lüks-ev-dekorasyon-trendi1

Lüks Ev Dekorasyon Trendleri

Bu yıla damgasını vurmuş Lüks ev dekorasyon trendlerini burada inceleyin! Bu makalemizde Modern ev dekorasyonundan tutun, salonda sıcak bir ambiyansa kadar her şey var. Yeni nesil modern ve lüks ev dekorasyon trendleri hakkında geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz! DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

Lüks Ev Dekorasyon Trendleri – Evinizi modern görünümlü lüks ev dekorasyonu ile dekore etmek istemez misiniz? Kim istemez ki! dediğinizi duyar gibiyim. Üstüne üstlük lükse ulaşmak için küçük bir birikimle yüksek paralar harcamadan, hayalini kurduğunuz ev dekorasyonuna kavuşabilmeniz mümkün. Sizlere bugün lüks ev  dekorasyon trendleri adına tüm detaylarıyla derleyip topladığımız, uygulamanız gereken bazı bilgiler vereceğiz. Siz de evinizin şu anki halinden sıkıldıysanız, yazdıklarımıza mutlaka göz gezdirmelisiniz! Yazımızı okuyup inceledikten sonra, kafanızda yeni tasarımlar oluşacağından eminiz.

lüks-ev-dekorasyon-trendi2

Doğru mobilya ve ev aksesuar seçimiyle modern ev dekorasyonu için bilmeniz ve uygulamanız gereken bazı adımlar var. Bu süreçte evinize alacağınız mobilya, halı, kilim ve aydınlatmalarda dikkatli tercihler yapmanız gerekir. Bu bilgiler ışığında lüks modernizm algısını en iyi şekilde evinize yansıtabilirsiniz.  Lüks ev dekorasyonlarında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, seçilen parçaların kaliteden ödün vermeyen tasarımlara sahip olması.

Yataklardan, koltuklara kadar her şeyin konforlu olmasına özen gösterin. Mobilyadan ufak objelere kadar evin içindeki her eşyanın dikkat çekici ve gösterişli olmasına dikkat edin. Bugünkü makalemizde sizlere lüks ev dekorasyon trendleri konusunda rehberlik edecek etkili çözümler sunduk. Belirteceğimiz adımları uygulayarak, kafanızda tasarladığınız lüks ev görünümüne ulaşabilirsiniz. 

lüks-ev-dekorasyon-trendi3

Modern Ev Dekorasyonu 

Bütçenizi sarsmayacak olan dekoratif mobilya ürünleriyle modern lüksü yakalamanız mümkün. Lüks ev dekorasyonu için öncelikle modern ev dekorasyonu konusunda fikir sahibi olmalısın. Modern ve yeni nesil ev dekorasyonlarında artık minimaliz bir sistem tercih ediliyor. Mobilyalarda, konfor şıklıktan evvel geliyor. Sizde modern ev dekorasyona kalkışmadan evvel, istediğiniz incelikleri belirlemelisiniz. 

Mobilya tercihlerini sade, kullanışlı ve spor tarzdan yana kullanabilirsin. Alacağın aksesuarla, nostaljiden daha çok teknolojik ürünlere yer vermelisin. Günümüz teknolojisi, ev dekorasyonunu bu açıdan fazlasıyla etkisi altına alıyor. Koltuk ve oturma grubu takımlarında, aydınlatmalarda yeni nesil teknoloji revaç görüyor. Oturma odanıza tavanda led ışık döşemeli bir aydınlatma kullandığınızda, eminiz ki herkesin gözünü alacaksınız! 

lüks-ev-dekorasyon-trendi4

Doğru Aksesuar Seçimi 

Ev dekorasyonunda son dokunuşu her zaman tamamlayıcı parçalar olan aksesuarlar yapar. Lüks dekorasyon önerileriyle her bir ayrıntısını özenle düşünüp hazırladığın evine, son noktayı koyacak olan aksesuarlarını seçerken özen göstermelisin. Çeşit çeşit aksesuarlar olursa olsun, daha çok kendi zevkine göre alacağın aksesuarlar ve ürünlerle lükslüğü yakalayabilirsin. Seçeceğin aksesuarlar yansıtmak istediğin stile ve salonunun genel havasına uygun olmalı. Tercih edeceğin doğru aksesuarlar ile birlikte, dekorasyonu güçlendirebilirsin. Yaşam tarzına yön verecek olan dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Yapman gereken tek şey evinin konseptine uygun dekorasyon ürünleri ve aksesuarlarla dekorasyonunu zenginleştirmektir. Doğru bir aksesuar tercihiyle bulunduğun mekanı bambaşka bir havaya büründürebilirsin. Duvarına asacağın bir tablo ve resimle bile evinin atmosferini değiştirebilirsin. Ufak tüyolardan faydalanabilirsin. Metalik ve cam aksesuarlar, biblolar, şamdan ve örtüler her zaman dekorasyonda ön plana çıkan aksesuarlardan olmuştur. Aydınlatmalı bir cam şamdan ile oturma odanda lüksü hissedebilirsin. Tüm bunlar için ev aksesuarlını seçerken tüm ürünlere göz atmayı ve doğru tercih yapmayı unutma!

lüks-ev-dekorasyon-trendi5

Mobilyalarda Lükslüğü Yakalamak

Görsel bakımdan estetik duran ve oldukça kullanışlı olan her mobilya lüksü yansıtır. Bu ifade şimdiye kadar hiç değişmemiştir. Günümüz mobilyalarında artık teknolojik ürünler yer alıyor. Siz de mobilyanızda yapacağınız seçimlerle lüks ev dekorasyonu fikrini uygulamaya başlayabilirsiniz. Üstün teknolojisi ile sizi ve çevrenizdekileri şaşırtacak türden mobilyalara yönelebilirsiniz.

Geniş bir kategoriye yayılan ev mobilyalarının hepsinde aynı verimliliği ve konforu almaya bakmanız önemlidir. Düz ve sadelikten çok geometrik şekillerin ve akıllı mobilyaların kullanımı lüksü yakalamanızı sağlar. Bu kapsamda dekoratif açıdan renk uyumuna dikkat etmelisin. Tüm mobilyalarınızın birbiriyle uyum sağlaması,  lüks ev dekorasyonu hissiyatını en iyi şekilde yansıtır. 

lüks-ev-dekorasyon-trendi6

Sıra Dışı Halı ve Perde Modelleri

Sararan perdeleri, eskimiş kilim ve halıları atma vaktiniz geldi! Onların yerine sıra dışı tasarımlara ve özelliklere sahip halı ve perdeler alabilirsin. Her evin giysisi olarak vasıflandırılan halı ve kilimler, lüks ev dekorasyonu bakımından büyük öneme sahiptir. Evinize alacağınız tüm halılar, lüks görünüm elde etmenizde fırsat sağlar. Burada amaç tüm alanı halıyla kaplamak yerine, daha çok dekoratif bir kullanım adına halı tercih etmenizdir.

Pamuklu ve yün görünümlü ufak, oval şekilde kilim ve halılar istediğiniz görünümü size sağlar. Buradaki önemli nokta halınızla mobilyanızın uyumlu olmasıdır. Perdelerini evindeki camların ebat ve ölçülerine göre ayarlamalısın. Bu süreçte tercih edeceğin perdenin modeli ve rengi de önemli bir noktadır. Stor perdeler son yıllarda sağladığı verimlilik bakımından konforlu ve lüks olarak görülüyor. İsteğine bağlı olarak, ev dekorasyonunuza uygun bir stor ve zebra perde seçebilirsin.

lüks-ev-dekorasyon-trendi7

İhtişamlı Aydınlatma Sistemleri

Lüks ev dekorasyonları sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri kullanılacak olan aydınlatma sistemidir. Kullanılacak aydınlatma sistemleriyle evinin atmosferini tamamen değiştirebilirsin. Kaliteden asla ödün vermeyin. Seçtiğiniz mobilya ve aksesuarları en iyi şekilde göstererek, kalitesini yansıtacak olan şey ortamın aydınlatması. Lüks dekorasyonlarda yansıtmak istediğiniz ihtişamlı görüntü üzerinde aydınlatma sistemlerinin büyük etkisi tartışılmaz.

Eviniz gün ışığından tam anlamıyla yararlanamıyorsa, kullanacağın aydınlatmanın derecesi ve aydınlatma aksesuarları daha büyük bir öneme sahip olur. Evinde kullanmayı tercih ettiğin ışık rengi ve ışık oranı psikolojik olarak ruh halini etkileyen detaylar arasında yer alır. Yaşam tarzına yön verecek aydınlatma sistemlerinin bu gücünü verimli bir şekilde kullanarak, hayal ettiğin eve sahip olabilirsiniz.    

lüks-ev-dekorasyon-trendi8

Gold Renklere Yer Açın

Lüks dekorasyon fikirlerinden bir diğeri ise ev dekorasyonunda gold renklere yer vermek. Evinde kullanacağın gold renkler, modern bir imaj yakalamana yardımcı olur. Tercih edeceğin gold detaylı mobilyalar, eşyalar ve aksesuarlar evine farklı bir enerji katar.

Osmanlı saraylarından esinlenerek tasarlanan mobilya ve aksesuarlarını gold renklerde tercih edebilirsin. Sahip olduğun lüks yaşam tarzını tüm görkemiyle evine taşıyabilirsin. Altın madeni yüzyıllardır ihtişamın simgesi olarak gösterildi ve farklı şekillerde işlenerek ev dekorasyonunda kullanılan materyallerden biri oldu. Evinin dekoru her zaman yaşam tarzın hakkında fikir verecek detaylara sahip olmalı. Kullanacağın gold detaylı mobilya ve aksesuarlar enerjini yükseltmeli.

lüks-ev-dekorasyon-trendi9

Salonda Sıcak Bir Ambiyans

Modern stilde dizayn edilen lüks evlerde, şömine detayı sıkça görülür. Şömine otantik bir ısıtma sistemi olmasının yanı sıra ihtişamlı bir görüntüme sahiptir. Lüks ve modern tarz evlerde sıklıkla göz önünde canlanan bir detaydır. Yağmurlu, kasvetli bir sonbahar akşamında ve soğuk kış gününde şömine yakmayı kim sevmez…

Şömineler, lüks ve gösterişlidir. Sıcak ve samimi görünümüyle salonunuzda eşsiz bir ambiyans oluşturur. Şömine kenarında konumlandıracağın ojelerle dekorasyonu bambaşka bir yere taşıman mümkün. Çevresinde kullanabileceğin berjerler ve orjinal stilde minderlerle farklı ve özgün dekorasyon elde edebilirsin. Şömine kullanmak, yansıtmak istediğin lüks ve ihtişamı tam anlamıyla karşılar.

En Trend Dekorasyon Örnekleri

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: lüks ev tasarımları,modern ev dekorasyonu,lüks ev dekorasyonu,dekoratif mobilya ürünleri,yeni nesil ev dekorasyonu,lüks dekorasyon önerileri,modern ev dekorasyon trendleri,lüks ev dekorasyon örnekleri,lüks ev içi modelleri,dekorasyon trendleri,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0