Asma Tavan Tasarım ve Uygulamamız – 2018 Modern tavanlar

Kalitenin, şıklığın ve güvenin adresi olan Alan Dekorasyon olarak, muhteşem asma tavan çalışmalarına imza atmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda yine güzel asma tavan tasarımlarımız ve uygulamalarımız hakkında detaylı bilgiler ve görselleri inceleyebilirsiniz.

Asma tavan tasarım ve uygulamamız–  Alçıpan, yapı ürünleri içinde en fazla tercih edilen ve en çok kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. İşinin ehli ustalar tarafından yapıldığı taktirde muhteşem dekorasyonlar oluşacağını bilmenizi istiyoruz. Hem maliyet açısından ,hem nakliye ve hafriyat kolaylığı bakımından, hemde ekonomik oluşundan dolayı tercih edilmesi için birçok sebep bulunmaktadır.

Asma tavan tasarım ve uygulamamız

Led tavan alınlarına osmanlı bordür alçı çıta döndük. Mavi yanan şerit led aydınlatmalar ise mekanı loş, şık ve daha görsel bir hale getirdi. Ters tavan ortasına ise müşterimizin özel isteğine göre ALLAH yazılı gergi tavanımızı yaptık. Her şey bittiğinde farklı ve güzel bir tavan dekorasyonu ortaya çıktı. İki koridoru bir birinden ayıran taş desenli kapı kemeri ise ayrı bir kalite kattı mekana. Kapı kemerleri konusunda otorite firma olmaya ise devam ediyoruz. Led ışıklı asma tavan modellerimize her geçen gün yenisini eklemekteyiz.

Asma Tavan Bizim İşimiz

Mutfaklar evimizin ve yaşam alanlarımızın en fazla kullandığımız yerlerinden bir tanesidir. Buna paralel olarak mutfak dekorasyon çalışmalarımızı da ona göre seçmeli yapmalıyız. Yer döşemeleri, mutfak dolapları, duvar dekorasyonları, kullanış kolaylığı ve hijyenin yanı sıra tavan aydınlatma ve dekoruda hepsi kadar önem arz etmektedir. Aşağıdaki mutfak asma tavan tasarımımızı yine müşterimizin zevkine göre tasarladık ve uyguladık.

Tavan Ünite Çalışmamız

Genellikle alçıpan tv ünitesi tasarımlarımıza benzettiğimiz bu asma tavan tasarım ve uygulamamız, dahada genişletilerek tavana da uzattık ve birbirine bağlı görsel bir model oluşturduk. Arka plana 3 boyutlu duvar kağıdı yaparak gereken ışıklandırma ve aydınlatma sistemini yaptık. Tüm ünite iç ve dışını silinebilen desenli duvar kağıdı kaplayarak ana tavan ve duvardan ayırdık. Spot aydınlatmaları da monte ederek şık, kaliteli ve modern bir dekorasyon oluşturduk.

Farklı salon tavan dekorasyon uygulamamız

Dalgalı köşe led aydınlatmalı asma tavan modelimize uygun olarak, yine dalgalı ters tavan uygulaması yaparak çift renk (beyaz-mavi) led kullandık. Spotlar ile de daha da görsel olmasını hedefledik ve bunu başardık. Alt tamamlayıcı unsur olarak ise tornozlu osmanlu kartonpiyer modelimizi uyguladık. Salon duvarlarına uyguladığımız desenli duvar kağıdı renklerine uygun olarak asma tavan ve ters tavan çalışmamızı gri renk ile boyadık. Misafir odası dışında salon duvarına da Tv Ünitesi yaparak tüm duvarları silinebilen desenli duvar kağıdı ile kapladık.

Bu asma tavan tasarım ve uygulamamız, anahtar teslim temelden çatıya betonarme iki katlı ev inşaat işimizde yapmış olduğumuz iç dekorasyon çalışmamızdan sadece bir bölümdür. Değerli müşterimiz Emin beye bizleri tercih ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Söz verdiğimiz günde başladık ve yine söz verdiğimiz günde işimizi sorunsuz olarak teslim ettik. Ekonomik fiyatlarımız ve iş disiplinimiz ile de kendilerini yeterince memnun etmeyi başardık. Güle güle yeni evini kullanmasını temenni ediyoruz.

İç Dekorasyon Örnekleri

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

Asma tavan modelleri

Asma tavan fiyatları

Anahtar teslim ev fiyatları


asma tavan tasarım ve çalışmamız, değişik salon tavan çalışmaları, farklı gergi tavan modeli, tv ,üniteleri ve tavan tasarımları