Dekor Delisi

HOŞGELDİNİZ

28 yıllık tecrübemiz, yüksek iş disiplin ve ahlâkımız, uzman ekip ve ekipmanlarımızla hizmetlerimize devam ediyoruz. Ankara’dan sonra Antalya’ya da şubemizi açmanın gururunu yaşıyoruz. Markalaşmak yolunda kendinden emin adımlarla yürüyoruz. Mutlu müşteri listemizi arttırmak için büyük efor sarf ediyoruz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var.

Hızlı, profesyonel keşif hizmeti.

Bizden ekonomik fiyat teklifi alın.

Mutlu müşterilerimize sizde katılın.

MİMARİ TASARIM VE PROJELENDİRME

Mimari tasarım bizim için, iç mekandaki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda köklenen ve dışa doğru büyüyen bir tasarım sürecidir. Kurumların ihtiyaç ve talepleri tasarımlarımızın ana mesnedini oluştururken; yapının kamusal kullanımı ile çevresine entegrasyonu, tasarım metodolojimizin önemli kriterlerini oluşturur. Ayrıca iyi tasarımın kazandırdığı katma değer ile bulunduğu çevrede önemli bir röper noktası oluşturmasını ve bir çekim gücü yaratmasını hedefleriz.

UYGULAMA VE KONTROLÖRLÜK HİZMETLERİ

İç mekan uygulama ve şantiye yönetimi oldukça kompakt ve detay yoğun bir içeriğe sahiptir. Birbirinden çok farklı disiplin ve uzmanlıkların, uyumlu ve koordineli bir birliktelik içerisinde yürütülmesi gerekir. Mekan bileşenlerini oluşturan mimari, mühendislik, güvenlik, peyzaj ile çevre ve ekoloji gibi farklı disiplinler birbirini etkiler ve biçimlendirir. Amacımız şantiyenin başlangıcından teslimine kadar, bu süreci kusursuz bir şekilde yönetmek ve neticede, proje safhasında yarattığımız hayalinize eksiksiz ulaşmaktır.

İÇ MİMARİ TASARIM VE PROJELENDİRME

İç mimari tasarım, bizim için sadece nitelikli ve güzel bir mekan yaratmaktan çok daha fazlasıdır. Mekanlarını tasarladığımız firma veya  kişilerin kurumsal kimlikleri ve marka kültürleri temel ihtiyaç ve gereksinimler çerçevesinde harmanlanır. Bu süreç ekibimizin haricinde, çeşitli mühendislikler ve gerekli danışmanlar ile birlikte yürütülerek, kusursuz hale getirilir.

Tüm projelerimizde, kullanıcı profili ve hedef müşteri kitlesinin marka kimliği ile örtüştürülmesi ile mekanlara kullanıcı aidiyeti ve bağlılık kazandırılması hedeflenir. Sonuç = mutlu kullanıcılar = performans ve iş verimliliği.

Neler Yapıyoruz ?

Temelden çatıya konut inşaatları, komple ev tadilatı, mutfak ve banyo yenileme, teras kapatma, mobilya imalat montaj, pvc kapı pencere, zemin döşemeleri, elektrik su tesisatı, tüm kaba ince inşaatlar ve daha fazlası için biz buradayız.

Hayallerinizi Hayata Geçiriyoruz.

Arkanıza yaslanın. İhtiyacınız olan tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon tasarımlarını, imalat ve uygulamarını tek elden bize bırakın. Modern, kaliteli ve ekonomik yaşam alanlarının anahtarını sizlere hızlı ve %100 garantili olarak sunuyoruz. 

Arsa Sizden, Ev Bizden.

Hayallerinizi hayata geçiriyoruz. Tüm proje dosyalarınızı hazırlıyor, inşaatınızı profesyonel ve hızlı bir şekilde yapıyor, anahtarınızı tam ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediyoruz.

Eski Evinizi 20 Günde Yeniliyoruz.

Tek elden, anahtar teslim olarak eski evlerinizi 20 günde tamamen yeniliyoruz. Zeminden tavana, duvardan duvara a’dan z’ye ev tadilat ve dekorasyonları bizim işimiz. Tanışmadan karar vermeyin.

Mutfak Banyo Yenileme Bizim İşimiz.

Biz profesyoneliz. Muhteşem mutfak ve banyo dekorasyonları yaratıyor ve yaşatıyoruz. Hemde çok uygun fiyatlarımızla. 7/25 iletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım, maliyet hesabı hizmetlerimizden mutlaka faydalanın.

Her zevke, tarza ve bütçeye göre. Dekordelisi ile ev dekorasyon ve tadilat uygulamaları artık çok kolay. En iyi hizmetleri sunabilmek adına biz çok çalışıyoruz. Hizmetlerimiz, mutlu müşteri listemizi arttıracak. Bize katılın.

30 yıllık tecrübe. Konusunda uzman kalifiye ekip ve ekipmanlar. Huzur, güven, kalite. Hepsi seni bekliyor. Fiyatlar mı? Hiç görmediğin kadar ekonomik ve bütçe dostu. Tanışmadan karar verme. Burada her şey evin için.

‘Hız, Güven, Kalite’

Temelden Çatıya Kalite Arayanlar İçin Profesyonel Hizmetler.

Ev Tadilat ve Dekorasyon Konularında Binlerce Detaylı Bilgiler ve Fırsatlar.

Dekorasyonsuz Ev Kalmasın İsteyen Dekordelisi’nde Büyük Kampanyalar.

Konusunda Uzman, İş Disiplin ve Ahlâkı Yüksek Ustalar.

Daima İleri Misyonumuzla Sahiplendiğimiz Ekip ve Ekipmanlar.

Oluşan Vizyonumuz ve Kazandığımız Onurlu Referanslar.

İnşaat, Tadilat, Dekorasyon Maliyetlerini Araştıranlara En Gerçek ve Güncel Fiyatlar.

Tüm Merak Ettiğiniz Ev Konularına, Sorularına Net Cevaplar.

Bina, Konut, İş yeri Yaptırmak İsteyenlere Eşsiz Bilgiler.

Samimi Tavsiyeler, Muhteşem Mimariler, Trend Projeler.

Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Modern ve Ekonomik Çözümler.

Hayallerini Süsleyen Evlere Kavuşmak İsteyenlere Eşsiz Çizimler.

Hız, Güven, Kalite İsteyen Değerli Dekorseverler.

‘Bizimle Daima Kârdasınız’

Hedeflerimiz

Kolaylaştırdık. Daha kaliteli hizmetler için çok çalışıyoruz. Üstelik daha ekonomik hale getirdik. Mutlu müşteriler edinmek tek arzumuz. Dekor Delisi, para kazanmaktan çok insan kazanmayı hedefledi.

Mutlu Müşterilemize Sizde Katılın, Kazanın

4 adımda muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz.

İnşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız adına tüm alt yapımız ve tecrübemizle daima yanınızdayız. Huzurun, güvenin, kalitenin adresindesiniz.

Hayallerinizi Hayata Geçiriyoruz

Konularında uzman ekip ve ekipmanlarla daimi çalışıyoruz. Toplama ekip ve ekipmanlarla asla çalışmıyoruz. Temelden çatıya tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon projelerinizi garantili, kaliteli ve ekonomik maliyetlerle hayata geçiriyoruz. Mobilya, pvc, boya badana, alçı sıva, kartonpiyer, asma tavan sistemleri, laminat parke, fayans seramik işleri, elektrik ve su tesisat, kırım ve hafriyat çalışmaları ve daha fazlası… Tüm inşaat tasarım, imalat ve uygulama hizmetlerimizden ekonomik fiyatlarımızla faydalanmanız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Dekordelisi, profesyonel hizmetler sunan inşaat, tadilat ve dekorasyon şirketidir.

Dekor Delisi ile Komple Ev Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

‘Profesyonelleri Tercih Edin’

Muhteşem projelerle geliyoruz. Kolaylaştırdık. Çok uygun fiyatlarla. Uzman ekip ve ekipmanlarla. Profesyoneliz.

Ofisimiz, atölyelerimiz misafirlerimizi ağırlıyor. Bizimle herşeyi siz seçiyorsunuz. Diğerlerinden değiliz. Farkımızı farkettiğinizde mutlu olacaksınız. Kalitemizle daima yanınızda olacağız. WhatsApp, Online Chat, E-posta ve 7/24 iletişim numaralarımızla. Modern, ekonomik ve kaliteli yaşam alanlarınıza bizimle çok daha kolay ulaşacağınızın garantisini veriyoruz. Dekordelisi ailesi olarak sizlere çok yakınız.

Dekordelisi Neler Yapıyor ?

İç Tasarım & Mimarlık

Sizleri dikkatle dinliyoruz ve anlıyoruz. Değer veriyoruz ve değer katıyoruz. Her türlü dekorasyon isteklerinize yönelik muhteşem tasarımlar ve projeler üretiyoruz. Günümüz trend mimari uygulamaları hakkında sizleri her zaman bilgilendiriyoruz ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Farklı alternatifler üretmenize katkıda bulunuyoruz. Çizimlerimiz, fikirlerimiz ve imalatlarımızla kaliteli, modern iç ve dış mimari tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Anahtar Teslim Ev & Villa

Temelden çatıya betonarme tek katlı, 2 ve çok katlı konut inşaat projelerinizi ekonomik fiyatlarımızla hayata geçiriyoruz. Hızlı, kaliteli ve başarılı sonuçlar almak için tüm alt yapıya, ekip ve ekipmana, tecrübeye fazlasıyla sahibiz. Birlikte muhteşem yaşam alanları yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Komple Ev Tadilatı

A dan z ye komple ev ve iş yeri tadilat dekorasyon ihtiyaçlarınıza ekonomik ve profesyonel çözümler üretiyoruz. İç mimaride trend uygulamalara imzamızı atıyoruz. Mutlu müşteri listemizi her geçen gün arttırmak için büyük efor sarf ediyoruz. Bizimle daima kârdasınız.

Sayın İşveren! Değerlisin. İsteklerin ve hayallerin burada çok değerli. Biz sizinle yıllar sonrasını hedefledik.

Dekordelisi Hizmetler

Dekorasyon

İç Mimarlık Hizmetleri
Komple Ev & İşyeri Tadilat
Alçı Sıva
Boya Badana
Elektrik Tesisat
Su Tesisat
Asma Tavan
Kartonpiyer
Fayans & Seramik
Duvar Kâğıdı
Laminat Parke
Mantolama & Söve
Mobilya Dekorasyon
Mutfak Dolapları
Çelik Kapı & İç Kapılar
Pvc Sistemler
Cam Balkon Sistemleri

Temelden Çatıya

Betonarme Ev & Villa
İki Katlı & Çok Katlı Projeler
Prefabrik Evler
Hobbit Evler
Ters Evler
Çevre & Peyzaj
Teras Kapatma
Ev Dekorasyonları
Düğün Salonu
Kafeterya Dekorasyonları
Kuaför Salonu Dekorları
Restaurant Dekorasyonları
Bar & Clup Dekorasyonları
Villa Dekorasyonları
Ofis Dekorasyonları
Kreş Dekorasyonları
Ekstrem Dekorasyonlar