konut iç ve çevre tadilat işleri

566 konut iç ve çevre tadilat işleri

Zonguldak’ta 566 konut iç ve çevre tadilat işleri – DEKORDELİSİ MİMARLIK Zonguldak / Devrek / Çaydeğirmeni 566 konut, ticaret merkezi, cami ve okuldan oluşan TOKİ konutlarının kesin kabul tadilat ve inşaat eksiklerini tamamlamak için yaptığımız çalışmalarımız.

566 konut iç ve çevre tadilat işleri – Malzeme ve işçilik olarak projeye uygun olarak düzeltilmesi için yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımız aşağıda görseller şeklinde incelemenize sunulmuştur. Her konuda uzman ekiplerimiz, modern ekipmanlarımız ve işinin ehli teknik personellerimizle hizmetinizdeyiz.

iç dekorasyon ve çevre tadilat işleri

Aşağıdaki güncel çalışmalarımızı inceleyerek ( 11 KASIM 2017 ) neler yaptığımıza dair detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bu tür işler çok büyük bir personel kapasitesine, her branş için kullanılabilecek alet ve makinelere sahip olmayı gerektirmektedir. Bu konuda kendimizi 30 yıldır geliştirmeye çalıştık ve yeterli alt yapıya sahip olduğumuzu artık düşünüyoruz.

Bina pah beton atılması işleri

Bina tretuvar ile perde temel beton arasındaki tüm açıklıkların uygun malzeme ile kapatılarak su ve nem yalıtımını sağlama çalışmasıdır.

konut iç ve çevre tadilat işleri
konut iç ve çevre tadilat işleri

Bu çalışma ile bina bodrum katlarına olacak su sızıntılarının önüne geçilerek, nemlenmelere ve rutubete engel olunmaktadır. Bu tür nemlenmeler ve rutubet, küflenmelere, boya ve sıva kabarmalarına ve kokulara sebep olmaktadır. Daha fazla sızıntılar ise bina temel betonlarına zarar verebilir. Bu yüzden bu tür mühendislik önlemleri almak ve gerekli olan önlemleri yapmak her zaman yararlı ve yerinde olacaktır.

Pah beton işleri
Pah beton işleri

Toplamda 566 konut bulunan bu TOKi şantiyemizde 24 adet blok bina, bir adet ticaret merkezi ve cami bulunmaktadır. Hepsinin komple etraflarına pah beton atma işimiz bitmiştir.

Yapmış olduğumuz bu çalışmamıza dair diğer tüm kalem işlerimizi diğer sayfalarımızdan teker teker takip edebilirsiniz. Tadilat ve dekorasyon işleriniz için hizmetlerini disiplinli ve ekonomik fiyatlarla yapan köklü bir dekorasyon şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizi arayarak her türlü inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza kesin çözümler bulabilirsiniz.

Şu sayfalarımızı ziyaret ederek farklı hizmetlerimiz hakkında bilgiler edinebilirsiniz;

Anahtar Teslim Dekorasyon Şirketi

Ev tadilatı


İLGİLİ BAŞLIKLAR: konut tadilat,iç tadilat işleri,konut ve inşaat tadilat hizmetleri,toplu konut inşaat ekipleri,toplu inşaat ustaları,zonguldak devrek inşaat,devrekte inşaat ustaları,devrek dekorasyoncu,devrekte inşaat işleri,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0