Göz Kamaştırıcı Ultra Lüks Evler

Bu yıla damgasını vurmuş Göz kamaştırıcı ultra lüks evleri burada inceleyin! Bu makalemizde Ultra lüks evlerden tutun, görkemli avizelerle aydınlanan yaşam alanlarına kadar her şey var. Göz kamaştırıcı ultra lüks ev dekorasyonları hakkında geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz! DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

Göz Kamaştırıcı Ultra Lüks Evler – Evini dekore ederken, her şeyi günlük hayatını kolaylaştıracak yeniliklere sahip olacak şekilde özen göstererek tasarlamalısın. Teknolojiden yararlanılan farklı ve alışılmışın dışında tasarımlara yer vermek, evinize ayrı bir hava katar. Lüks ev dekorasyonu, lüks yaşam tarzını benimseyen ve yaşam alanıyla fark oluşturmak isteyenlerin tercih ettiği bir dekorasyon biçimidir. Şık ve özenle tasarlanmış bir mimari, geniş ve ferah alan, ihtişamlı ve konforlu mobilyalar, alımlı ve benzersiz aksesuarlar. Lüks evler şık ve gösterişli tasarımları teknolojiyle birleştirerek, kusursuz bir yerleşim planıyla ortaya çıkan mükemmel bir estetik görünüm sunar. Anın tadını çıkarmanızı sağlar.

ultra-lüks-ev1

Pek tabi ki tüm bunlar hepimizi cezbeden şeyler. Lüks kavramı mimari, iç mimari ve dekorasyon alanlarında gösterişle karıştırılan bir kavram haline geliyor. İçinde kaliteli malzemeleri, süslü ve gösterişli mobilyaları barındırıyor algısına yol açıyor. Lüks dekorasyonun esas amacı konfor ve şıklığı bir araya getirmekte. Söz konusu mekanlarda hayatını sürenlerin yaşam kalitelerini maksimum düzeyde yükseltmektir. Yani kısacası lüks, gözünüze hitap eden seçkin ve estetik bir tasarımdır. Rahatınızı sağlayacak şekilde dizayn edilir. Konforlu mobilyaları ve kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik bir yerleşim düzenini kapsayan bir kavramdır.

Ultra Lüks Evler

Ultra lüks evler her şeyden önce göze ve estetik algısına hitap eder. Işıl ışıl parlayan iç mekan tasarımıyla, kapıdan içeri girdiğin zaman kendini önemli ve iyi hissedersin. Ultra lüks, sadece gösterişli ve klasik mobilyalardan oluşan, yüksek ücretli ürünler anlamına gelmez. Ürünlerin aynı zamanda kalite, şıklık ve rahatlık sunması lüks tanımıyla ayrılmaz bir parçadır. Lüks ev dekorasyonları klasik, modern, ve eklektik tarzlarda dizayn edilebilir ve farklı tarzlara göre uyarlanabilir.

ultra-lüks-ev3

Ultra lüks evlerin resimlerine bakmak her zaman eğlenceli bir uğraş olmuştur. Ana akıma girmeden önce günümüzün tasarım trendlerini görmenin mükemmel bir yoludur.  Dev ekran televizyonlar ve profesyonel ses sistemleri lüks dizayn edilmiş evlerde sıklıkla tercih edilir. Ultra lüks ev dekorasyon trendleri ile evinizi yaşam tarzınızı ortaya çıkaracak şekilde dizayn edebilirsiniz.

Her şeye sahip gibi görünen ultra lüx evlerin, heykel mimarisi ve muhteşem tasarım mobilyaları çoğumuz için gerçekten bir seçenek olmasa bile, mükemmel bir ilham kaynağıdır . Ultra lüks evlerin kapsamını belirlemek, biraz yenilikçi bir peri masalının keyfini çıkarmaya benzer. Hayal gücünü genişletmenin ve hemen her yerde işe yarayacak yeni fikirler edinmenin eğlenceli bir yolu.

Ultra lüx ev dekorasyonu denilince, akla hemen teknolojiyle donatılmış bir ev dekorasyonu geliyor. Böyle ev dekorasyonuna sahip olmak masraflı ve uğraştırıcı oluyor. Her şey bittikten sonra anlıyoruz ki buna fazlasıyla değiyor. Eve yorgun argın geldiğin zaman sana konforu yaşatan ve güzel duygular hissettiren ev dekorasyonuna sahip olmak ister misin? Elbette ki herkes ister. Kendinize ve ailenize değer veriyorsanız mutluluğunuzu, rahatınızı daha fazla ertelemeyin. Hemen dekorasyonunuzu ultra lüx hale getirmek için işe koyulun.

