Eski Ev Kalmasın

Eski evler kalmasın. Taksitle komple anahtar teslim ev tadilat kampanyamızdan sizde faydalanın. Ekonomik fiyatlar, profesyonel işçilikler, kaliteli malzemeler ve muhteşem tasarımlar. Burada, taksitle ev tadilat kampanyamıza dair bir teklifimizi sizlerle paylaştık.

Eski Ev Kalmasın – Taksitle eski ev yenileme fırsatlarımızdan faydalanmanız için bir çok sebep var. Tamamı kredi kartına 3-6-9-12 taksitler anahtar teslim tadilat ve dekorasyon kampanyamızda yapmış olduğumuz imalatlar aşağıdaki gibidir. Bu teklifimizi sizlerle paylaşarak, tüm sorularınıza cevap vermeyi hedefledik.

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Tüm malzemeler, tasarımlar, renk ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Yüklenici tüm dolap tasarımlarını ve banyo tasarımını 3D çalışarak işverene sunacak ve işverenenin onayını aldıktan sonra imalatlara başlayacaktır. İşverenenin onaylamadığı hiçbir renk ve tasarım imalatı uygulaması yapılmayacaktır. Bataryalar ve mutfak eviyesi işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajları eksiksiz yapılacaktır.

Tüm iç kapılar,  gardroplar, mutfak ve banyo dolapları iç ve dış tasarımları, renkleri ve modelleri işveren tarafından belirlenecektir.  Yüklenici tarafından 3D çizimleri yapılarak işverene onaylatılacaktır.

TAAHHÜT:

KIRIM, YIKIM, HAFRİYAT, DİĞER

Yapılı bulunan tüm mutfak dolapları, mutfak balkon çıkış kapısı, tüm iç ahşap kapılar, vestiyer, tüm banyo wc zemin duvar fayansları, küvet, banyo dolabı ve wc hela taşı, klozet, odalar ahşap pencereleriodalarda bulunan dolaplar, ahşap perdelikler, banyo wc asma tavanları, bilimum üst tesisat malzemeleri ve bataryalar, fayans ve parke süpürgelikleri, kornişler. Tüm kırım söküm işlerinin bitmesini müteakip hafriyat ve molozların çuvallanarak taşıma vinci ile binaya rahatsızlık vermeyecek şekilde indirilerek belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması. İş teslimi sırasında daire kaba temizliğinin yapılarak biriken hafriyatın tekrar atılması. Koridorda bulunan su saatinin tesisatı ile birlikte daire giriş dış kapı önündeki saatler bölgesine tesisatı ile birlikte taşınması.

ELEKTRİK TESİSAT

Çelik kapı üzerinde yapılı bulunan sigorta kutusunun yenilenmesi ve çelik kapı üstüne taşınması. Tüm düğme, priz ve anahtarların kontrol edilmesi ve arızalar varsa giderilmesi. Tüm düğme, priz ve anahtarların VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi. İşveren ihtiyaç ve istekli gerekli yerlere tv anten, tel, enternet ve elektrik prizlerinin eklenmesi, taşınması. Dışarıdan giden tüm elektrik tesisat kablolarının sıva altına alınması. Tüm asma tavan uygulamalarının led ve spotlarının takılarak çalıştırılması. Kullanılacak led ve spot markaları CATA olacaktır.

BANYO

(Banyo ölçüleri: Zemin; 5,75 m – Duvarlar; 28,7 m – Tavan;5.75 m)

