Siz değerli dekorasyon severlerin bizlere vermiş olduğu destekle hizmet ağımızı büyütüyoruz. Antalya’ya muhteşem inşaat ve dekorasyon hizmetlerimizle geliyoruz. Artık Antalya’da da varız!

Dekor DeLisi Mimarlık Tic.Ltd.Şti olarak Antalya‘da yeni şubemizi açıyoruz. Profesyonel ve modern tasarımlarımız, garantili ve ekonomik uygulmalarımız ve 30 yıllık tecrübemizle artık Antalya ve çevresindeyiz. Ankara’dan sonra Antalya‘da da hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Antalya’da Yeni Şubemizi Açıyoruz

Türkiye’nin gözde tatil şehri Antalya’ya muhteşem dekorasyon ve tadilat hizmetleri sunmaya geliyoruz. Tüm modern alt yapımız, ekip ve ekipmanlarımız ile ekonomik fiyatlarımızı Antalya’nın da hizmetine sunmak için şubemizi açıyoruz. Yoğun talep üzerine, yapmış olduğumuz referans projelerimiz sonrası şube açmaya karar verdik.

HİZMETLERİMİZ

Modern, kaliteli ve ekonomik fiyatlarımızla geliyoruz. Tüm imalat, malzeme satış ve personellerimizle hizmet sunmaya geliyoruz. Tüm tecrübemiz, disiplin ve yüksek iş ahlakımızla geliyoruz. Çok yakında!!!

*BETONARME KONUT PROJELERİ

*PREFABRİK KONUT / VİLLA PROJELERİ

*İÇ – DIŞ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMETLERİ

*OTEL DEKORASYONLARI

*RESTORAN DEKORASYONLARI

*BAR DEKORASYONLARI

*DÜĞÜN SALONU DEKORASYONLARI

*MOBİLYA DEKORASYONLARI

*MİMARİ TASARIMLAR – İMALATLAR – UYGULAMALAR

Antalya’da Boya badana, alçı sıva, asma tavan, duvar kağıdı, mutfak dolapları, vestiyerler, kapılar, tavan ve duvar dekorasyonları, fayans seramik işleri, elektrik ve su tesisat işleri, mantolama ve yalıtım izolasyon uygulamaları, iç ve dış mimari çizim ve tasarımları. Dilediğiniz ve ihtiyacınız olan tüm tadilat ve dekorasyon konularında yanınızdayız.

Dekor Delisi Hakkımızda

Antalya dekorasyon, Antalyada tadilat, Antalya tadilat ve dekorasyon, Antalyada dekorasyon şirketleri, Antalyada inşaat firmaları, Dekordelisi Antalya,