Lay-On Metal Asma Tavan – Asma tavan tasarım ve uygulamaları bizim işimiz.

Lay-On Metal Asma Tavan – Farklı boyut ve seçenekleriyle sunulan oturtmalı plakalar kolay montaj-demontaj özelliğinin yanında estetik mekanlar yaratır.

Lay-on metal asma tavan ve daha bir çok asma tavan dekorasyon işleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

lay-on metal asma tavan

lay-on metal asma tavan

Lay-On Metal Asma Tavan – Oturmalı (lay-on) sistem, T15, T24, T15 kanallı, T24 kanallı taşıyıcılara, alüminyum ya da galvaniz plakaların üstten serbest oturtulması ile oluşturulur. Bu sistemde taşıyıcılar görünür. Tüm paneller birbirinden bağımsız olarak hiçbir aparata gereksinim duyulmadan el ile sökülebilir, bu da mevcut tesisata kolay ve hızlı erişim imkanı sağlar.

lay on tavan

lay on tavan

Lay-On Metal Asma Tavan Özellikleri:

1- 600×600 mm Alüminyum/Galvaniz saç plakaların T-24/T-15 taşıyıcı profil sistemine oturtulup montajı yapılan bir asma tavan türüdür.

2- Montajı kolay ve hızlı olduğundan çok daha fazla tercih edilmektedir. Demontabil malzeme olduğundan dolayı tavanda istenilen yere anında müdahale edilebilir.

3- Görüntü olarak tavanda karolajlı düz bir asma tavan görüntüsü elde edilir. İstenilen perfore ve boyutlarda üretilebilir. Üretim kalitesi, mühendisleri tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Bu kalite sayesinde CE ve ISO 9001 sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

layon tavan fiyatları

layon tavan fiyatları

Teknik Özellikleri:

1- Ebatları 600×600-300×300 dür.

2- Sac Kalınlığı 0,7 mm dir.

3- Metal cinsi alüminyum yada galvanizdir.

4- Sistem ağırlığı m2 de 2,15 kg dir.

5- Perforasyon 1,8 dir.

6- Perforasyon türleri Full perforasyon.

7- 2,5 cm Bordürlü 5 cm bordürlü 10 cm bordürlüdür.

8- Boya türü Elektrostatik polyester toz boyadır.

9- Standar Ral 9016 ve diğer Ral seçenekleri.

10- Monte edildiği yerdeki estetiği sağlar.

Lay-on (oturmalı) sistemi T-24 veya T-15 taşıyıcı profil sistemi üzerine oturur Lay-on sistemi,hızlı ve kolay montajı ile tavandaki elektrik, klima ve bunun gibi tesisata kolay müdahale imkanı sağlar.

Tercihe göre alüminyum , galvanize çelikten üretilebilirler. Tavanda düz bir görünüm elde ederken aynı zamanda taşıyıcı  profillerinde görünmesini sağlayan tavan modelidir.

layon tavan modelleri

layon tavan modelleri


İlginizi çekebilecek diğer asma tavan hizmet, tasarım ve uygulamalarımız için aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz;

lay-on metal asma tavan, lay-on sistem, lay-on tavanlar, lay-on asma tavan, lay-on metal asma tavan özellikleri, lay-on oturtmalı görünür taşıyıcı sistem, oturtmalı sistem, lay-on fiyatları, oturtmalı metal alüminyum asma tavan