Kulu komple ev tadilat ve dekorasyon – Konya Kulu’da dekorasyoncu

Konya Kulu, Tavşançalı, Beşkardeş, Zincirlikuyu, Celep,Tuzyaka, Yeşilyurt, Kozanlı, Şerefli, Karacadağ, Yenicoba, Cihanbeyli, Arşıncı, Kırkpınar ve çevresinde konusunda uzman ve işinin ehli olan bir dekorasyon firması mı arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Kulu’ da tadilat ve dekorasyon bizim işimiz.

Kulu komple ev tadilat ve dekorasyon – Türkiye’ nin en seçkin ilçelerine ve mahallelerine sahip olan Kulu kasabasında, anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleriniz için hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. İhtiyacınıza yönelik olarak dilerseniz temelden çatıya anahtar teslim inşaat işlerinizi de büyük bir özen ve profesyonel olarak yapıyoruz.

Kulu’ nun Tavşançalı, Beşkardeş, Zincirlikuyu, Celep,Tuzyaka, Yeşilyurt, Kozanlı, Şerefli, Karacadağ, Yenicoba, Cihanbeyli, Arşıncı, Kırkpınar köy ve mahallelerinde hizmet vermek amacıyla yeni açmış olduğumuz süper lüks dekorasyon showroom ve ofisimizle, her türlü tadilat, dekorasyon ve temelden çatıya inşaat ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Aşağıdaki görsellerde bulunan, tasarımları ve modelleri dilediğiniz dış cephe çalışmalarını evlerinize, villalarınıza veya çok katlı binalarınıza uygulayabiliriz. İşte profesyonel olarak yapabileceğimiz çalışmalarımız;

Not; Modellerimiz Poliüretan malzeme olup, satışımız yoktur.

Aspendos Dış Cephe Modeli

Dış cephe mantolama işlerimizin tümünü eksiksiz bitirdikten sonra ve boya badanada önce şu tasarımlarımızı ve modellerimizi kullandık. 4 cephe dış merkezlere montajını yaptığımız 60’lık Aspendos yeni tasarımımız olan sütun, başlık ve ayaklar. Markiz sütunları olarak ta 45’lik aspendos sütunları kullandık. Çatı saçaklarına kullandığımız payandalar ise yine aspendos yeni modelimiz. Tüm pencere ve giriş kat sürgülü kapı kaplamalarımız antik Roma modellerimiz (Yeni). Renk tercihi tamamen müşterimize bırakılmıştır. Tüm renklerde çalışılabilir. Sütun, ayak ve başlıklar, pencere kaplamaları gibi detaylarda altın varak ta çalışılabilir. Böyle bir çalışma daha görsel ve zengin duracaktır. Bu tamamen sizin tercihiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Alçı Dekorasyon

Antik Roma Dış Cephe Modeli

Genellikle çok katlı yapılarda dış cephe süslemeleri olarak kullandığımız dış cephe süsleme malzemelerimizi yapı köşe merkezlerinde, pencere çevrelerinde, çatı saçak yüzeylerinde ve altlarında, balkon çevrelerinde ve giriş görselliğini arttırmakta güzel bir mimari tasarımla kullandık. İşimiz bittiğinde başarılı ve modern bir çalışma ortaya çıktı.

Saray Dış Cephe Modeli

75’lik sütun, başlık ve ayaklarını yine tüm köşe merkezlerde başarılı bir şekilde uyguladık. Diğerlerinden farklı olarak bina pencere ortalarında boydan düz lambri giydirmeleri yapaak sütun başlık ve ayaklarına uygun olacak şekilde aynı model detayları kullandık ve bir bütünlük sağladık. Balkon cephelerinde kabartma modellerimizden DNG 3 modelimizi kullandık modern bir görüntü elde ettik. Renk seçenekleri yine tamamen değerli müşterilerimize aittir. Dilediğiniz süslemelerimizde altın varak ta uygulayabiliriz.

Mağaza Dış Cephe Modeli

Mağaza, Showoom, tek katlı iş yerleri ve genellikle kuyumculuk sektöründe bulunan dükkan dış cephe modellerimizin başında gelmektedir. Altın varak çalışmaları yapılarak çok daha şık ve zengin bir görünüm elde edilebilir. Genel dış cephe renk seçeneği beyaz ve ara tonlarıdır.

…………..

Yalı Dış Cephe Modeli

Tamamen beyaz rengin kullanıldığı, bu detay ile ferahlık ve genişlik kazanıldığı çok şık bir çalışma ve tasarımdır. Sade gibi görünen fakat, baktıkça zenginleşen bu modelimiz en çok tutulan ve yaptırılan dış cephe tasarımlarımızdan bir tanesidir.

Konya – Kulu ve çevresinde bulunan Tavşançalı, Beşkardeş, Zincirlikuyu, Celep,Tuzyaka, Yeşilyurt, Kozanlı, Şerefli, Karacadağ, Yenicoba, Cihanbeyli, Arşıncı, Kırkpınar köy ve mahallelerinde temelden çatıya inşaat, anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Fiyatlarımız cazip, işimiz ise profesyoneldir. Alan Dekorasyon olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Müteahhitlik hizmetlerimiz içerisinde ihtiyacınız olan tüm dekorasyon ve imalat çalışmalarımız mevcuttur. İşimiz bittiğinde anahtarınızı tam ve eksiksiz olarak alabilirsiniz. Bizimle tanışmadan ve bize danışmadan karar vermeyin.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Boya Çeşitleri

Anahtar teslim ev fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları


Kulu dekorasyon, kuluda dekorasyoncu, kuluda inşaatçı, konya kuluda inşaat şirketi, kulu mimarlık, kuluda mimarlık şirketleri, Tavşançalı, Beşkardeş, Zincirlikuyu, Celep,Tuzyaka, Yeşilyurt, Kozanlı, Şerefli, Karacadağ, Yenicoba, Cihanbeyli, Arşıncı, Kırkpınar