ultra-lüks-ev4

Lüks Ev dekorasyon Önerileri

Ultra lüks dekorasyonu en iyi şekilde tasarlamak için en ince ayrıntısına kadar her şeye dikkat etmelisiniz. En iyi dekorasyonu yapabilmek için size vereceğimiz önerileri dikkate alarak, dekorasyon adına mükemmel sonuçlar alabilirsin. İşte sizin için birkaç öneri;

  • Lüks bir görünüm katmayacağı için salon dekorasyonunuzda renkli mobilyalar kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine çok daha lüx atmosfer sağlayacak olan parlak siyah renklerini tercih edebilirsiniz.
  • Mobilya seçiminde adeta lüks dekorasyonun olmazsa olmazı haline gelen deri mobilyalar bir başka alternatif.
  • Bunun dışında avize kullanımına özen göstermelisiniz. Altın ve gümüş renginde tercih edilen avizeler, evinizde ultra lüx bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur.
  • Evinizde kullanacağınız teknolojik ürünlerin oldukça pratik ve kullanışlı olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Gereksiz yer kaplayan eşyalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Tv kullanımında gereksiz yer işgal edecek sehpa kullanmamalısın. Duvara monte edilen tv ünitelerini kullanmaya özen göstermelisin.
  • İlginç tasarımlara yer verse bile karmaşa yaratacak ve dekorasyonu bozacak aksesuar kullanmaktan kaçınmalısınız.
ultra-lüks-ev4

Göz Kamaştırıcı Girişler

Şüphesiz, bir evin en etkileyici kısmı giriş bölümüdür. Evlerin koridor, hol ve merdiven alanlarının ev dekorasyonlarında oldukça büyük önemi vardır. Kapıdan girildiğinde, giriş bölümünün bırakacağı ilk intiba çok belirleyici ve önemlidir. Evin yaşam alanlarını birbirine bağlayan bu alanlar, estetik görünümleriyle eve gelen misafirleri ilk etkileyen yerlerdir. İki yandan üst kata yükselen merdivenler, estetik açıdan son derece güzeldir.

Sıra Dışı Yatak Odası ve Yatak perdeleri

Lüks bir yatak odasının olmazsa olmazlarından bir diğeri gösterişli yatak başlıklarıdır. Konforlu yatağın yanı sıra, sabah uyandığında estetik anlayışınına hitap eden yatakta uyanmanın tadı bir başkadır. Yatak perdeleriyle yatak odaları tek dokunuşla çok daha şık ve göz alıcı hale getirilebilir.

Mermerin Asilliği

Lüks bir mutfak dekorasyonu oluşturmak adına kullanılacak malzemelerin en başında gelenlerden biri kuşkusuz mermerdir. Mermerin dokusu, bütün ve pürüzsüz görünümü, sağlamlığı ve kalitesi seçkin mutfaklar için adeta vazgeçilmez.

ultra-lüks-ev6

Zarif ve Şık Banyolar

Banyoların hayatımızdaki yerini ve önemini bilmeyen yok herhalde. Banyo gibi temizlenilen yaşam alanlarını keyifli, şık ve estetik hale getirmek mümkün. Günümüz dekorasyonlarında banyolarda eskiden beri süregelen dekorasyon modellerinin ezberini bozan yeni tasarım oluşturulmaya başlandı.

Mesela eskiden banyo ünitesi olarak ya duşa kabin ya da küvet kullanılırdı. İkisi bir arada pek fazla görülemezdi. Bugün son banyo tasarım trendlerinden biri olan yeni dizaynlarda, küvet ve duşa kabin beraber kullanılıyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik iki farklı banyo alanı oluşturulurken,  çok daha estetik bir görünüm ortaya çıkıyor.  

Görkemli Avizelerle Aydınlanan Yaşam Alanları

Lüks ve modern yaşam tasarımının en vazgeçilmez unsurlardan biri avizelerdir. Odalarda insanların ilgisini çeken ilk öğedir. Odanızın genişliğine bağlı olarak, seçebileceğiniz pek çok tasarımları vardır. Salonun öne çıkan parçası olan avize ve diğer aydınlatma ürünleri, yalnızca salonu aydınlatmakla kalmaz. Salonun odak noktası haline gelerek, güzelliğiyle konukları büyüler.

Göz Kamaştırıcı Ultra Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: lüks ev dekorasyonu,modern dekorasyon,lüks mobilya,ultra lüks ev dekorasyonu,dekorasyon trendleri,lüks dekorasyon,ultra lüks,lüks dekorasyon önerileri,lüks iç mekan tasarımı,lüks avizeler,salon tasarımı,ultra lüks ev tasarımları,