Bu yıla damgasını vurmuş Yeni Nesil Lüks Ev Dekorunu burada inceleyin! Bu makalemizde Göz alıcı lüks ev dekorlarından tutun, yeni nesil ada mutfaklara kadar her şey var. Yeni nesil sıradışı lüks ev dekorasyonu hakkında geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz! DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

Yeni Nesil Lüks Ev Dekoru – Günümüzün şık ve lüks dekorasyon örnekleri ile gösterişli yaşamı benimsemiş olan herkes birbirinden şık dekorasyonlar oluşturabilmekte. Lüks ve sıra dışı yaşamı sevenler bu dekorasyon örnekleriyle, evlerini kendi zevk ve stillerine göre dekore edebilmekte. Lüks mobilyalardan tutun, aksesuarlar ve eşyaların yerleştirilmesine kadar her türlü ayrıntıya son derece önem vermek gerekir. Geniş, lüks ve büyük bir evi dekore ederken lüks parçalara yer vermek, evin çok daha şatafatlı ve zengin görünmesini sağlar.

Yeni nesil lüks ev dekorunda genel olarak soft ve mat renkler tercih edilmekte. Sıklıkla altın işlemelere ve mobilyalarda oymalara yer verilmekte. Klasik veya modern şekilde dekore edilebilmekte. Klasik tarzı sevenler lüks dekorasyonda, antika eşyalara yer verebilmekte. Antika gibi değerli parçalar, lüks evleri çok daha zengin ve otantik bir hale getirmekte.

Göz Alıcı Lüks Ev Dekorları

Kullanılacak olan parçaların kesinlikle önemli olduğu lüks evlerin dekorasyonlarında, zemin döşeme gibi alanlarda ahşaplara çok sık yer verilir. Kullanılan eşyalar genellikle göz alıcı ve son derecede gösterişli olur. Ev içindeki ahşap ve cam gibi merdivenler farklı tasarımlarda tercih edilir. Oymalı ve işlemeli parmaklıklar yeni nesil lüks evlerde çokça tercih edilen bir başka unsurdur.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Dekor Delisi Mimarlığın Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Lüks ev dekore edilirken, duvarları pahalı ve göz alıcı tablolar süslemekte. Ünlü ressamların tabloları ile ev dekorasyonları tamamlanmakta. Mobilyanın lüks, konforlu ve rahat olmasına önem verilmekte. Son dönemlerde iyice popülerliği artan kumandalı koltuk takımları ve yataklar adeta lüks evlerin vazgeçilmezidir.

Yeni nesil lüks dekorlu evlerin diğer bir tercihi raf duvarlardır. Şık ve pahalı biblolar, heykeller, ödüller ve dekorarif objeler, aydınlatmalı olarak kullanılan bu raflara yerleştirilebilir. Böylelikle evler çok daha lüks ve modern görünür.

NOT: Şık minderler, çağdaş masa lambaları ve modern kilimler olmak üzere tasarımcı ev dekoru ve lüks ev aksesuarları yelpazenizle, dekor temanızın bozulmamış görünmesini sağlayın. Evinizi kolay ve etkili bir şekilde güncelleyin.

Lüks Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu 

Giysilerimizden tutun, evimizin dekorasyonuna kadar her alanda renk uyumu göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. Hatta lüks ev dekorasyonu için bilmeniz gereken adımlarda kesinlikle yer alması gerekir.

Modern şıklık ve sıra dışı lükslükte renk uyumu da tıpkı giysilerinizde sağladığınız renk uyumu gibi önemli etkenlerdendir. Ev dekorasyonunuzda kullanmayı istediğiniz renge ve dokuya en uyumlu olan tonları ve renkleri tercih edebilirsiniz.

Lüks Dekorasyon Trendleri

Evlerinizi gerek klasik gerekse modern tarzda dizayn edebilirsin. Teknolojiden yararlanarak tasarlanan, yüksek kalite eşyalar kullanabilirsin. Lüks dekorasyon trendleri ile dizayn edilen evlerin geneline baktığımızda modern çizgiler hakim.

Dekorasyon yapılırken antika parçalara da yer vermenizde herhangi bir sakınca yok. Aksine böylece ortama mistik bir görünüm kazandırabilirsin. Bu zamansız parçalar evleri daha zengin ve ihtişamlı bir hale getirebilir.

Klasik Tarz Mutfaklar

Klasik tarzdan hoşlananlar, göz alıcı mutfak tasarımında klasik tarzlı dekorasyonu  benimseyebilir. Geniş alanlı mutfakta altın işlemeli mutfak dolapları yaşam alanına eşsiz bir seçkinlik ve gösteriş katmakta. Mutfağın yerleşimi ve dizaynı sayesinde ergonomik açıdan bir hayli kullanışlı ve işlevsel bir tasarım ortaya çıkmakta.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  3 Oda 1 Salon Dairenin Boya Maliyeti

Bir sarayın mutfağını andıran klasik tarz ve otantik dokulu mutfağın dikkat çeken tasarım unsurlarından biri olan mutfak adası, işlevselliği arttırırken görünümü kuvvetlendirebilmekte.

Yeni Nesil Ada Mutfaklar

Geniş mutfaklarda sıkça kullanılan ada mutfak büyük kolaylık sağlıyor. Dizaynı, fonksiyonelliği ve görkemli görünümüyle modern ve lüks dizaynı severlerin tercihi oluyor. Son dönemde pek çok farklı amaç için kullanılabiliyor. Ada mutfaklar işlevsel olduğu kadar modern ve şık görünümüyle yeni nesil lüks ev dekorunda yerini alıyor.

Mutfaklarda bulunan ana tezgah dışında mutfağın merkezinde ikinci bir tezgah yeni bir alan oluşturuyor.  Yemek hazırlamaktan fazlasına imkan veriyor. Ada mutfak etrafında güzel vakit geçirmek isteyenlerin adeta toplanma alanı.

Mutfak adalarını yemek masası olarak ve yemek hazırlık aşamalarınızda kullanabilirsiniz. Mutfak adası mutfağınızın tartışmasız daha modern ve lüks gözükmesini sağlar. İç mekan tasarımını seven herkes için en şaşırtıcı mekanlar en çok ilham veren lüks mekanlardır. Bu tarzda lüks ev dekorasyonu modelleri, her bir parçanın ardından şehvet duymayı sağlar.

Lüks Dekorasyon Örnekleri

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: yeni nesil lüks ev,klasik tarz mutfak,lüks ev,lüks ev dekorasyonu,lüks ev içi,moden lüks ev dekorasyoun,lüks ev modelleri,ultra lüks ev,lüks ev dekorasyon ürünleri,