Elvankent’te İşyeri Tadilat Projemize Başlıyoruz

Ankara Elvaknet’te iç ve dış olmak üzere tamamen yenileyeceğimiz işyerine ait projemizin detaylarını burada inceleyebilirsiniz. Bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz.

Elvankent’te işyeri tadilat projemize başlıyoruz. Tüm iç, dış, zeminler ve tavanlar olmak üzere A’dan Z’ye tamamen dekorasyonunu yapacağımız iş yerinin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek tadilat konularında hakkında araştırma yapan misafirlerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hakkımızda bilgi sahibi olmak üzere yapmış olduğumuz projelerimizi incelemek isteyen müşterilerimize ise detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Bu çalışmamıza ait olan videolarımızı ise youtube sayfamızda izleyebilirsiniz. 7/25 iletişim numaralarımızı arayarak daha

S Ö Z L E Ş M E

Yüklenici: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. Ltd. Şti
İşveren : M.K.

Sözleşmenin Konusu: …………………………………………../ ANKARA adresinde bulunan taşınmaz mülke (işyeri)’ne ait genel tadilat işleri sözleşme metnidir.

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, iskele kurulum/söküm, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama/imalatlar/montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Elvankent’te yeni projemize ait güncel görseller (Eski hali)

Şimdiki güncel halini aşağıda inceleyebilirsiniz. Ankara Elvankent’teki bu projemize ait tüm çalışmalarımız bittiğinde son halini de yine bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Sayfalarımız sıklıkla güncellenmektedir.

GENEL ŞARTLAR

Yapılacak olan tüm işlerde kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak/kullanılmayacaktır. İşveren ödeme günlerine riayet etmeyi taahhüt eder. Ödeme günlerinde ödeme miktarlarını yükleniciye ödemekle yükümlüdür.

YAPILACAK İŞLER

Kombi: ECA marka 20 KW ‘lık kombinin temini, tüm doğalgaz ve su tesisat işlerinin eksiksiz yapılması. Kombi doğalgaz projesinin çizilerek Başkentgaz’a onylatılması. İşveren tarafından belirlenen yerlere 3 adet havlupan veya panel radyatörün montajının yapılarak çalışır hale getirilmesi.

Mutfak Dolabı: İşveren tarafından belirlenecek olan yere yine işveren tarafından beğenilecek olan model ve renkte mutfak dolabının yapılması. Mutfak tezgah arası fayansının ve mermeritinin yapılması.

Banyo: Tüm zemin ve duvar fayanslarının, işverenin seçeceği renk ve modelde yenilenmesi. Yapılı olan klozetinin sökülerek, yerine gömme rezervuarlı yeni klozetin yapılması. 6 mm demperli şeffaf cam duşakabin’in yapılması. Banyo asma tavanının (30×30 clip’in metal asma tavan) yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması. Banyo havalandırma menfezinin takılması. Uygun ölçülerde banyo dolabının yapılması. Duşakabin içine ve dışına süzgeçlerin takılması. Banyo sürgülü panel kapının yapılması.

Parke ve Süpürgelikler: Banyo hariç iç mekan tüm zeminlerin, işveren tarafından beğenilecek olan 8 mm derzsiz laminat parke yapılması. Süpürgelik olarak, 10 cm PVC beyaz süpürgeliklerin yapılması veya laminant parke yerine 60×60 ebatlarında işveren tarafından seçilecek olan granit yapılması. Laminat parke veya granit mi olacağına işveren karar verecek ve ona göre yapılacaktır.

Elektrik Tesisat: İşveren tarafından belirlenecek yerlere TV ve anten kabloları çekilecek, düğme ve anahtarları komple VİKO marka ile değiştirilecektir.

Giriş Kapısı: Yapılı bulunan cam ve giriş kapısının komple sökülmesi. Yerine 8 mm demperli tüm cam ve motorlu cam kapının yapılması.

Boya / Badana: Tüm tavan ve duvarların istenilen renklerde DYO marka silikonlu silinebilen boya ile boyanması.

Bahçe: Ön girişte bulunan karo kaplama üzerine 60×60 ölçülerinde dış cephe kaymaz karo / seramiklerin yapılması. Sağ ve sol sınırlara korkulukların yapılması. 2 adet karpuz aplik lambalarının takılması.

İŞİN FİYATI……………..: 28.000.- TL (KDV Hariç)
SÖZLEŞME TARİHİ…..: 15. 02. 2020

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

Elvankent Dekorasyon

Elvankent Boya Badana

Ev Tadilat Fiyatları

Ofis Dekorasyonları

elvankent dekorasyon, elvankent tadilat, elvankette evimi işyerimi tadilat istiyorum, ankara elvankent inşaat,

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.