dekor delisi logo 13

Dekor Delisi

Türkiye’nin En Büyüğü

Uygulama & Hizmet & Web Sitesi

30 yıllık tecrübe. Dürüstlük ve şeffaflık. Konusunda uzman kalifiye ekip ve ekipmanlar. Huzur, güven, kalite. Hepsi seni bekliyor. Fiyatlar mı? Hiç olmadığı kadar ekonomik ve bütçe dostu. Tanışmadan karar verme. Burada herşey, senin ve evin için.

Burada eviniz için herşey var. Her zevke, tarza ve bütçeye göre. Bir markanın doğuşuna tanıklık ediyorsun. Dekor Delisi en iyi inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetlerini sunuyor. Web sitemiz sizi ve evinizi mutlu edecek. Merak ettiğiniz tüm dekorasyon sorularına cevaplar. Hizmetlerimiz mutlu müşteri listemizi arttıracak. Bize katılın.

Dekordelisi senin için en doğru seçim olacak!

Biz Kimiz?

Burada her şey evin ve senin için.

Kolaylaştırdık. Daha kaliteli hizmetler için çok çalışıyoruz. Üstelik daha ekonomik hale geldik. Mutlu müşteriler edinmek tek arzumuz. Dekor Delisi, para kazanmaktan çok insan kazanmayı hedefledi.

4 adımda muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz. İnşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız adına tüm alt yapımız ve tecrübemizle daima yanınızdayız. Huzurun, güvenin, kalitenin adresindesiniz.

Dekordelisi ailesi olarak, en iyi hizmetleri sunmak için çok çalışıyoruz.

Konularında uzman ekip ve ekipmanlarla daimi çalışıyoruz. Toplama ekip ve ekipmanlarla asla çalışmıyoruz. Temelden çatıya tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon projelerinizi garantili, kaliteli ve ekonomik maliyetlerle hayata geçiriyoruz. Mobilya, pvc, boya badana, alçı sıva, kartonpiyer, asma tavan sistemleri, laminat parke, fayans seramik işleri, elektrik ve su tesisat, kırım ve hafriyat çalışmaları ve daha fazlası… Tüm inşaat tasarım, imalat ve uygulama hizmetlerimizden ekonomik fiyatlarımızla faydalanmanız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Dekordelisi, profesyonel hizmetler sunan inşaat, tadilat ve dekorasyon şirketidir.


Dekordelisi ile daima kârdasınız!

Biz, para kazanmaktan çok insan kazanmayı hedefledik.

Dekor Delisi ile Komple Ev Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

Muhteşem projelerle geliyoruz. Kolaylaştırdık. Çok uygun fiyatlarla. Uzman ekip ve ekipmanlarla. Profesyoneliz.

Ofisimiz, atölyelerimiz misafirlerimizi ağırlıyor. Bizimle herşeyi siz seçiyorsunuz. Diğerlerinden değiliz. Farkımızı farkettiğinizde mutlu olacaksınız. Kalitemizle daima yanınızda olacağız. WhatsApp, Jivochat, E-posta ve 7/25 iletişim numaralarımızla. Modern, ekonomik ve kaliteli yaşam alanlarınıza bizimle çok daha kolay ulaşacağınızın garantisini veriyoruz. Dekor Delisi ailesi olarak sizlere çok yakınız.

Dekordelisi ailesi olarak Türkiye’nin her bölgesinde modern ve kaliteli inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Dekordelisi Neler Yapıyor ?

İç & Dış Mimarlık

Sizleri dikkatle dinliyoruz ve anlıyoruz. Değer veriyoruz ve değer katıyoruz. Her türlü dekorasyon isteklerinize yönelik muhteşem tasarımlar ve projeler üretiyoruz. Günümüz trend mimari uygulamaları hakkında sizleri her zaman bilgilendiriyoruz ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Farklı alternatifler üretmenize katkıda bulunuyoruz. Çizimlerimiz, fikirlerimiz ve imalatlarımızla kaliteli, modern iç ve dış mimari tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Anahtar Teslim Ev

Temelden çatıya betonarme tek katlı, 2 ve çok katlı konut inşaat projelerinizi ekonomik fiyatlarımızla hayata geçiriyoruz. Hızlı, kaliteli ve başarılı sonuçlar almak için tüm alt yapıya, ekip ve ekipmana, tecrübeye fazlasıyla sahibiz. Birlikte muhteşem yaşam alanları yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Komple Ev Tadilatı

A dan z ye komple ev ve iş yeri tadilat dekorasyon ihtiyaçlarınıza ekonomik ve profesyonel çözümler üretiyoruz. İç mimaride trend uygulamalara imzamızı atıyoruz. Mutlu müşteri listemizi her geçen gün arttırmak için büyük efor sarf ediyoruz. Bizimle daima kârdasınız.

Mimarlık logoları

Dekor Delisi sizlere en kaliteli inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetleri ile gelir. Sizin mutlu ve memnun olmanız için çalışır. Yaşam alanlarınızı modern ve kaliteli hale getirmek için tüm alt yapıyı içinde barındırır.

Dekordelisi Hizmetler

İç Dekorasyon

İç Mimarlık Hizmetleri
Komple Ev & İşyeri Tadilat
Alçı Sıva
Boya Badana
Elektrik Tesisat
Su Tesisat
Asma Tavan
Kartonpiyer
Fayans & Seramik
Duvar Kâğıdı
Laminat Parke
Mantolama & Söve
Mobilya Dekorasyon
Mutfak Dolapları
Çelik Kapı & İç Kapılar
Pvc Sistemler
Cam Balkon Sistemleri

Temelden Çatıya

Betonarme Ev & Villa
İki Katlı & Çok Katlı Projeler
Prefabrik Evler
Hobbit Evler
Ters Evler
Çevre & Peyzaj
Teras Kapatma
Ev Dekorasyonları
Düğün Salonu
Kafeterya Dekorasyonları
Kuaför Salonu Dekorları
Restaurant Dekorasyonları
Bar & Clup Dekorasyonları
Villa Dekorasyonları
Ofis Dekorasyonları
Kreş Dekorasyonları
Ekstrem Dekorasyonlar

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.