Hizmetlerimiz

İnşaat

Proje + İnşaat
14
500 1 M2
  • Ekonomik inşaat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya

Tadilat

Eski Ev Yenileme
5
250 1 M2
  • Ekonomik tadilat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya
Videoyu oynat
ONLİNE ZİYARETÇİ

İÇİNDEKİLER

Ümitköy Yeni Villa Revizyon İşimiz

Ankara Ümitköy’de yeni anlaşma yapmış olduğumuz natamam triplex villanın tüm eksik tadilat ve dekorasyon işlerine ait bilgileri, görselleri ve fiyat teklifimizi bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Değerli müşterimize bizi tercih ettiği için tşk ederiz.

Ümitköy Yeni Villa Revizyon İşimiz – Aşağıda tüm villa revizyon işlerimize ait uygulama listemizi inceleyebilirsiniz. İletişim numaramızı arayarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. 

Villa Revizyon Teklifimiz ve Yapılacak İşler Listesi

– Tüm villa iç – dış mekanik tesisat alt yapısının kontrol edilerek varsa kusurlarının giderilmesi, eksiklerin tamamlanması.

– Tüm villa iç – dış elektrik tesisat kablolarının, borulamalarının, sigortaların, panoların ve bağlantılarının kontrol edilerek varsa eksiklerinin ve kusurlarının giderilmesi, tamamlanması ve kullanıma hazır hale getirilmesi.

– Villa dış cephesinde bulunan tüm kırık, çatlak veya hasarlı bölgelerin uygun malzemelerle tamiratlarının yapılması.

– Villa dış çevre kaldırım beton imalatlarının 40 cm ebatında yapılması.

– Tüm çatının tamamen onarılması, kiremit ve mahyaların hasarlı olanlarının değiştirilmesi ve mahya harçlamalarının yapılması.

– Pvc ve alüminyum pencerelerin varsa kusurlu olanlarının tamiratlarının yapılması, eksiklerinin giderilmesi ve çalışır duruma getirilmesi.

– Tüm villa içi tavan ve duvarlarının saten alçısının çekilerek boya badanaya uygun hale getirilmesi. 

– Banyo ve wc’lerde zemin ve duvarların işverenin beğeneceği fayans seramik uygulamalarının istenilen modellerde yapılması. Tüm ıslak zeminlerin, teras ve balkonların, koridorların ve mutfağın fayanslarının yapılması.

– Tüm asma tavanların gizli ışık led aydınlatmalarının ve spotlarının takılması ve çalışır halde teslim edilmesi.

– Tüm elektrik düğme, priz ve anahtarların VİKO marka istenilen renk ve modelde takılması.

– Akrilik kapak mutfak dolabı, granit tezgah, MDF banyo dolapları, vesiyer ve portmantonun istenilen renklerde imalatının ve montajının yapılması. Tüm villa iç kapılarının lake boya panel kapı olarak istenilen renk ve modellerde yapılması.

– Tüm merdivenlerin laminat kaplama yapılması ve paslanmaz korkuluk yapılması. 

– Arka ve ön giriş çelik kapılarının istenilen renk ve modelde yapılması.

– Tüm villa iç ve dış boyalarının istenlen renklerde yapılması. Salona duvar kağıdının yapılması.

– Tüm villa yatay ve dikey yağmur iniş borularının yenilenmesi ve gidere bağlanması.

– Tüm çeşme, musluk, vana ve bataryaların eksiksiz olarak takılması ve pis-temiz su bağlantılarının yapılması ve çalışır hale getirilmesi.

– Tüm iç zemin döşemelerinin istenilen renk ve modelde çamsan marka laminat parke yapılması.

– Tüm hafriyatların temizlenerek şehir çöplüğüne atılması ve iç dış kaba temizliğin yapılması.

– Yerden ısıtma sisteminin kontrol edilmesi ilerde takılmak üzere petek ve kombi bağlantılarının eksiksiz ve çalışır halde teslim edilmesi.

Sayfamızda incelemenize sunduğumuz villa revizyon işimize ait bilgiler ve görseller güncel olup, hiç bir değişiklik yapmadan, eksiksiz ve fazlasız olduğu gibi bilgilerinize sunulmuştur. Sizde bir revizyon ve tadilat işi yaptırmak ve doğru bir firma arıyorsanız biz buradayız ve sizlere bir telefon kadar yakınız. 7/24 iletişim ve keşif hizmetimizden mutlaka faydalanın.

Ev Tadilat Fiyatları

villa dekorasyon fiyatları,villa tadilatı,villa dekor fiyatları,villa revizyon işleri,villa revizyon bilgileri ve şirketleri,

🤞 Bültenimize Abone Olun!

Güncellemelerden, fiyatlardan ve projelerimizden anında haberdar olun. İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Butonlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir