jozefin koltuk

İç Mimaride Kullanılan Yardımcı Mobilyalar

Josephine fiyatları. Markiz modelleri ve renkleri. Josefin internet satış mağazası. En güzel markizler josefinler. Josephine satış ve imalat konusunda en doğru adrestesiniz.

Bugünkü Makalemizde Josephine ve Markiz Koltuklar, Berjer Setler Ve Bençler Hakkında Detaylı Bilgiye Sahip Olabilirsiniz.

İç mimarlık ve dekorasyon konusunda uzmanlaşmış olan firmamız son trend dekorasyon ürünleri ile de hizmetinizde. Siz değerli müşterilerimizin talebi üzerine dekorasyon mağazamızı açtık. Evini yenilemek ve yeni tasarımlara imza atmak isteyen herkes için biz buradayız. İletişim numaralarımızı 7/24 arayarak ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

İç Mimaride Kullanılan Yardımcı Mobilyalar – Yoğun geçen bir günün ardından eve geldiğimizde ilk yapmak istediğimiz şey ayaklarımızı uzatıp oturmaktır. Bu koltuklar ve diğer uzanma koltukları eskiden sadece zenginlerin ve soyluların kullandığı bir ev eşyasıymış. 18. ve 19. yüzyıllarda özellikle Fransız soyluları arasında moda olmuştur.


Acem Josefin

ACEM JOSEFİN ÖLÇÜ: En: 175 cm – Boy: 97 cm – Derinlik: 80 cm
ACEM JOSEFİN – FİYAT: 7.200 TL

Bir rivayete göre giydikleri kıyafetlerin altındaki korselerin çok sıkması sebebiyle Fransız kadınlarının gün içinde dinlenmesi için tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu koltukların geçmişi Kleopatra dönemine dayandığı için Kleopatra koltuk olarak ta adlandırılmaktadır. Günümüz de bu koltuklarla en sık olarak Aşk’ı Memnu dizisinde karşılaştık. Geçmişte sadece zenginlerin kullandığı bu mobilyalar günümüzde ise modern ve lüks salon ve yatak odası dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası olmuştur.


Çınar Josefin

ÇINAR JOSEFİN ÖLÇÜ: En: 175 cm – Boy: 97 cm – Derinlik: 80 cm
ÇINAR JOSEFİN – FİYAT: 8.500 TL

Bulunduğu ortamı zengin ve gösterişli hale getiren joshephine lüks klasik ve avangard evler için sıkça tercih edilen bir oturma koltuğudur. Bu koltuk modellerinde sadece tek bir tarafında kol detayı olmasıyla birlikte arka tarafı asimetrik olarak imal edilir. Genellikle yatak odalarında kullanılmaya başlamış olsa da antrelerde ayakkabı giyme koltuğu olarak, yatak odasında yapılacak sohbetler esnasında ve giyinme odalarında çıkarttığımız kıyafetleri nereye koyacağımızı bilmediğimizde kullanacağımız bir mobilyadır.

Muhteşem Markiz Modelleri

Rema Markiz

REMA MARKİZ ÖLÇÜ: En: 146 cm – Boy: 61 cm – Derinlik: 46 cm
REMA MARKİZ – FİYAT: 6.000 TL


Helen Markiz

HELEN MARKİZ ÖLÇÜ: En: 156 cm – Boy: 82 cm – Derinlik: 59 cm
HELEN MARKİZ – FİYAT: 6.800 TL


Garden Markiz

GARDEN MARKİZ ÖLÇÜ: En: 127 cm – Boy: 69 cm – Derinlik: 52 cm
GARDEN MARKİZ – FİYAT: 5.000 TL

Berjer setler

Berjer kelimesi mobilya sektörünün birçok terimi gibi Fransızcadan gelmektedir. İlk olarak 18. yüzyılda Fransa’da ortaya çıkmış olan berjer koltukların en önemli özellikleri; oturma yerlerinin geniş, sırt kısmının yüksek ve kolluklarının olmasıdır, yani bir başka deyişle, oturduğunuzda sizi sarıp sarmalar. Aynı zamanda oturan kişinin yüzünü rüzgar veya şömine ateşinden koruması için üretilmiştir.


