Duvarlar Çiçek Açtı

Çiçek Tasarımlı Duvar Kağıtları Nasıldır? Bahar Havası Estiren Çiçek Desenli Duvar Kağıtları İle Duvarlar Nasıl Dekore Edilir? Nerelerde Kullanılır?

Duvarlar Çiçek Açtı – Evlerimizin dekorasyonu mobilyasından aksesuarlarına, aydınlatma unsurlarından tavan ve duvar dekorasyonuna kadar bir bütünlükten oluşmaktadır. Günümüzde yeni nesil dekorasyonlarda, en önemli estetik unsurlardan birisi de duvar kağıdı dekorasyonlarıdır. Hepimizin bildiği üzere çiçekler de, hem bahçe ve balkon gibi dış mekanlarda hem de evimizin içinde bulunan şık saksılarda hayatımıza neşe, renk ve canlılık katan dünyanın bize sunmuş olduğu mucizelerdendir. Bu doğrultuda evimizin duvarlarını da çiçeklerle canlandırmak ve renklendirmek bizler için pozitif enerji ve mutluluk veren dekorasyon ve tasarım fikirlerinden birisidir.

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Yer keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. Yanılmanızı istemiyoruz.

Çiçek desenli duvar kağıdı dekorasyonunda mor, pembe, mavi ve beyaz renkler, eskitme ve sulu boya etkisi verilmiş birbirinden farklı çiçek desenleri ile duvarlarınızı adeta çiçek bahçesine çeviriyor. Ortancalardan sümbüllere, irili ufaklı güllerden rengarenk bahçe çiçekli desenleri ile yaşam alanlarınızı bir cennet bahçesine dönüştürüyor. Eğer siz de yaşam alanlarınızı renklendirmek ve evinizin içindeki mutluluğu arttırarak cennet bahçesine dönüştürmek istiyorsanız, çiçek desenli duvar kağıtlarıyla yaşam alanlarınızda hiç solmayan ve bitmeyen baharlar oluşturabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Çiçekli baskılar daha feminen alanlarda en yaygın kullanılan duvar kağıdı desenlerinden biri olduğu ve uygulandığı mekana feminen bir hava verdiği için genel olarak çamaşır odası veya kiler gibi çok fazla zaman harcanmayan yerlerde kullanılıyor. Bunun yanı sıra büyük çiçek ve botanik baskılı olan duvar kağıtları ; oturma odası, çalışma odası ve yatak odası gibi geniş odalarda kullanılıyor. Küçük, sıkı çiçekli ve bitkisel baskılar ; uzaktan çok daha kalabalık görünme eğiliminde oldukları için minimalist dizaynlı küçük yaşam alanlarında daha iyi uyum sağlıyor. Orta ve büyük ölçekli çiçekli ve bitkisel baskılar ise; daha geniş odalarda modern etkiler oluşturuyor.

Dekorasyon Önerileri

Günümüzde son yıllarda duvar kağıtları konusunda oldukça geniş yelpazeler bizi bekliyor. İster romantik, ister eklektik, isterseniz sofistike mekanlar kurgulayın çiçek desenli duvar kağıtları kesinlikle imdadınıza yetişecektir. Çiçek desenli duvarlar ile yatak odasından çocuk odasına, salondan mutfağa dek dekorasyonunuzun tüm atmosferini bir anda değiştirebilirsiniz. Büyük ya daveya küçük desenli çiçeklerle bezenmiş bir mekanı kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. İşte size bazı ip uçları;

Tadilat ve dekorasyon adına merak edip araştırdığınız her türlü malzeme ve işçilik metre kare birim fiyat listeleri için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hazırladığımız bu sayfalarımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına biz çok çalışıyoruz.

 • Çiçek desenli duvarlar oluşturmak için; duvar kağıtlarından veya stencil ve baskılardan yardım alabilirsiniz.
 • Pastel renklerdeki çiçekli duvar kâğıtları ile; evinizde ferah ve şirin bir dekoratif etki oluşturabilirsiniz.
 • Vintage tarzı ev dekorasyonunda kullanılan çiçekli duvar kâğıtlarında; daha çok canlı, renkli ve iri desenli olanları tercih edebilirsiniz.
 • Yine evinize vintage havası katmak istiyorsanız; çok tekrarlı desenlerden oluşan modelleri terch edebilirsiniz.
 • Çiçek desenli duvarlar oluştururken karmaşıklıktan uzak durmak istiyorsanız; mobilya ve ev tekstillerinde tercihlerinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz.
 • Renkli çiçeklerle bezeli bir duvar kağıdı uygulayacağınız yaşam alanınızda, duvar kağıdınızı ön plana çıkarmak için; beyaz ve sade mobilyalarla bütünleştirebilirsiniz.
 • Beyaz zambak desenli duvar kağıdı uyguladığınız yatak odanızda; bir vazonun içine yapay beyaz zambaklar yerleştirebilirsiniz.
 • Tüm odalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz çiçek desenlerini; sıkıcı koridorlarınızı canlandırmak için de uygulayabilirsiniz.
 • Çok daha zarif mekanlar oluşturmak için; nötr renklerin uygulandığı çiçek desenli duvarlar da kurgulayabilirsiniz.
 • Büyük çiçek desenleri odanıza sanatsal bir hava katacağı için; bu duvar kağıtlarını uygulayarak, odanıza derinlik katabilirsiniz.
 • Yatak odalarında romantizmi çiçeklerle getirebilir; salonunuzda sofistike bir ambiyans için yine çiçek desenli duvarlar oluşturabilirsiniz.

ÖNEMLİ!! Çiçek desenli duvarlarla, yaşam alanlarını eşsiz kılabilir; büyük veya küçük desenli çiçeklerle bezenmiş bir odada kendinizi harika hissedebilirsiniz.

ilginizi çekebilecek diğer konularımız;

Duvar Dekorasyonunda Ahşabın Şıklığı

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Tadilat Fiyatları

çiçek desenli duvar kağıtları,çiçekli duvar kağıtları,çiçekli baskılar,çiçek baskılı duvar kağıdı tasarımı,duvar kağıdı dekorasyon,çiçek desenleri,çiçek desenli duvar kağıdı dekorasyonu,çiçek duvar posteri,çiçek manzaralı duvar kağıtları,çiçek orjinal duvar kağıtları,dal desenli duvar kağıdı,yaprak desenli duvar kağıdı,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0