların değişmesi; salona ve arkasındaki çalışma odasına tv ve internet hattı çekilmesi ve dekorasyona göre gereken elektrik tesisatının yapılması, su tesisatının ara musluklu armatürlere ve banyoda tavan duşuna göre düzenlenmesi.

– Komple elektrik tesisat kabloları yenilenecek. İstenilen ve belirtilen yerlere elektrik priz, düğme, Tv ve internet kabloları çekilecek. Sigorta sayısı tesisata göre fazlalaştırılacak. Tüm elektrik düğme ve prizleri dekorasyon rengine uygun olacak şekilde VİKO marka ile değiştirilecek. Banyo ve wc’de bulunan tüm eski tesisat boruları yenilenerek yerine pvc borular ile değiştirilecek. Klozet, lavabo, çeşme ve eviye bataryaları yenileri ile değiştirilecek. Tavan duş bataryası tesisatı çekilecek. Komple ev dekorasyon bizim işimiz.

3) Doğal gaz, şofbenin yeni yerinin  gözden geçirilip projendirilmesi ve şofben alınarak mutfakta dolabı yanına pencere kenarına taşınması.

– Hali hazırda var olan şofbenin sökülüp, istenilen yere tesisatının çekilmesi ve yerine yeni demirdöküm marka şofben alınarak takılması. Proje işlerinin tarafımızdan yapılarak onaylanmasını sağlayarak çalışır hale getirilecektir.

4) Buzdolabı, ve bulaşık makine ve çamaşır  makine yeri planlanması.

– Frenli, pistonlu son sistem mutfak dolabı tasarımı ve çizimi yapılırken bulaşık makinesi ve buzdolabının yerlerini dekorasyona uygun şekilde konumlandırarak, gerekli tüm alt ve üst su-elektrik tesisat işleri buna göre eksiksiz yapılacaktır. Mutfak dolabı balon kapak olacaktır. İstenilen renk ve desende yapılacak olan mutfak dolabında en uygun yerlere bulaşık makinesi, set üstü ocak ve aspiratör yerlerinin yapılması. Gerekli görülen ve istenilen yerlere çekmeceler dekoratif olacak şekilde yapılacaktır.

5) Giriş antre-mutfak-banyo-WC-balkon ( yerler seramik), Mutfak tezgah arası-wc -banyo duvar fayansları (klozet arkası dekoratif bordurler) döşenmesi.

– Daire içinde yapılı bulunan (Mutfak, banyo, wc, koridor antre ve balkon) tüm fayans-seramikler kırılacak, yerine istenilen ve beğenilen yeni fayanslar yapılacak. Dekoratif olması açısından duşkabin içi ve altı, klozet arkası, wc taş arkası gibi görsel olacağına kanaat getirilen bölümlere farklı dekor fayanslar yapılacak.

6) Salon-orta giriş-yatak odası-oda (yerler mevcut,macun/silinip/verniklenip kullanılabilir mi? olmadığı takdirde, süpürgelikler kırılıp, üstüne laminant parke (8mm-1.kalite toros çamı ya da önerilecek) +üretilecek süpürgelik (kapı kasası renginde) yapılması.

– Hali hazırda yapılı bulunan eski geçme parkeler üzerine yeniden laminat parke yapılmasını tavsiye ediyorum. Bu işi 1 defa yapalım kökten herşeyi düzeltip temizleyelim. Süpürgelikle kırıldığı zaman alttaki eski şap zemin beton süpürgelikler çıkacak. Onlarıda kırıp gerekli olan duvar tamiratlarını yapacağım. Sonrasında beğenilen renk ve modeldeki 8 mm 1. Kalite Çamsan marka laminat parke yapalım. Süpürgelikler 8’lık olsun kasa renklerinde. Bu yer döşeme işlerini yaparsak tüm işler kendini gösterecek ve eve değer katacaktır.

7) Beş kapalı panel kapı (kasalar dekoratif amacıyla farklı renk) +salon giriş dekoratif buzlu camlı kapı (mutfak açılmazsa antreden girilen mutfak kapısı kemerli yapılması)

– Beğenilen ve istenilen renk ve modelde 5 adet Amerikan camsız kapalı kapı yapılacak. Kasalar ve kanat farklı ve istenilen renklerde olacak. Salon kapısı istenilen buzlu cam veya kumlu camlı modelde panel kapı olacak. Kırılan mutfak duvarı ile salon arasına modern ve görsel bir kapı kemeri  yapılacak. Bu kapı kemeri tüm dairenin havasını değiştirecek ve kalite katacak şekilde şık olacak.

8) Dairenin tavanlar dahil duvarlarına alçı çekilmesi+salonda ve yatak odasında S kalorifer borularının gizli led ışıklı dekoratif amaçlı alçıpan ile kapatılıp, alçı ile sıvanması + avize göbegi hariç takılacak kornejlere göre kartonpiyerlerin yapılması.

– Daire içi tüm tavan ve duvarlar pürüzsüz bir şekilde alçı sıva yapılacak. Daire içinde bulunan dikey tüm kalorifer boruları alçıpan ile kaplanacak ve led aydınlatma sistemleri döşenerek dekoratif bir görüntü oluşturulacak. Salon, mutfak ve odalarıda bulunan tüm cam önlerine beğenilen ve istenilen modeldeki stropiyer (kartonpiyer perdelik) yapılacak. İstenilen renklerde tüm tavan ve duvarlar DYO marka silinebilen silikonlu su bazlı boya ile boyanacaktır.

9)Banyo ve WC’ye arkası rezervuarlı, uygun düzenlenecek yere klozet takılması, S’ lerin gizlenecek şekilde, yeterince spot aydınlatmalı önerilecek materyalden asma tavanların yapılması.

– Wc de bulunan tuvalet taşı kırılarak yerine gömme rezervuarlı klozet yapılacak. Wc küçük lavabo dolabı yapılacak. Banyoda bulunan eski klozetin kırılarak istenilen ve uygun görünen yere gömme rezervuarlı klozetin tesisatıyla birlikte taşınması. Banyo ve wc tüm fayans, su ve elktrik tesisat, gömme rezervuarların montajı bittikten sonra tavanlara yeterli aydınlatma sağlanmış şekilde metal banyo asma tavanları yapılacak (30 x 30 metal tavan).

10) PVC pimapenlerin değişmesi,  wc de asma tavan birlikte havalandırmanın, banyoda aydınlatma ve havalandırmanın değerlendirilip, odadan balkona çıkış kapısının kaldırılıp, cama döndürülmesi, pencerelerin mevcut şekli gözetilerek (vasistaslar hariç) çift açılır yeteri kadar sineklik bulunan, 7500 fıratpen serisinden, altına uygun mermer ya da malzeme koyularak yapılması (mantolama çalışması yapılacağından alt malzemenin dış cephesi için mantolama yapacak firma ile görüşülüp değerlendirilmesi.

– Daire iç pencereler ve balkon çıkış kapıları fıratpen marka 7500 serili, sineklikli, çift açılır, sakallı mermerli (iç-dış) yapılacak. Banyo ve wc havalandırma pencereleri sensörlü aydınlatmalara bağlı otomatik açılıp kapanan fanlı menfez pencere sistemi yapılacak.

11-) Antre vestiyer, yatak odası gardrop, banyo Hilton banyo dolabı ve wc dolabı istenilen ve kullanışlı olacak şekilde renk, model ve ölçüde yapılacak.

12-) Duş bataryaları, armatürler, vanalar, mutfak, banyo ve wc bataryaları, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi batarya ve alt muslukları  

Komple ev dekorasyon fiyat seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

komple ev dekorasyon
komple ev dekorasyon

Komple ev dekorasyonunda kullanılacak malzemeler

Mutfak dolabı: Beğenilen ve istenilen renklerde balon kapak. Frenli menteşeli, pistonlu son sistem.

Banyo wc dolabı: Parlak beyaz tam silinebilir lam kapak ve iç aksam.

Mutfak tezgahı : İstenilen renk ve desende 1. Kalite mermerit.

Gömme rezervuar: 2 adet Serel marka 1. Sınıf geberit.

Banyo wc asma tavan: 30 x 30 metal asma tavan. 2’şer adet Cata marka spot aydınlatma.

Fayans – Seramik: Zemin ve duvar seramikleri ege seramik marka olacak. (Orta kalite)

PVC pencereler: Fıratpen marka 7500 seri olacak. Çift açılır + sineklik.

Boya badana : DYO dinamic iç cephe silinebilen silikonlu su bazlı. Tavanlar, özel dyo tavan boyası.

Panel iç kapılar: 1 adet salon camlı, 5 adet camsız kapalı panel kapı, kilit, kol ve menteşeli. Çalışır vaziyette.

Elektrik düğme/prizler: Viko marka.

Kırım – Hafriyat işleri: Tüm fayans kırım, parke söküm, dolap ve tesiat kırım, duvar yıkım ve kırım işleri hafriyatları, pencere ve iç kapıların kırımı ve sökümü sonrası hafriyatları iş bitiminde tarafımdan atılacaktır.

MALZEME İŞÇİLİK TAAHHÜT: Teklifte belirtilen tüm işler malzeme + işçilik olarak tarafımdan yapılacaktır. Tüm işlerin imalat ve montaj aşamaları sırasında iş verenden herhangi bir ekstra ücret talep edilmeyecektir. Komple dekorasyon işi (malzeme + işçilik) anahtar teslim olmak üzere taşerona aittir.

İŞİN SÜRESİ : 30 iş günü.

İŞİN BEDELİ : 47.500 TL

Ayrıca ilgili sayfalarımızı da ziyaret edin;

Ev Tadilat Dekorasyon

Ev Dekorasyon Modelleri

Ev Dekorasyonları

Ev Dekorasyon Yapımı

Ev Dekorasyon

Ev Tadilat Fiyatları

Komple ev dekorasyon işlerinizde, çok dikkatli seçimler verip, doğru kararlar vermelisiniz. Bu yönde bizim gibi işinde tecrübe ve disiplin sahibi dekorasyoncularla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.


ev dekorasyon maliyeti, ev tadilat ve dekorasyon işleri, ev tadilat sözleşme örneği, ev tadilatında kullanılacak malzemeler, ev dekorasyonu fiyat listesi, komple ev dekorasyonu kaç gün sürer, bir ev dekorasyonu nasıl yapılır, ankara komple ev dekorasyon, ev dekorasyoncular

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)