Tadilat Videolarımız 5

Her türlü malzeme, imalat ve uygulamanın tamamen bize ait olduğu çalışmalarımızı artık sayfamızda yayınlamaya karar verdik. Artık tüm çalışmalarımızı web sitemizden takip edebileceksiniz.

Tadilat Videolarımız 5 – Aşağıda bitirmiş olduğumuz bazı çalışmalarımızı izleyebilirsiniz. Kalite farkımızı, ekonomik fiyatlarımızı ve profesyonel ekip ve ekipmanlarımızı inceleyiniz. İhtiyacınız olan tadilat ve dekorasyon işleriniz için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Başladığımız Mutfak Tadilat İşimiz

Ankara Mamak’ta anlaşmasını yaparak hazırlıklarımıza başladığımız mutfak tadilat işimizin şimdiki eski hali aşağıdaki gibidir. Bittiğinde yine bu sayfamızda güncel resimlerini inceleyebilirsiniz.

Biten Barrisol Germe Tavan İşimiz

Bu videomuz da yeni bitirmiş olduğumuz barrisol germe tavan çalışmamızı izleyebilirsiniz.

Banyo Dizaynları ve Son Trend Banyo Modelleri

Son Moda Banyo Tasarımları ve Banyo aksesuarları Hakkında sizler için seçmiş olduğumuz görselleri aşağıdaki videomuz da izleyebilirsiniz.

Taş Kaplama Evler

Aşağıdaki videomuz da taş evler ve taş kaplama evler hakkında bir kaç görsel inceleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek taş evler ve taş kaplamaları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

https://youtu.be/fgBcFk_Z9-8

Çankırı Kurşunlu’da Yapımı Devam Eden İnşaat Projemiz

Projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Kışa girerken yapımını durdurduk ve geçen hafta tekrar imalatlarımıza devam etmeye başladık. Bittiğinde her şeyi ile eksiksiz ve modern bir yapı olacağını şimdiden görebiliyoruz.

https://youtu.be/ECQMHJHWgwI

Bitirdiğimiz Mutfak Tadilat ve Dekorasyon Çalışmamız

A’dan Z’ye komple yıkıp yeniden bir mutfak tasarımı yaptık. Tüm imalatlar, malzemeler ve işçilikler kendi bünyemizde daimi çalışan ekip ve ekipman tarafından özenle yapıldı. Bittiğinde örnek bir mutfak dekorasyonu ortaya çıktı. Değerli müşterimize bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Biten Mutfak Tadilat İşimiz – Muhteşem bir mutfak tasarımı oldu

Biten Banyo Dekorasyon ve Tadilat İşimiz

Eski fayansları, pis ve temiz su borularını, vitrifiyeleri, eski duşakabini, batarya ve muslukları tamamen söktük. Tümünü yeni marka ve modellerle değiştirdik. Çok kaliteli ve ekonomik bir banyo dizaynı ortaya çıkardık.


Biten Banyo Dekorasyon ve Tadilat İşimiz

Anahtar Teslim Betonarme Ev İşimizi Bitirdik

Aşağıda izleyeceğiniz çalışmamıza ait olan tüm işleri kendi ekip ve ekipmanlarımızla yaptık. Tüm mimari projeleri, resmi onay ve prosedürleri,malzeme imalat ve montajlarını direkt kendimiz yaparak dışarıya bağımsız olarak çalıştık. Böylelikle çok daha ekonomik fiyatlarla, çok daha başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

https://youtu.be/PL452tS6iG8

Anahtar Teslim Betonarme Ev İşimizi Bitirdik

Ümitköy’de Devam Eden Tadilat İşimiz

Ankara Çayyolu Ümitköy’ de yapımı devam eden inşaat tadilat işimize ait videomuzu izleyerek çalışmalarımızı takip edebilirsiniz. İşimizin son halini yine youtube kanalımızda ve bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Bizi izlemeye devam edin;

tadilat video, tadilat işleri hakkında videolar, dekorasyon videosu izle,ev tadilat fiyatları,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir