Zonguldak Hatırası

Zonguldak / Devrek / Çaydeğirmeni 3. Etap 566 Konut, 24 Derslikli İlkokul, Ticaret Merkezi ve Camii inşaatlarımızda değerli işverenimiz M.Fatih Çetin beyle birlikteyiz. Yaklaşık 8 aydır Dekor Delisi bünyesinde çalışan ortalama 20 kişilik ekibimizle işimize tüm hızımızla sorunsuz devam ediyoruz.

Zonguldak Hatırası – Toplamda 566 dairenin geçmişteki çalışanlarının yaptıkları işçilik-imalat hatası sebebiyle kabaran, çatlayan ve düşen tüm seramik/fayanslarını komple kırıp Dekor Delisi ekipleri olarak yeniden yapıyoruz.

Zonguldak toplu tadilat işimiz

Kurban bayramına nasipse bitirmemiz gereken bu zor işimizde, bizlere her türlü desteği veren ve kolaylıklar sağlayan değerli iş verenimiz ile büyük mücadeleler içinde çalışmalarımızı sorunsuz olarak bitirmeye çalışıyoruz. Tüm banyo, tuvalet ve mutfak fayanslarını tamamen kırıp yeniden yapmak elbette kolay bir iş değil. Tesisat mekanik işleri, nakliyeleri, hamaliyesi, kırımı ve hafriyat işleri, ev sahipleriyle samimi ve sevgi dolu bir anlayışla işi yapmak gibi bir çok problemi profesyonelce aşıp işimizi bitirebilmenin gayreti içerisindeyiz.

Zonguldak’ta yapmış olduğumuz bu toplu ev tadilat ve onarım işimizde emeği geçen tüm uzman ve yardımcı personellerimize gösterdikleri üstün gayretten dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu işimizle alakalı detaylı çalışmalarımızı şu sayfamızdan takip edebilirsiniz. 


zonguldak komple tadilat, zonguldakta konut ev daire tadilat hizmetleri, zonguldak devrekte tadilat firması,ev tadilat fiyatları,fayans ustası,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.