sarı perdeler

Sarı Perdeler

Sarı Perdeler – son moda, parlak ve daha aydınlık salon dekorasyon fikirleri

Sarı Perdeler – Perdeleriniz de sarı rengi kullanarak daha aydınlık ve ferah salon tasarımları ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler.

Sarı Perdeler – Perdeleriniz de güneş sarısına yer vererek, mekanlarınızı daha aydınlık ve ferah bir hale getirebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi perdeler, işlevselliklerinin yanı sıra evinizin dekorasyonunun en önemli tamamlayıcı parçalarındandır. Şayet daha aydınlık bir mekan ile gün ışığını içeriye almak istiyorsanız perdeleriniz de güneş sarısı rengini mutlaka kullanmalısınız.

Aynı zamanda perdelerimiz, evlerimizin gelinliği gibidir… Mahremiyetin sağlanmasında en önemli görevi üstlenmekle birlikte ev dekorasyonunun da önemli rol almaktadır. Şayet evleriniz gün ışığını az alıyorsa perdelerinizin rengiyle oynayabilirsiniz. Mesela, perdelerde güneş sarısı kullanmak mükemmel bir fikirdir. Genellikle perdelerin renkleriyle oynamaktan daha doğrusu perdelerde renk kullanmaktan kaçınılır, ağırlıklı olarak ekru veya beyaz renk perdelerden yana tercih yapılır. Aydınlık ve ferah bir ortam için ekru ve beyaz renk de doğru seçimlerdendir. Fakat klasikten çıkıp, daha değişik, daha aydınlık ve daha şık salon dekorasyon fikirleri arıyorsanız, perdeleriniz de güneş sarısı kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Bununla birlikte perdelik kumaşınızı desenli seçerek de gölgelerle tamamlayabilirsiniz. Güçlü, karşıt desen ve dokularla oynayarak da salonunuzda tam bir uyum yakalayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda perdeleriniz de güneş sarısı kullanırken  farklı desen ve renklere sahip salon dekorasyonunda güçlü dramatik hisler uyandırabilirsiniz. Bunu önlemek için perdelerinizi zemine kadar uzatmalısınızki sarı perdelerin güneş etkisi bölünmesin. Bunun dışında sarı fon perdelerle birlikte beyaz tül perdeleri kullanabilirsiniz.

Şayet salonunuz ahşap parke bir zemine sahipse, güneş sarısı perdelerle birlikte şahane bir uyum yakalarsınız. Zaten sarı renk, bir çok renk ile çok güzel uyum sağlamaktadır. Örnek verecek olursak; beyaz, gri, buz mavisi, siyah, ekru ve turuncu gibi karşıt renklerle adeta ahenkle dans eder.

Diğer taraftan açık renk perdeler kullanarak karanlık salonunuzu daha aydınlık bir hale getirebilirsiniz. Koyu renk ve duvarlara sahip, az güneş alan salon dekorasyon fikirleri için de açık renk perdeler kullanabilirsiniz. Böylece sıkıcı ve karanlık oda veya salonunuzun havasını da değiştirmiş olursunuz.

İnsana tazelik hissi veren, iç açıcı, parlak ve aydınlık salon dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız varsa, perdeleriniz de güneş sarısı kullanmak son derece iyi ve akıllı bir seçim olacaktır. Perdeleriniz de güneş sarısı kullanarak cesurca bir girişimde bulunuyorsunuz demektir. Ayrıca perdelerde güneş sarısı kullanılan birbirinden şık salon dekorasyon fikirleri örneklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

sarı perdeler
sarı perdeler
sarı perde modeli1
sarı perde modeli1
sarı perde modeli2
sarı perde modeli2
sarı perde modeli3
sarı perde modeli3

sarı perdeler, perde dekorasyon fikirleri, perdeler, perdelerde güneş sarısı, fon perdeler, perde fiyatları, perde dekorasyon önerileri, açık renk perdeler, perde modelleri, perde dekorasyonu

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir