Her aşaması dikkat ve tecrübe gerektiren bir kaç ev dekorasyon çalışmamızı sizlerle paylaşıyoruz. Evini sevenler için burada çok özel çalışmalarımız var. Başkalarının değil, kendimize ait kaliteli uygulamalar. Tasarımları ile, imalatları ve montajları ile birer örnek teşkil eden trend tavan dekorasyonlarımız. Burada asma tavanlar, tv üniteleri, duvar süslemeleri, koridor, mutfak, banyo ve komple ev dekorasyon çalışmalarımızı incelerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Eviniz İçin Asma Tavan Trendlerimizi artık sıklıkla güncelleyeceğiz. Bu ve buna benzer paylaşımlarımızı sizlere sunmak birinci önceliğimiz olacak. Elbette fiyatlarını, nasıl yapıldıklarını, hangi malzemelerin kullanıldığını, tasarımlarını, ölçülerini, imalat çeşitlerini ve markalarını merak edeceksiniz. Biz bunu biliyoruz. Eviniz İçin Asma Tavan Trendlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız için biz telefonunuzun ucunda olacağız. Daha fazla bilgi ve detay için bizi 7/24 arayarak bilgi alabileceksiniz. Eviniz İçin Asma Tavan Trendlerimizi şimdi inceleyebilirsiniz.

Eviniz İçin Asma Tavan Trendlerimiz

Panel Kaplamalı Asma Tavan Dekorasyonu

Kare tavanlar için önereceğimiz, asma tavan, tavan kaplama, led aydınlatmalı asma tavan trendlerimizden. Her ölçüdeki tavanlara uygulanabilir. Çocuk odaları, oturma odaları, misafir odaları, salonlar ve koridorlar için tercih edilebilir. Artık dekorasyonuna önem verilmeyen yaşam alanı yok denecek kadar az. Evlerinizin maddi anlamda değer kazanmasının yanı sıra, günümüz yaşam alanı standartlarına uyum sağlamasını da elde edebileceğiniz dekorasyon çalışmalarıdır asma tavanlar. Bu modelimizde strafor tavan kaplama uygulaması yaptık. Kenar led ve spot aydınlatma bantlarımızı 30 cm genişliğinde yaptık. Spot kullanmamak hem elektrik tasarrufu, hemde boğucu bir ortam yaratmamak adına doğru bir seçim oldu.


Dekoratif Tavan Dekorasyonları


Farklı Tavan Tasarımları


Birkaç Tavan Yapım Aşamamız

Değişik Asma Tavan Görselleri

Alçıpan Tv Ünitesi Trendleri

Yapmış olduğumuz bir kaç alçıpan tv ünitelerini sizlerle paylaşıyoruz. Alçıpan televizyon nişleri hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Alçıpan tv ünite nişleri fiyatları, modelleri ve yapım aşamaları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ev İçi Yenileme

2021 Trend Gergi Tavan Dekorları

Burada 2021 yılına damgasını vuran trend gergi tavan dekorlarını inceleyeceksiniz. Sizler için kendi yapmış olduğumuz germe tavan dekorasyon uygulamalarımızı derledik ve paylaştık.

Trend asma gergi tavan dekorlarımıza devam ediyoruz. Onlarca farklı tavan dekorasyon modellerimizde sizler içinde birşeyler var.

Sizlere güncel bilgiler ve görseller sunmak için biz çok çalışıyoruz. Eviniz için asma tavan trendleri kendi yapmış olduğumuz çalışmaları içeriyor. Elbette dekorasyonun sonu yok, hayallerin sonu yok. Önemli olan bu hayallerinizi gerçekleştirmek için doğru kişi veya firmalar ile buluşmak ve çalışmak. Biz trend dekorasyon uygulamaları ve imalatları için en doğru seçimiz.

Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek trend asma tavanlar hakkında farklı fikirler, fiyat bilgileri edinebilirsiniz.

Asma tavan fiyatları

Alçıpan Tv Üniteleri

İLGİLİ BAŞLIKLAR: trend tavanlar, moda asma tavanlar, dekordelisi tavan şekilleri,