Dekor Delisi

KURUMSAL HİZMET

Minimum maliyet, maksimum kalite

Sayın İşveren! Burada her şey senin için.

Muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz. İnşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız adına tüm alt yapımız ve tecrübemizle daima yanınızdayız. Huzurun, güvenin, kalitenin adresindesiniz.

Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. San. Ltd. Şti olarak, en iyi hizmetleri en ekonomik şekilde sizlere sunabilmek için biz çok çalışıyoruz.

Konularında uzman ekip ve ekipmanlarla daimi çalışıyoruz. Toplama ekip ve ekipmanlarla asla çalışmıyoruz. Temelden çatıya tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon projelerinizi garantili, kaliteli ve ekonomik maliyetlerle hayata geçiriyoruz. Mobilya, pvc, boya badana, alçı sıva, kartonpiyer, asma tavan sistemleri, laminat parke, fayans seramik işleri, elektrik ve su tesisat, kırım ve hafriyat çalışmaları ve daha fazlası… Tüm inşaat tasarım, imalat ve uygulama hizmetlerimizden ekonomik fiyatlarımızla faydalanmanız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Dekordelisi Mimarlık, konusunda profesyonel hizmetler veren bir inşaat, tadilat ve dekorasyon şirketidir.

Komple ev dekorasyon işleriniz için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.


DEKORDELİSİ AİLESİ

Biz, para kazanmaktan çok insan kazanmayı hedefledik.

Dekor DeLisi ailesi olarak Türkiye’nin her bölgesinde modern ve kaliteli inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.
Dekorasyon bizim işimiz.

Dekordelisi Neler Yapıyor ?

İç & Dış Mimarlık

Sizleri dikkatle dinliyoruz ve anlıyoruz. Değer veriyoruz ve değer katıyoruz. Her türlü dekorasyon isteklerinize yönelik muhteşem tasarımlar ve projeler üretiyoruz. Günümüz trend mimari uygulamaları hakkında sizleri her zaman bilgilendiriyoruz ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Farklı alternatifler üretmenize katkıda bulunuyoruz. Çizimlerimiz, fikirlerimiz ve imalatlarımızla kaliteli, modern iç ve dış mimari tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Anahtar Teslim Ev

Temelden çatıya betonarme tek katlı, 2 ve çok katlı konut inşaat projelerinizi ekonomik fiyatlarımızla hayata geçiriyoruz. Hızlı, kaliteli ve başarılı sonuçlar almak için tüm alt yapıya, ekip ve ekipmana, tecrübeye fazlasıyla sahibiz. Birlikte muhteşem yaşam alanları yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Komple Ev Tadilatı

A dan z ye komple ev ve iş yeri tadilat dekorasyon ihtiyaçlarınıza ekonomik ve profesyonel çözümler üretiyoruz. İç mimaride trend uygulamalara imzamızı atıyoruz. Mutlu müşteri listemizi her geçen gün arttırmak için büyük efor sarf ediyoruz. Bizimle daima kârdasınız.

İç Mimarlık Hizmetleri

Mutfak Tadilat ve Dekorasyon

Banyo Tadilat

Boya Badana

Asma Tavan

Alçı Sıva

Fayans & Seramik

Stropiyer & Kartonpiyer

Duvar Kâğıdı

Laminat Parke

Teras Kapatma

Elektrik Tesisat

Su Tesisat

Pvc Kapı & Pencere Sistemleri

Panel Kapı & Çelik Kapı

Dış Cephe Süsleme & Söve

Mantolama

Çevre Peyzaj

Ve daha fazlası…

Mimarlık logoları

Lütfen Yorum Yapın

WhatsApp Bilgi Al
Merhaba Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.