Zühre Sohbet Grubu

ZÜHRE SOHBET GRUBU – FİYAT: 28.600 TL
ZÜHRE SOHBET BERJER ÖLÇÜ: EN: 
64 cm – BOY: 100 cm – DERİNLİK: 55 cm
ZÜHRE SOHBET ORTA SEHPA ÖLÇÜ: EN:
100 cmBOY: 44 cm – DERİNLİK: 50 cm
ZÜHRE SOHBET YAN SEHPA ÖLÇÜ: EN: 
46 cm – BOY: 74 cmDERİNLİK: 46 cm
ZÜHRE SOHBET 2’Lİ SOHBET KOLTUK ÖLÇÜ: EN:
149 cmBOY: 100 cm – DERİNLİK: 55 cm


Lisa Sohbet Grubu

LİSA SOHBET GRUBU – FİYAT: 30.250 TL
LİSA SOHBET BERJER ÖLÇÜ: EN: 
77 cm – BOY: 124 cm – DERİNLİK: 57 cm
LİSA SOHBET ORTA SEHPA ÖLÇÜ: EN:
100 cmBOY: 51 cm – DERİNLİK: 89 cm
LİSA SOHBET YAN SEHPA ÖLÇÜ: EN: 
48 cm – BOY: 83 cmDERİNLİK: 48 cm
LİSA SOHBET 2’Lİ SOHBET KOLTUK ÖLÇÜ: EN:
155 cmBOY: 126 cm – DERİNLİK: 57 cm

İlk üretilen mobilyalarda olan kulak kısmı bunun içindir. Mobilya sektöründe yapılan bir yanlışa açıklama getireyim, berjer tekli koltuk değildir; Tekli koltuk oturma grubunuzun devamıdır, fakat berjerler mobilyanızla takım olmayan tek kişilik koltuklardır. Hem mobilya hem aksesuar sınıfına giren bu mobilyalar oturma odası, dinlenme köşesi, okuma köşesi, çay köşesi gibi alanlar için en çok aranan modellerdir. Bütün mobilyalarınızın arasında, kendine özel duruşuyla ve sahibinin zevkine göre seçilmiş özel dizaynıyla berjer daima farkını ortaya koyacaktır. Evinizdeki yardımcınız berjeri bu alanlar da kullanabilirsiniz;


Hazal Sohbet Grubu

HAZAL SOHBET GRUBU – FİYAT: 28.600 TL
HAZAL SOHBET BERJER ÖLÇÜ: EN: 
64 cm – BOY: 56 cm – DERİNLİK: 49 cm
HAZAL SOHBET ORTA SEHPA ÖLÇÜ: EN:
100 cmBOY: 47 cm – DERİNLİK: 50 cm
HAZAL SOHBET YAN SEHPA ÖLÇÜ: EN: 
46 cm – BOY: 74 cmDERİNLİK: 46 cm
HAZAL SOHBET 2’Lİ SOHBET KOLTUK ÖLÇÜ: EN:
150 cmBOY: 59 cm – DERİNLİK: 49 cm


Nova Sohbet Grubu

NOVA SOHBET GRUBU – FİYAT: 15.000 TL
NOVA SOHBET BERJER ÖLÇÜ: EN: 
66 cm – BOY: 103 cm – DERİNLİK: 57 cm
NOVA SOHBET 2’Lİ SOHBET KOLTUK ÖLÇÜ: EN:
131 cmBOY: 103 cm – DERİNLİK: 57 cm

Sohbet Grubu Kullanım Alanları

  • Bazen bebeğinizin odasında en yakın yardımcınız olur.
  • Kitaplığınızın yanında, özel aydınlatması ve sağladığı rahatlıkla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir okuma zevki sunabilir.
  • Üzerine kurulduğunuz da dizinizi izleyebilir, küçük tamir işlerinizi ya da ufak örgü ve nakış denemelerinizi keyifle yapabilirsiniz.

Şehrazat Sohbet Grubu

ŞEHRAZAT SOHBET GRUBU – FİYAT: 13.500 TL
ŞEHRAZAT SOHBET BERJER ÖLÇÜ: EN: 
77 cm – BOY: 124 cm – DERİNLİK: 57 cm
ŞEHRAZAT SOHBET SEHPA ÖLÇÜ: EN:
48 cmBOY: 82 cm – DERİNLİK: 48 cm

  • Yapılış amacı gereği, kullanılan kaliteli minderleri ve geniş ve yüksek arkalığı sayesinde vücut sıcaklığınızı korumanıza yardımcı olacağı için, soğuk bir kış gününde de en büyük yardımcınız olacaktır.
  • Hareket ettirilmesi oldukça kolay bir mobilya olduğu için rahatlıkla pencerenizin önüne çekebilir, karın ya da yağmurun tadını çıkarabilirsiniz.
  • İlaveten keyif alanınızda kullanacağınız rahat berjerinizin ayak ucuna şık bir puf atarak ayak uzatma konforunu da yaşayabilirsiniz.

Nostalji Sohbet Grubu

NOSTALJİ SOHBET GRUBU – FİYAT: 15.600 TL
NOSTALJİ SOHBET BERJER ÖLÇÜ: EN: 
64 cm – BOY: 100 cm – DERİNLİK: 55 cm
NOSTALJİ SOHBET SEHPA ÖLÇÜ: EN:
46 cmBOY: 74 cm – DERİNLİK: 46 cm

  • Salonunuzda cam önüne kondurduğunuz bir çift berjerle harika bir fiskos köşesi oluşturabilirsiniz.
  • Ayrıca berjerleri salon, oturma odalarında, yatak odalarında kullanabileceğiniz gibi geniş bir antre de dresuarınızın yanında bile kullanabilirsiniz.
  • Berjer koltuğunuzu yerleştirirken illa duvar kenarlarına ya da köşelere koyma zorunluluğunuz yok. Örneğin salonu bölmek istediğiniz bir noktada sırtı dönük şekilde bile kullanabilirsiniz.

Antik Sohbet Grubu

ANTİK SOHBET GRUBU – FİYAT: 15.000 TL
ANTİK SOHBET BERJER ÖLÇÜ: EN: 
64 cm – BOY: 100 cm – DERİNLİK: 55 cm
ANTİK SOHBET SEHPA ÖLÇÜ: EN:
46 cmBOY: 74 cm – DERİNLİK: 46 cm

Bençler

Evdeki en yoğun maddi üretimin gerçekleştiği yer, eğer bir bahçe ya da sera yoksa, kesinlikle mutfak olarak alınabilir. Birlikte üretmek ve vakit geçirmek istediğiniz insanlarla paylaşmak istediğiniz birbirinden özenli ve lezzetli tatları mutfağınızda üretirsiniz. Ancak genellikle, mutfak dekorasyon sırasında ilk akla gelen yerlerden biri olmuyor. Dekorasyon uzun süredir anlamını değiştirdi. Artık bir yaklaşım olarak sadece bir şeyi en doğru yere koymak anlamına gelmiyor. Dekorasyon, aynı zamanda artık bir ifade biçimi.

Dekore eden kişinin zevkini, yaşam tarzını, seçtiği, satın aldığı ve kullandığı mobilyadan beklentisini, dolayısıyla da yaşam alanından beklentisini ortaya koyuyor. Yani bir anlamda dekorasyon bir üretim halini almış durumda. Kişinin kendi çevresini inşa etmesini sağlıyor. Yemek odaları, hayatımıza ürettiklerimizi paylaşmak için giriyor. Özellikle eski filmlerde veya krallık dönemlerini anlatan eserlerde; o uzun, dikdörtgen masa muhakkak dikkatinizi çekmiştir. İşte insanlar paylaşım alanı olarak gördükleri ve başkalarına sunmayı seçtikleri yiyeceklerin sunum alanlarına bu örneklerde görüldüğü gibi gerçekten özen ve önem göstermişlerdir.

Bençler sırt yaslamak için bir kısmı bulunmayan, dikdörtgen formunda oturma yerleri olan yemek masalarıdır. Bu yüzden bazı özelliklerine dikkat etmek gerekir. Dikdörtgen formun kısa kenarının uzunluğu ile, oturma alanınız eşit olacaktır. Bu yüzden çok dar bir bench tercih etmeniz konfor açısından anlamlı olmayacaktır. Eğer bu dikdörtgenin kısa kenarı çok geniş olarak tasarlanmışsa, muhakkak üzerinden atlayarak oturmak isteyen konuklarınız ya da aile üyeleriniz zorlanacaklardır. Bu sebeple masadan kalkıp bir şeyler almak, yiyecekleri tazelemek ya da yeniden sıcakları koymak işi daima benchin kenarında oturan insanlara kalacaktır. Eğer paylaşıma ve iş bölümüne önem veriyorsanız bu detayı kaçırmamanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

Mağazamızın Yeni Ürünlerinden Olan Puf Takımlarına da Bir Göz Atın;

MAĞAZAMIZIN TÜM ÜRÜNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

joshephine nedir,josefin fiyatları,josefin modelleri,ucuz joshephine,joshephine dekorasyonu,berjer setler nedir,berjer koltuk fiyatları,en ucuz berjer setler,berjer koltuk modelleri,benç,benç fiyatları,ucuz benç,benç modelleri,

GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ >

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0