antre tavan dekorasyon

Koridor Alçı Tavan

Koridor Alçı Tavan – Antre ve koridorlar için müthiş asma tavanlar.

Koridor alçı tavan modelleri – Antre ve koridor asma tavaları tasarımlarında nelere dikkat edilmelidir? Koridor alçı tavanlarında yapılan büyük hatalar.

Koridor alçı tavan – Evimizin belkide en önemli mekanlarından birisi olan antre ve koridorlarımız hem görsel, hem modern hem de tüm evimizin genel dekorasyon standartlarını kaliteli bir sunum haline getirmemizi sağlayacak ilk yerlerden bir tanesidir. Bu bakımdan koridorlarımıza göstereceğimiz önem ve dikkat, aynı zamanda tüm evimizin genel dekorasyonunu kökten etkileyecektir.

Koridor alçı tavan modelleri

Aşağıda bulunan koridor alçı tavan modellerimiz arasından dilediğiniz tasarım ve çalışmayı iletişim numaralarımızı arayarak sipariş verebilir ve bizlerden yapımı hakkında destek ve fiyat alabilirsiniz.

Antre ve koridor asma tavaları tasarımlarında nelere dikkat edilmelidir?

1- Ev veya iş yerlerimizde yapmış olduğumuz tüm dekorasyon çalışmalarında ilk izlenim her zaman çok önemlidir. Bu yüzden koridorlara ayrı bir özen göstermeliyiz. Çünkü koridor ve antre dekorasyon tasarımlarımız için yapmış olduğumuz tüm emek, zaman masrafların karşılığını en iyi şekilde alabileceğimiz en önemli mekanlardan birisidir.

2-  2017 moda dekorasyon çalışmaları arasında koridor ve antre asma tavanlarının (koridor alçı tavan) gayet şık ve modern dizayn edildiklerini sıklıkla görmekteyiz. Bu anlamda, tasarımlarımızı gayet dikkatli ve özenli seçmeliyiz veya yapmalıyız.

3- Koridor alçı tavan çalışmalarımızda mümkün olduğunca tavanı boğmayacak uygun ölçülerdeki tasarım olmasına dikkat etmeliyiz. Geniş ve ferah koridorlar yaratmalıyız. Küçük ve basık koridor antre tavanlarımızı mümkün olduğunca yüksek tutmalıyız ve abartılı alçı tavan tasarımlarını yaptırmamalıyız.

4- Eğer koridor antre tavanları geniş ve yüksek ise ilk önereceğimiz moda tavan önerimiz Barrisol gergi tavan uygulamalarıdır. Gergi tavan sistemleri, modelleri ve fiyatları için sitemizde bulunan ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Giriş: Gergi Tavan

koridor alçı tavan
koridor alçı tavan

Koridor alçı tavanlarında yapılan büyük hatalar

1- Büyük ve geniş koridorlarda çok küçük ve farkedilmeyen alçı tavan modellerini kullanmak.

2- Küçük ve basık koridorlarda büyük alçı tavan modelleri seçmek ve kullanmak.

3- Alçı tavan dekorasyon çalışmalarında çok fazla aydınlatma sistemi kullanmak veya çok az aydınlatma kullanarak loş bir ortam yaratmak.

4- Koridor alçı tavan çalışmaları sonrası tavan renklerini beyaz dışında başka renkler kullanarak tüm görselliği ve ferahlığı karartıp bozmak.

İlginizi çekebilecek diğer asma tavan hizmet, tasarım ve uygulamalarımız için aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz;

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir