Ev aksesuarları

Ev Aksesuarları

Dekoratif aksesuar ürünleriyle evinizi güzelleştirmek için, bir birinden şık ve kaliteli ürünleri bir araya getirdik. Evinizin havasını değiştirecek ev dekorasyon ürünlerini minimum fiyatlarla sunuyoruz. Dekorasyon konusunda kafanıza takılan bir çok soruya yanıt bulabileceğiniz sitemizin mağaza ürünlerine 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Aksesuarları

Siz değerli müşterilerimizin talebi üzerine dekorasyon mağazamızı açtık. İç mimarlık ve dekorasyon konusunda uzmanlaşmış olan firmamız son trend dekorasyon ürünleri ile de hizmetinizde. Evini yenilemek yaşam alanlarını kişiselleştirmek ve yeni tasarımlara imza atmak isteyen herkes için biz buradayız. Son Trend ürünleri ve dekorasyon modasını sizinle birlikte takip ediyor, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunmak için çok çalışıyoruz. Dekorasyon ürünlerinin uzun yıllar kullanılması gerektiğinin bilincinde bir firma olarak, mağazamızda gördüğünüz her bir ürünün kalitesine garanti veriyoruz. Dekorasyon tutkunlarının ortak buluşma adresi olan Dekor Delisi güvenli ve kolay alışveriş imkanı ile her daim yanınızda. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak güven ve huzur içinde siparişlerinizi verebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İç mimarlık konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamızda, ürün detaylarına, ürünün dekorasyonda kullanımına en güncel ve özgün dekorasyon fikirlerine ve tasarım önerilerine ulaşabilirsiniz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak ve kaliteyi ucuza almak için bizi takip etmeye devam edin.

Ev Aksesuarları – Her şeyden önce bir evi dekore etmek yalnızca misafirlerimize nasıl sunduğumuzla ilgili değil, yaşam alanlarımızı sevmekle ilgilidir. Bununla bereber kendi zevkinize göre dekore edip büyük bir heyecanla taşındığınız eviniz, zamanla sıkıcı bir hal alabilir. Böyle bir durum karşısında bütçesi uygun olanlar tüm eşyalarını yenileme yoluna gidebilir veya dekorasyonun monoton gelen kısımlarını ufak dokunuşlarla yenileyebilir.


Okumus TV

OKUMUS TV – FİYAT:
TV DIŞ ÖLÇÜ: EN: 154 cm BOY: 114 cm DERİNLİK: 11 cm
TV İÇ ÖLÇÜ: EN: 127 cm BOY: 73 cm DERİNLİK: 8 cm


Arma Seti

ARMA SETİ – FİYAT: 400 TL
ARMA SETİ ÖLÇÜ: EN: 29 cm BOY: 33 cm
ARMA SETİ ÖLÇÜ: EN: 21 cm BOY: 25 cm
ARMA SETİ ÖLÇÜ: EN: 16 cm BOY: 18 cm


Arma Büyük

ARMA BÜYÜK – FİYAT: 1.250 TL
ARMA BÜYÜK ÖLÇÜ: EN: 95 cm BOY: 100 cm

Yaşam alanlarınızın şık ve cazip görünmesini sağlayarak kişisel tarzınızı yansıtmanızın en etkili yolu aksesuar kullanımından geçmektedir. Dekorasyonda görsellik sadece mobilya veya duvarlarla sınırlı değildir. Mekanın içine dahil edilen her küçük detay büyük önem taşımaktadır. Dekorasyonu tamamlayan dekoratif objeler hayatımızın bir parçasına dönüşmesinin yanı sıra, dekorasyonda bütünlüğü ve dengeyi sağlayan olmazsa olmazlardandır. Keza yaşam alanlarının benzersiz bir karakteristliğe sahip olmasında küçük şeyler belirleyici rol oynamaktadır.


Arma Çerçeveli

ARMA ÇERÇEVELİ – FİYAT: 1.150 TL
ARMA ÇERÇEVELİ ÖLÇÜ: EN: 101 cm BOY: 109 cm


Arma Orta

ARMA ORTA – FİYAT: 900 TL
ARMA ORTA ÖLÇÜ: EN: 66 cm BOY: 74 cm

Modern Ev Aksesuarları

Günümüzde modern yaşam, evimizin zamanın ruhuyla uyum içinde olmasını sağlayan en önemli faktördür. Ev aksesuarları sadece evleri daha şık göstermek için değil, aynı zamanda yaşam alanlarını daha modern ve farklı göstermek için de kullanılmaktadır. Artık büyük ve yer kaplayan aksesuarlar yerini çok daha az yer kaplayan küçük aksesuarlara bırakmışlardır. En modern aksesuarlar oldukça şık, estetik ve minimal tarzdadır. Sizde evlerinizin havasını tamamen değiştirmek için küçük bir mum, küçük bir cam biblo veya kocaman bir vazo seçebilirsiniz. Burada önemli olan eşyaların ne kadar büyük oldukları değil nasıl bir yerde kullanıldıklarıdır. 


Aslan Aksesuar

ASLAN AKSESUAR – FİYAT: 500 TL
ASLAN AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 19 cm BOY: 22 cm

Ev Aksesuarları Neden Önemlidir?

  • Ev aksesuar ürünleri sayesinde evinize kişisel bir dokunuşta bulunmuş olursunuz.
  • Geniş ürün çeşitliliği sayesinde seçeceğiniz ev aksesuarlarıyla salonlarınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz.
  • Ev aksesuarları ve dekoratif objeler gibi salon süslerini ustaca kullanırsanız küçük ürünlerle büyük etkiler oluşturabilirsiniz.
  • Vazolar, mumluklar, duvar aksesuarları gibi orjinal aksesuarlarla ev dekorasyonunuza can alıcı son dokunuşları yapabilirsiniz.

Kunru Aksesuar

KUNRU AKSESUAR – FİYAT: 400 TL
KUNRU AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 26 cm BOY: 28 cm

Aksesuar seçiminde

  • Herhangi bir mekanı dekore etmeden önce ilk olarak hangi dekorasyon stilini uygulayacağınıza karar vermelisiniz.
  • Evinize uygun dekoratif ürününü seçmelisiniz.
  • Satın alacağınız üründe neye ihtiyaç duyduğunuzu bilmelisiniz.
  • Hem fonksiyonel hem de göze hitap eden ürünler seçmelisiniz.

Dalton Ayna ve Aksesuar

DALTON AYNA VE AKSESUAR – FİYAT: 1.150 TL
DALTON AYNA ÖLÇÜ: EN:
45cm BOY: 46 cm
DALTON AKSESUAR ÖLÇÜ: EN:
23 cm BOY: 22 cm

Ev Aksesuar Seçimi nasıl yapılır?

Ev dekorasyonu oldukça eğlenceli bir süreçtir. Yine de doğru etkiyi oluşturmak istiyorsanız ev aksesuarları seçiminde dikkate almanız gereken bazı önemli hususlar vardır. Aksesuar seçimi yaparken zevkinizi ön planda tutabilirsiniz, fakat evinizdeki diğer eşyalarla uyumunu mutlaka dikkate almalısınız.


Zambak Ayna ve Aksesuar

ZAMBAK AYNA VE AKSESUAR – FİYAT: 1.150 TL
ZAMBAK AYNA ÖLÇÜ: EN: 55 cm BOY: 65 cm
ZAMBAK AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 22 cm BOY: 32 cm
ZAMBAK AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 24 cm BOY: 31 cm

Dekorasyon Tarzına Uygunluğu

Aksesuar seçimi yaparken evinizin dekorasyon tarzına uygunluğu çok önemlidir. Hangi alanda kullanacağınız, bu alandaki diğer eşyalarla olan uyumu ve kullanacağınız yerin uygunluğu dikkat etmeniz gereken ufak detaylardandır.


Aspendos Ayna ve Aksesuar

ASPENDOS AYNA VE AKSESUAR – FİYAT: 1.150 TL
ASPENDOS AYNA ÖLÇÜ: EN: 45 cm BOY: 68 cm
ASPENDOS AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 18 cm BOY: 57 cm
ASPENDOS AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 20 cm BOY: 54 cm

Evinizin Genel Renklerine Uygunluğu

Aksesuar seçimlerinde son derece önemli olan bir başka hususta evin genel renkleriyle olan uyumudur. Bir alanı odak noktası haline getirmek için mi, yoksa bu alanı dengelemek için bir tamamlayıcı olarak mı kullanacaksınız bunları göz önünde bulundurmalısınız.


Babül Kuş Aksesuar

BABÜL KUŞ AKSESUAR – FİYAT: 500 TL
BABÜL KUŞ AKSESUAR ÖLÇÜ: EN:
22 cm BOY: 32 cm
BABÜL KUŞ AKSESUAR ÖLÇÜ: EN:
24 cm BOY: 31 cm

Hangi Aksesuarları Nerede Kullanmalıyım?

Konsol veya Dresuar Kullanıyorsanız;

Dekoratif aynalar, mumluklar, gümüşlük veya şamdan gibi bu mobilyaları tamamlayacak klasik aksesuarlar seçebilirsiniz.


Gül Aksesuar

GÜL AKSESUAR – FİYAT: 500 TL
GÜL AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 23 cm BOY: 22 cm

Kütüphaneniz Varsa;

Evinizde bir kütüphaneniz varsa ve kitaplarınızı yanınızdan ayırmıyorsanız doğru aksesuar olarak kitap tutucuları seçebilirsiniz.


Nimba Aksesuar

NİMBA AKSESUAR – FİYAT: 400 TL
NİMBA AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 26 cm BOY: 27 cm

Romantik Dekorasyon Tarzına Sahipseniz;

Dekoratif mumlar, şamdan, fener, ve kafesler gibi zarif aksesuarları seçerek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Bu tarz dekorasyon için ferforje ürünleri tercih edebilirsiniz. Klasik iç Mekan Dekorasyonu için; Zevklerinizi ön planda tutarak taşlı veya antika aksesuar seçimleri yapabilirsiniz.


Eva Aksesuar

EVA AKSESUAR – FİYAT: 400 TL
EVA AKSESUAR ÖLÇÜ: EN: 29 cm BOY: 40 cm

Salonunuza Ahenkli Bir Ruh Katmak isterseniz;

Odanın genel renk düzenine uyacak modern salon aksesuarları seçebilirsiniz. Mobilyalarınızla zıt tonlar seçerek aksesuarlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

Şık ve Modern Duvar Saati Modellerimiz

MAĞAZAMIZI MUTLAKA ZİYARET EDİN

[metaslider id=31310 cssclass=””]

İLGİLİ BAŞLIKLAR: ev aksesuarları nelerdir, modern ev aksesuarları, aksesuar seçimi, ev aksesuarları neden önemlidir, ev aksesuar ürünleri, dekorasyonda görsellik, dekoratif objeler, ev aksesuar fiyatları,ev aksesuarları nasıl seçilir,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0