Hizmetlerimiz

İnşaat

Proje + İnşaat
14
500 1 M2
  • Ekonomik inşaat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya

Tadilat

Eski Ev Yenileme
5
250 1 M2
  • Ekonomik tadilat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya
Videoyu oynat
ONLİNE ZİYARETÇİ
Ankara Dikmen Vadisinde kısa süre önce başlamış olduğumuz Kafeterya Dekorasyon İşimiz bitti.

İÇİNDEKİLER

Kafeterya Tasarım ve Uygulama İşimiz Bitti

Ankara Dikmen Vadisinde kısa süre önce başlamış olduğumuz Kafeterya Dekorasyon İşimiz bitti. Yapmış olduğumuz çalışmalara ait detaylı bilgileri ve görselleri sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Kafeterya Tasarım ve Uygulama İşimiz Bitti – Tamamen yenilediğimiz kafeteryanın bar mobilyalarını, oda bölmelerini, elektrik tesisat işlerini, su tesisat işlerini, wc ve lavabolarını yaptık. Tam ve eksiksiz olarak teslim süresinden önce bitirdik.

Kafeterya Tasarım ve Uygunlama İşimiz Bitti

Bar mobilya ve bardaklık raf imalatımız bitti ve montajını tamamladık. Müşterimizin kullanabileceği ve zevkine uygun olarak tasarımını yaptığımız bar mobilyamızın renklerini tamamen değerli müşterimiz Cenk bey seçti. Siyah granit tezgah ise bittiği zaman göz dolduran modern bir bar mobilyası ortaya çıktı. İç raf sistemleri ve tasarımları da çalışacak olan personellere bir çok kolaylık sağlayacak şekilde dizayn edildi. Ayrıca bar içerisine elektrik tesisatı ve su tesisatı çekerek her türlü ihtiyacı bardan çıkmayarak yapabilme özellikleri ekledik.

Bar mobilyası montaj aşamaları

Bar mobilyamızı iam edip yerine getirene kadar tüm alt yapısını ve zeminleri uygun hale getirdik. Örneğin arka raf asılacak duvarı kırdık ve 90 cm geriye çekerek yeni bir duvar oluşturduk. Duvar yıkılınca asma tavanda meydana gelen eksik bölümü tekrar asma tavan yaparak elektrik tesisatını tamir ettik. Yüksek zemini kırarak tekrar aynı renk ve modelde seramiklerle tamamladık. Gerekli pis ve temiz su tesisatlarını tasarıma uygun şekilde yaptık. Tavan alın alçıpan tavanıda yaparak 40 cm’lik alın şafak gitdirmemizi de yaptık. Bittiğinde çok kullanışlı ve modern bir bar mobilyası ortaya çıktı.

Kafeterya Genel Bakım ve Onarim Çalışmalarımız

Yaklaşık 200 m2 olan kafeteryanın tüm tavan ve duvarlarında meydana gelen bozulmaları ve çatlamaları tamir ederek komple boya badanasını yaptık.

Renkleri müşterimiz seçti. Gece gündüz çalışarak açılışa yetiştirdik. Bay bayan wc lerini ve lavabolarını tamamen yeniledik. Tüm yapılı fayansları kırarak yerlerine antresit ve beyaz renklerde 40 x 40 cm ölçülerinde çanakkale marka seramikleri döşedik. Birer adet klozet taktık ve tüm tesisatları kontrol ederek her şeyi çalışır hale getirdik. Lavabo ve wc lerdeki kapıları lake boya ahşap panel kapılarla değiştirdik. Koridoru da tamamen boyadık ve merdiven ile sahanlığa afyon mermer döşedik.

Kafeterya bar mobilya ve genel bakım ve tamirat işlerimiz bitti ve eksiksiz olarak teslim ettik. Açılış tarihi ve teslim günümüzden 4 gün önce bitirdik ve modern bir mekan olarak değerli müşterilerimize teslim ettik. Her şey çok güzel oldu. Cenk bey ve İhsan beye şimdiden hayırlı olsun diyoruz ve bol kazançlı günler diliyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

kafe dekorları, bar dekorları, kafeterya tadilat, cafe tasarım ve mimari, bar mobilyaları, cafebar mobilya imalat,

🤞 Bültenimize Abone Olun!

Güncellemelerden, fiyatlardan ve projelerimizden anında haberdar olun. İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Butonlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir