Farklı bir tavan çalışması

Farklı bir tavan çalışması – Led aydınlatmalı tavan

Ankara Emek’te yapmış olduğumuz farklı bir tavan çalışmasını incelemenize sunuyoruz. Led aydınlatmalı bu tavan çalışmamız hakkında detaylı bilgiler ve fiyatlarımız için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Farklı bir tavan çalışması – Günümüzde led ışıklı asma tavan uygulamaları moda dekorasyon işleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Her zevke, tarza ve dekorasyona uygun bir biçimde şekillendirilebilen farklı tavanlar oluşturarak mekanlara şıklık ve kalite kazandırılmaktadır. Bizde yapmış olduğumuz bazı çalışmalarımızı sitemiz içinde yayınlayarak, siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimize değişik alternatifler sunmaya çalışıyoruz.

Farklı bir tavan çalışması

Aşağıda yayınladığımız asma tavan çalışmamızın tasarımı değerli müşterimiz Müjdat beye ait olup, tamamen kendisinin istek ve tarzına uygun olarak yapılmıştır. Şerit led renkleri, orta göbek tasarımı ve kenar asma tavan ölçülerine kadar tamamen müşterimizin kendisine aittir. Bizlerde müşterimizin tüm isteklerine cevap verebilecek ekip ve ekipmanlara tamamen sahip olduğumuz için, başarılı bir asma tavan çalışması ortaya çıktı. İşte farklı bir tavan çalışmasına ait görsellerimiz;

Farklı asma tavan çalışmaları
Farklı asma tavan çalışmaları

Sarı led aydınlatmaları ve beyaz spotlar ile atlatmalı olarak yanan tavan aydınlatmaları, istenildiği taktirde ayrı ayrı da kullanılabilmektedir. Orta göbek aydınlatma spotları da yine ayrı bir düğme ile tek başına yanabilmektedir.

Farklı asma tavan çalışmaları2
Farklı asma tavan çalışmaları2

Yapmış olduğumuz bu asma tavan çalışmamızın tamamlayıcısı olarak en alta 10 cm’lik stropiyer montaj yaparak, işin standart olması sağlanmıştır. Her şeyi ile tam ve eksiksiz olarak yapılan asma tavanın tüm elektrik tesisat, spot ve led aydınlatma sistemleri, alçı sıvası, tavan boya badanası ve duvar boya işleri anahtar teslim olarak tarafımızdan malzeme + işçilik olarak yapılmış ve gününde teslim edilmiştir.

Asma tavan bizim işimiz. Her türlü metal asma tavan sistemleri, lamel tavanlar, alçıpan asma tavan uygulamaları, led aydınlatmalı asma tavanlar, banyo asma tavan çeşitleri ve karolaj tavanlar malzeme + işçilik olarak ekonomik fiyatlarla özenle yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek detaylı bilgiler edinebilirsiniz; Asma tavan fiyatları


farklı tavanlar, farklı tavan dekorları, değişik tavanlar, farklı dekorlar tavanlar