video seyret

Tadilat Dekorasyon Videoları İzle

Dekordelisi olarak tadilat dekorasyon imalat ve uygulamaları videolarımızı burada sizlerle paylaştık. İzlerken büyük keyif alacağınızı düşündüğümüz videolarımız hakkında daha fazla bilgi ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projelerimizin adım adım yapım aşamalarını, eski ve yeni hallerini, uygulama ve imalatlarımızı izlerken farklı bilgilere ve deneyimlere sahip olabilirsiniz.

Tadilat Dekorasyon Videoları İzle – Birbirinden farklı, kaliteli ve mutlu müşteri sonuçlu çalışmalarımız burada! Temelden çatıya tutunda, sadece tadilatını yaptığımız küçük projelerimizi sizler için yayınladık. Bir çok videolar sayfalarımız bulunmakta. Her biri onlarca çalışmamızı içeriyor. Haydi Dekordelisi tadilat ve dekorasyon videolarını birlikte izleyelim.

Tadilat Dekorasyon Videoları Seyret

Asma Tavan Dediğin Böyle Olur – Modern Tavan Dekorasyonları

Bir asma tavan projemizin daha sonuna geldik. Modern ve kaliteli bir tavan dekorasyonuna imzamızı attık. Tamamen anahtar teslim olarak tamamladığımız bu asma tavan projemizin sonunda, mutlu müşterilerimize bir yenisini daha ekledik.

Yine, Yeni, Yeniden Tadilat Projemize Başlıyoruz – HAYIRLI OLSUN

Burada tadilat fiyat teklifi nasıl alınır ve sunulur inceleyebilirsiniz. Böylelikle tadilat ve dekorasyon işleriniz için yüklenici taşerondan nasıl bir teklif metni alacağınız konusunda deneyim sahibi olacaksınız. Profesyoneller aşağıdaki gibi bir teklif sunarlar müşterilerine.

Mamak Toki Komple Ev Tadilat Projemiz Hayırlı Olsun

SORU: Merhabalar tokide tadilat süresi var mı bu kadar yıl yapamazsiniz tadilat diye?

CEVABIMIZ: Merve hanım merhaba. Saygılar. TOKİ konutunuzu size teslim edildiği gibi teslim almayı kabul ettiyseniz müteahhit firmadan her hangi bir sorun yok. Çünkü TOKİ kontrololleri müteahhit firmadan projeleri eksiksiz teslim almak için hak sahiplerinden tutanak almasını ve kendilerine sunmasını talep eder hakedislerini ödemek için. Siz benim evimde eksik yoktur diyorsaniz ve zevkinize göre yaptırmak düşünceniz varsa bu konu TOKİ’nin ve müteahhit firmanın işine bile gelir efendim. 🙂 Bir çok TOKİ konut projesinin kesin kabulünü yapmış biri olarak net bir açıklamadır bu. Saygılar…

Adım Adım Banyo Tadilat Projemiz – Başladık.

Yeni banyo tadilat ve dekorasyon projemizin yapım aşamalarını izliyorsunuz. Henüz bitmedi. Bittiğinde muhteşem bir banyo dekorasyonu olacağından emin olabilirsiniz. Son halini yine burada yotube sayfamızda sizlerle paylaşacağız. Keyifli izlemeler. Dekordelisi.Com

Farklı Bir Projemiz – BungTaş Taş Ev Projeleri

İlk defa böyle bir proje yapılıyor. Biraz bungalov, birazda taş. Birleştirdik. Tıpkı ismi gibi. Lüks, modern, kaliteli evler yapmak bizim işimiz.

https://youtu.be/TBSOeW4Hy_M

Projemize Deevam Ediyoruz (BÖLÜM – 3)

Temelden çatıya lüks betonarme hobi bahçesi projemize devam ediyoruz. Bir önceki videolar sayfamızın devamı olarak bu sayfamızı da sizler için en güzel şekilde hazırlamaya çalıştık. Projemiz devam ettikçe videolarımızı sizlerle bölümler halinde paylaşmaya devam edeceğiz.

Projemize Devam Ediyoruz (BÖLÜM-4)

Ankara Gölbaşında başlamış olduğumuz 96 m2 betonarme hobi bahçesi projemize hızla devam ediyoruz. Bittiğinde muhteşem olacak.

Projemize Devam Ediyoruz (BÖLÜM-5)

Kaba İnşaatımız Bitmek Üzere. Projemize devam ediyoruz. Betonarme konutlar bizim işimiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak ve İki Adet Banyo Dekorasyon ProjemizE Başlıyoruz

Yeni projemiz hayırlı olsun. Mutfak ve iki adet banyonun komple dekorasyon çalışmalarımıza başladık. Videolar sayfaarımızj devamında projemizin son halini inceleyebilir, ilgili sayfamızda ise tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Hızlı ve Kolay Teras Kapatma Uygulamamız

2 günde 30 m2 lik teras kapatma projemizi bitirdik ve eksiksiz bir şekilde değerli müşterimize teslim ettik. Bize internet üzerinden ulaşarak teras katını kapatmamız istediğini belirten değerli müşterimizi mutlu müşteriler listemize katmanın gururunu yaşıyoruz.

Sayfamıza yeni videolar eklemeye devam edeceğiz. Böylelikle sizler hakkımızda ve tadilat dekorasyon konularında çok daha bilgi sahibi olabileceksiniz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek bir çok videomuzu daha izleyebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: videolar, video izle, video seyret, tadilat videoları, dekorasyon videoları, dekordelisi videolar,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir