kuaför salonu tavan modeli11

Kuaför salonu tavan modeli

Kuaför salonu tavan modeli – Bay bayan kuaför salonu tasarımları

Devam eden çalışmalarımızdan bir tanesi de sayfamızda sizlerle paylaştığımız bu kuaför salonu tavan dekorasyon çalışmamız. Daha detaylı bilgi ve görseller için sayfamızı inceleyin. Farklı dekor bilgileri ve fikirleri edinebilirsiniz.

Kuaför salonu tavan modeli – Bay ve bayan koaför salonlarına rahatlıkla uygulayabileceğiniz görsel ve şık bir tavan modelini aşağıda inceleyebilirsiniz. Tavan model çizimi, tasarımı ve uygulaması tamamen bize aittir. Her türlü tasarımı kolaylıkla uygulayabilme tecrübesine ve ustalığına sahip ciddi bir asma tavan firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kuaför salonu tavan modeli

Aşağıda bulunan görsellerimiz günceldir. İşimiz bittiğinde son şekilleriyle bu sayfamıza yine eklenecektir. Nasıl yapıldığına dair ve hani işlerin sırasıyla yapıldığı hakkında bu şekilde daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

kuaför salonu tavan modeli11
kuaför salonu tavan modeli1

Sadece kuaför salonları için düşünmemek gerekli bu tür asma tavan modellerini ve çalışmalarını. Ofislerde, salon veya oturma odalarında, otel lobileri gibi daha bir çok mekanda rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu tür detaylı ve farklı tavan tasarımları, her mekana şıklık ve kalite katmaktadır.

kuaför salonu tavan modeli2
kuaför salonu tavan modeli2

Alçıpan kargas ve alçıpan montaj işleri tasarıma ve montaj kurallarına uygun olarak eksiksiz olarak yapıldı. Öncesinde ise tüm elektrik tesisat kablolama ve döşeme çalışmaları bitirildi. Bu görsellerde ise biten bu çalışmalar sonrasında alçı sıva işleri yapılmaktadır. Ekiplerimiz konusunda uzman personellerimizden oluşmaktadır. Kesinlikle dışardan toplama elemanlarla çalışmıyoruz.

kuaför salonu tavan modeli4
kuaför salonu tavan modeli4

Asma tavan fiyatlarımız ve asma tavan modellerimiz için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edin.

 Asma tavan fiyatları

 Asma tavan modelleri


kuaför salon tavanları, kuaför tavan resimleri, güzel kuaför salonu asma tavanları, bay bayan kuafçr salonu tavan tasarımları

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir