Mimarlık şirketi ankara

Dekor Delisi

HOŞGELDİNİZ

İnşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz. 

Mimarlık şirketi ankara

Özellikle anahtar teslim betonarme veya prefabrik tek katlı ve çok katlı konut ihtiyaçlarınız başta olmak üzere, komple ev tadilat ve dekorasyon uygulamalarında 28 yıldır hizmetlerimize devam ediyoruz. Her bütçeye, zevke ve tarza uygun tasarım, imalat ve uygulama işlerinizi profesyonel olarak çözüme kavuşturup başarılı sonuçlar elde etmek için çok çalışıyoruz. Mesleğimizde profesyonel olmak ve hedeflediğimiz yolda daimi kalmak için her türlü alt yapıyı daima bünyemizde bulunduruyoruz.

Konularında uzman ekip ve ekipmanlarla daimi çalışıyoruz. Toplama malzeme ve personellerle asla çalışmıyoruz. Ankara Çankaya’da bulunan merkez ofisimizde sizleri misafr ediyoruz ve hakkımızda merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap olmaya çalışıyoruz. Temelden çatıya kadar tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon işlerimizi garantili, kaliteli ve ekonomik maliyetlerle hizmetinize sunuyoruz. Mobilya, pvc, boya badana, alçı sıva, kartonpiyer, asma tavan sistemleri, laminat parke ve diğer yer döşemeleri, fayans seramik işleri, elektrik ve su tesisat işleri, kırım ve hafriyat çalışmaları ve diğer ihtiyaç duyduğunuz tüm inşaat tasarım, imalat ve uygulama hizmetlerimizden ekonomik fiyatlarımızla faydalanmanız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Dekor DeLisi konusunda profesyonel hizmetler veren bir tadilat ve dekorasyon şirketidir. Komple ev dekorasyon işleriniz için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

DEKORDELİSİ AİLESİ

Nehrin kaynağına saygısı, denize doğru akmasıdır. (Reca Gaudi)

Biz, para kazanmaktan çok insan kazanmayı hedefledik.

Dekor DeLisi ailesi olarak Türkiye’nin her bölgesinde modern ve kaliteli dekorasyon hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Dekorasyon bizim işimiz.

dekordelisi, dekor delisi, dekor delisiyim, dekorasyon delisi, dekorasyon delisiyiz, dekor dekorasyon

Bir Cevap Yazın