Işık bandı ve tavan kaplama çalışmamız 10

Farklı Tavan Tasarımları

Farklı tavan tasarımları – Işık bandı ve tavan kaplama uygulaması

Ankara Siteler de yeni aldığı dairesinin tavan dekorasyonu için bizimle anlaşan Muhsin bey’e bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Tam istediği gibi bir tavan dekorasyon çalışmasını yaparak işimizi gününde, tam ve eksiksiz olarak teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Farklı tavan tasarımları çalışmalarımıza bir yenisini daha ekledik. Değerli müşterimiz Muhsin Bey boş olan salon tavanını sağlam, şık ve ekonomik bir şekilde dekore etmemizi istedi. Kendisine farklı tavan tasarımları ve dekorasyonlarına ait yüzlerce modelin bulunduğu kataloglarımızı ve çalışmalarımızı sunduk. Arasından beğenmiş olduğu ışık bandı ve tavan kaplama uygulamamızı beğendi. Bizlerde bu modelimizi salonunun ölçülerine uyarlayarak bire bir aynısını yaptık. İşimize söz verdiğimiz günde başladık ve yine söz verdiğimiz günde her şeyi ile eksiksiz olarak teslim ettik. Aşağıda yapmış olduğumuz bu işimize ait görselleri ve kısa bilgileri inceleyebilirsiniz.

Sizlerde bizimle çalışmak ve şık mekanlara ekonomik fiyatlarla kavuşmak için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. İşte çalışmamıza ait olan görsellerimiz;

Farklı Tavan Tasarımları

Aşağıdaki resimde tüm salon tavanına yapmış olduğumuz işleri detaylı bir şekilde çizerek incelemenize sunduk. Farklı tavan tasarımları ve dekorasyonları sıklıkla sayfamızda paylaşıyoruz. Bunu yapmamızdaki maksadımız siz değerli ziyaretçilerimizi faydalı bilgiler ve görsellerle buluşturmaktır.

Işık bandı ve tavan kaplama çalışmamız 10
Işık bandı ve tavan kaplama çalışmamız 10

Tavan tasarım ve uygulamalarımız

Öncelikle boş olan salon tavanına uygun ve istenilen modelimizin ölçülerini doğru bir şekilde ayarladık. Bunu yaparken tavanı boğmamasına ve basık bir mekan haline getirmemesine dikkat ettik. Alçıpan asma tavan uygulamalarından birisi olan ve günümüzde sıklıkla yapılan gizli ışık bandı (led ışıklı asma tavan) çalışmamızı yaparak tüm elektrik tesisat işlerimizi eksiksiz olarak tamamladık. Ardından alçıpan tavanımızın alçı sıvasını yaptık ve boyaya uygun bir hale getirdik. Yapmış olduğumuz led aydınlatmalı asma tavanımızın köşe merkezlerini dış kavis olarak yuvarlatarak farklı bir tavan tasarımı elde ettik. Gayette güzel oldu.

Işık bandı ve tavan kaplama çalışmamız 7
Işık bandı ve tavan kaplama çalışmamız 7

Müşterimiz sadece led aydınlatma istediği için spot aydınlatma kullanmadık. Daha sonra, tavan ve duvar birleşim yerlerine komple stropiyer kartonpiyer yapıştırarak şık bir görsellik elde ettik. Bu çalışma tamamlayıcı bir uygulamadır. Led asma tavan yaptıran ve yapan herkese stropiyer de yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü bu şekilde, görüntüyü ve sinirleri bozacak olan tavan duvar eğriliklerini kapatmış olacaksınız.

Işık bandı ve tavan kaplama çalışmamız 8
Işık bandı ve tavan kaplama çalışmamız 8

Daha sonra tavan kaplama malzemesi olarak çizgili model dediğimiz strafor tavan kaplamayı kullanarak tüm tavanı kapladık. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızı, özel beyaz tavan boyası ile iki kat olarak boyadık ve şerit ledlerimizi monte ederek testlerimizi yaptık.

Her şeyi çalışır bir vaziyette, tam ve eksiksiz olarak Muhsiz beye teslim ettik. Ankara Siteler de yapmış olduğumuz onlarca dekorasyon çalışmamıza bir yenisini daha ekledik ve referanslarımızı pozitif yönde bir adet daha çoğalttık. Farklı tavan tasarımları ve çalışmalarına ait bu çalışmamızı değişik açılardan resimlerini çekerek slayt galeri yaptık. Detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek, farklı tavan tasarımları hakkında değişik bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler, görseller ve maliyet hesabı için iletişim numaramızı dilediğiniz saat arayabilirsiniz. Daha şık, daha modern, daha kaliteli mekanlarda buluşmak dileği ile…

Tavan Dekorasyon

Asma Tavan Dekorasyonu

Asma tavan modelleri

Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Asma tavan fiyatları


farklı tavanlar, değişik tavan dekorasyonları, farklı ev tavanları, daire tavan tasarım modelleri, farklı tavan görselleri, farklı tavan tasarım resimleri, değişik görseller tavanlar için

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir