Konya Karaman’da devam eden inşaatımızın bir kaç görselini ve hakkında detaylı açıklamaları bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Devam Eden İnşaatımız – Konya’nın Karaman ilçesinde yapımına hızla devam ettiğimiz 200 m2 oturumu olan müstakil ev inşaatımızın tüm malzeme ve işçiliklerini anahtar teslim olarak yapmaktayız. Değerli müşterimize evini, eşyalarını getirebileceği şekilde tam ve eksiksiz olarak teslim edeceğiz.

Devam Eden İnşaatımız

Devam eden inşaatımız
Devam eden inşaatımız

Kaba inşaatımız bitti. İnce işlere başlamış bulunmaktayız. 4 oda, 1 salon, 2 banyo, 1 wc, antre, koridor, mutfak ve wc den oluşan bu müstakil evimizde tüm malzemeler birinci kalite kullanılmaktadır.

Devam eden inşaatımız
Devam eden inşaatımız 2

Tüm mimari projeler, tasarım ve resmi prosedürlerin takibi bize aittir. Değerli müşterimizi yormadan, bütçesini sarsmadan ve zevkine uygun olan en modern ve kullanışlı evi yapıp, tam ve eksiksiz olarak teslim etme çabası içindeyiz.

Devam eden inşaatımız 3
Devam eden inşaatımız 3

Kaba inşaatımızı toplamda 42 günde bitirdik. Tüm alt yapı, pis su giderleri ve ana şebeke bağlantıları, elektrik tesisat borulama işleri, çevre havlu duvarı kaba işleri, çatı ve çatı izolasyon işleri ile ısıtma sistemi borulama çalışmaları tamamen bitti.

Devam eden inşaatımız 4
Devam eden inşaatımız 4

Çatı projemiz çok farklı ve görsel oldu. Projemizi uyguladıktan sonra ortaya çıkan görsellik, tüm görenleri ve özellikle değerli ev sahibimizi fazlasıyla memnun etti. Ayrıca devam eden inşaatımız çatısında tüm izolasyon çalışmalarımızı da titizlikle yaptık. Her türlü kar, yağmur ve fırtınalara maksimum dayanıklı olacak şekilde sağlam bir çatı oturttuk.

Devam eden inşaatımız 5
Devam eden inşaatımız 5

Kasabalarda dışarıya da bir wc yapmak gerekmektedir. Ayrıca aşhane dediğimiz yeni nesil tandır odası. Birde garaj yapacağız arsa üzerine. Yan evi de 4 yıl önce yine biz yapmıştık. Yapımı devam eden inşaatımız bittiğinde modern, kaliteli ve kullanışlı bir betonarme müstakil ev olacağını şimdiden görebiliyoruz.

Devam eden inşaatımız 6
Devam eden inşaatımız 6

İnşaatımızın dışı kadar içi de görsel ve modern bir tasarımda olacak. Her odaya, salona, koridora, antreye ve mutfağa farklı tasarımlarda asma tavanlar yaparak aydınlatma sistemleri yapacağız. Tüm ıslak zeminler, koridor, mutfak ve banyo duvarları tamamen çanakkale marka granit ve fayanslarla kaplanacak. Tüm vitrifiyeler, batarya ve çeşmeler ECA marka olacak. Yer döşemeleri Çamsan marka birinci sınıf laminat parke yapılacak. Tüm mutfak dolapları, ve banyo dolapları akrilik çizilmez kapak yapılarak tezgah granit olacak. Pencereler Fıratpen S75 serisi yapılacak ve tüm duvarlar Dyo marka silinebilen silikonlu boya ile farklı renklerde boyanacak.

Yapmış olduğumuz diğer çalışmalarımız ve tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon işçilik-malzeme fiyatlarımız için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Teslim Ev Fiyatları
Prefabrik Ev Fiyatları
Ev Tadilat Fiyatları