Yeni banyo, wc tasarımına göre tüm temiz/pis su ve sıcak/soğuk su tesisat borularının gereken yer değişikliklerinin yapılması. Banyoda duşakabin duş konsolu altına 10×30 ölçülerinde krom metal süzgeç, banyo klozet altına 10×10 krom metal gider süzgeç takılması. Banyoda yapılı bulunan radyatörün 50×100 havlupan ile değiştirilmesi ve tüm tesisat borularının gizlenmesi. Sıva tamiratlarının yapılması. BİEN / EGE / ÇANAKKALE veya müdavili yeni fayansların (m2 birim fiyatı 50 TL ye kadar olan yükleniciye, üstü seçildiği taktirde aradaki fark işverene aittir) tüm zeminler ve duvarlar olmak üzere döşenmesi.  Derzlerinin verilmesi. Tüm köşe merkezlere krom metal fayans köşebentlerinin takılması. 90×90 ölçülerinde demperli 6 mm secury cam alimünyum pervaz duşakabinin yapılması. Duşakabin içine oturmalık (demontede olabilir) yapılması. Yapılı pencere kanadının sökülerek banyo menfezinin takılması. VİTRA marka gömme rezervuarlı klozetin belirlenen yere montajının yapılması. (1,85 x 2,50 m) ölçülerinde Mdflam gövde balon kapak (çamaşır makinesi boy dolaplı) yeni banyo dolabının yapılması. Çanak lavabosunun takılarak 1,00 m mermerit tezgahının yapılması. 30×30 clip-in banyo asma tavanının yapılması ve 2 adet aydınlatma armatürünün takılması, çalıştırılması. Banyo kapı eşik mermerinin takılması.

WC

(Wc ölçüleri: Zemin: 1,20 m – Duvarlar: 11,00 m – Tavan: 1,20 m)

Tüm duvar ve zemin fayanslarının kırılması. Su tesisat işlerinin eksiksiz yapılması. Sıva tamiratlarının yapılması. Klozet altına 10×10 metal süzgeç takılması. BİEN / EGE / ÇANAKKALE veya müdavili yeni fayans montajlarının yapılması. VİTRA marka gömme rezervuarlı yeni klozetin takılması. Yapılı pencere kanadının sökülerek wc menfezinin takılması. 30 cm lavabolu mini wc dolabının yapılması. 30×30 clip-in banyo asma tavanının yapılması ve 1 adet aydınlatma armatürünün takılması, çalıştırılması. Wc kapı eşik mermerinin takılması.

MUTFAK

Mutfak tavanına led ve spot aydınlatmalı asma tavan yapılması. Yeni mutfak dolabı tasarımına göre su ve elektrik tesisatlarının gerekli yer değişikliklerinin yapılması. Tezgah arası fayanslarının sökülmesi yenilenmesi.  Mutfak zeminlerine BİEN / EGE / ÇANAKKALE veya müdavili yeni fayansların döşenmesi. Süpürgeliklerinin takılması. Lake kapak ve suntalam iç aksam mutfak dolabı imalat ve montajının (mutfak kapı giriş sağ duvarından başlayarak balkon kapısı duvarının tamamına kadar: 4,55 m + 1,20 m + 1.35 m alt ve üst) yapılması. Çimstone tezgah (4,55 m + 1,35 m) yapılması. Bulaşık makinesi gideri, eviye, batarya ve elektrik düğme prizlerinin montajlarının yapılması. Gereken diğer duvarlara elektrik prizlerinin çekilmesi. Mutfak, salon ve oda balkon tavan ve duvarlarına alçı sıva yapılması ve boyanması.  Mutfak, salon ve oda balkon zeminleri fayans kaplamasının yapılması.

KORİDOR – ANTRE

Giriş antre tavanına ledli spotlu alçıpan asma tavan yapılması. Diğer koridor tavanlarına kartonpiyer yapılması. Tavan alçı sıvasının yapılması. MDFlam kapak suntalam iç aksam sürgülü raylı sistem vestiyerin (1,45 m x 2,55 m) yapılması. Tüm koridor ve antre zeminlerine mutfak zemini ile aynı fayans kaplamanın yapılması ve süpürgeliklerin takılması derzlerinin verilmesi. Çelik kapının kilit, kol, dürbün ve menteşelerinin tamiratlarının yapılması ve yenilenmesi.

SALON

Salon ölçüleri: 46 m2

Salonda 3 duvara tv anten, enternet ve elelktrik prizlerinin çekilmesi. Balkon tarafında bulunan radyatörün salonda belirlenen yere tesisatı ile birlikte çekilmesi. Salon tavanına komple led ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavan yapılması. Salon tavanına alçı sıva yapılması. Belirlenen tv duvarına alçıpan tv ünitesi yapılması ve tüm aydınlatma spotlarının takılması. Salon giriş sağ duvarına 3D duvar kağıdı uygulamasının yapılması.

ODALAR

Oda ölçüleri: 55 m2

Tüm oda tavanlarına alçı sıva yapılması. Tüm oda tavanlarına kartonpiyer ve perdeliklerin yapılması. Avize göbeklerinin takılması. Gereken yerlere elektrik düğme ve prizlerin çekilmesi.

DOLAPLAR ve KAPILAR

Ebeveyn odasına 2 adet 2,70×2,50 ile 2,15×2,50 ölçülerinde) gardrop (suntalam gövde mdflam sürgülü raylı kapak sistem) yapılacaktır. Çalışma odasına  2,60×2,50 dolap yapılacaktır. Oda 3’e 1 adet 1×2,50 ölçülerinde dolap yapılacaktır. Oda 4’e 1 adet 1,60×2,50 dolap yapılacaktır.

Salon kapısı çift kanat olmak üzere toplam 8 adet lake mobilya kapının yapılması. Kilit, kol ve menteşelerinin takılması.

LAMİNAT PARKE

Odalar + Salon: 101 m2

Tüm odalar ve salon zeminlerinin ÇAMSAN marka 10 mm derzli laminat parke yapılması. 2’lik alt şiltesinin serilmesi. 10’luk beyaz renk süpürgeliklerinin takılması. Parke geçiş profillerinin sabitlenmesi.

PVC PENCERELER – DENİZLİKLER

Odalar, mutfak balkon çıkış kapılarında yapılı bulunan tüm eski ahşap pvc pencerelerin sökülmesi. FIRATPEN S75 marka çiftcam beyaz renk yeni pvc pencerelerin imalat ve montajlarının yapılması. 2’lik beyaz sakallı mermer denizliklerin içerden imalat ve montajlarının yapılması. Tüm açılır kanatlara sinekliklerin takılması. Yapılı bulunan cam balkonların fitillerinin alimünyum fitiller ile değiştirilmesi yenilenmesi. Mutfak balkon pvc’nin sökülerek yine FIRATPEN S75 serisi beyaz renk çiftcam balkon kapatmasının yapılması.

BOYA BADANA

Tavan ve duvarlarda bulunan tüm çatlak, kırık ve hasarlı bölgelerin sıva tamirlerinin pürüzsüz yapılması. Boya astarının uygulanması. Tüm daire içi tavan ve duvarlarının DYO marka silikonlu silinebilen su bazlı boya ile en az iki kat olmak üzere boyanması.

İŞİN SÜRESİ………………: 40 iş günü

TEKLİF BEDELİ…………..: ………………. TL (KDV Hariç)

ÖDEME PLANI…………….:

İş Tesliminde Kredi Kartına 9 Taksit 

TEKLİF TARİHİ……………: 24.08.2021

TEKLİFİ SUNAN

Dekordelisi İnş.Ltd.Şti

Adres: Koza1 cadde. Sev apt. No:153/8 ÇANKAYA / ANKARA

054 874 69 46 – 0850 495 0 552


Eski ev kalmasın kampanyamızla alakalı bir fiyat teklifimizi incelediniz. Herkes tadilat yaptırabilsin diye tamamı kredi kartına taksitle komple daire tadilat ve dekorasyon fırsatlarımızdan sizde faydalanın.

  • Taksitle Komple Ev Tadilatı

    Taksitle Ev Tadilat Hizmetleri

    Kredi kartına taksitle komple ev tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize başladık. Böylelikle daha fazla mutlu müşteri elde etmeyi hedefliyoruz. Anahtar teslim tadilat işlerinizde taksit sayısını ve size en uygun ödeme seçeneklerini birlikte belirliyoruz.

  • 2021 ev tadilat fiyatları

    Ev Tadilat Fiyatları 2021

    Burada evini tadilat yaptırmak isteyenler için eşsiz fırsatlar var! Bizimle daima kârdasınız. Profesyonellerle çalışın. Ev tadilat fiyatlarımızı inceleyin. Anahtar teslim ev tadilatında izlenecek adımları, iş günü sürelerini, kullanılacak malzeme ve markaları, trend tasarımlarıdaha fazlasını bizden öğrenin.

Teklif Formu

Ücretsiz keşif ve teklif talebinize en geç 1 saat içinde cevap veriyoruz.

Zaman(gerekli)

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Eski evler kalmasın, eskimiş ev kalmasın, eski evlere taksitle tadilat dekorasyon, eski harabe evlere tadilat,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)