Tarzınıza ve Kullanacağınız Mekanın Yapısına Uygun Bir Duvar Kağıdımı Arıyorsunuz? Aklınızda Pekçok Model Var Ama hangisini Seçeceğinizi Bilmiyor musunuz? Doğru Adrestesiniz. Makalemizi Okumaya Devam Edin..

Duvar Dekorasyonunda Ahşabın Şıklığı – Yeniden moda olduğundan beri çok zenginleşen ve farklılaşan tasarımında sınır tanımayan duvar kağıtları, kimi zaman doğal konseptler, kimi zamanda modern tarzları resme dönüştürerek duvar dekorasyonuna yeni bir soluk getirdi. Dekorasyonun ve mobilyanın başlangıç noktasını oluşturan ahşap, duvar kağıdı modasında da yeni bir tarz olarak karşımıza çıkıyor. Kısacası sağlamlığından ve görselliğinden yararlandığımız ahşaplar her haliyle seviliyor.

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Yer keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. Yanılmanızı istemiyoruz.

Doğanın en huzur veren, en keyifli dokularından birisi olan ahşap görünümü, bu kez duvarlarınızı süslemek için karşınızda! Duvarlarınızı renklendiren, şekillendiren bakarken olduğu gibi dokunurken de adeta ruhunuzu okşayan bu duvar kağıtları, son dönemde dekorasyonda çok fazla kulanılmaya başlandı. Ahşap dokulu bu duvar kağıtları, klasikten tutunda üç boyutlu modellere kadar uzanan geniş yelpazeli seçenekleri ile ev ve ofis dekorasyonlarınıza bambaşka ışıltılar katmaktadır. Sizde isterseniz her zevke ve döneme hitap eden, şiirsel detaylarla bezeli, zarif ahşap görünümlü duvar kâğıtları ile yaşam alanlarınızda farklı esintilere yelken açabilir, bütün günün yorgunluğunu atarak huzur bulabileceğiniz evinizde, kendinizi daha da huzurlu hissedebilirsiniz.

Ahşap Duvar Kağıdı Dekorasyon Önerileri

  • Eskitme, renkli veya doğal ahşap görünümlü duvar kağıtları ile yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirebilirsiniz.
  • Yeni trend ahşap görünümlü duvar kağıtlarıyla, salonunuzu bir ağaç kabuğunun içine taşıyabilirsiniz.
  • Yine bu duvar kağıdı modelleriyle, oturma odanızı ahşap duvarlar arasında konumlandırabilirsiniz.
  • Ahşap desenli duvar kağıtlarıyla nostaljik, sıcak ve bir o kadar rahatlatıcı mekanlar oluşturabilirsiniz.
  • Country tarzına sahip eviniz varsa, duvarınızın bir tanesini ahşap duvar kağıdıyla kaplayabilirsiniz.
  • Rustik ev dekorasyonu hoşunuza gidiyorsa ahşap desenli duvar kağıtlarıyla kolayca bu tarzı yakalayabilirsiniz.

Tadilat ve dekorasyon adına merak edip araştırdığınız her türlü malzeme ve işçilik metre kare birim fiyat listeleri için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hazırladığımız bu sayfalarımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına biz çok çalışıyoruz.

NOT: Hollandalı ünlü bir tasarımcı olan Piet Hein Eek yeni trend ahşap görünümlü duvar kağıtlarını tasarlarken, yalnızca ahşabın gerçek rengine sadık kalmamış, bunun yanı sıra fildişi, gri, mavi ve bej tonlarını da kullanarak hem ahşaba hemde duvar kağıtlarına yeni bir tarz kazandıran tasarımlara yer vermiştir.

ilginizi çekebilecek diğer konularımıza göz atmadan geçmeyin;

Duvarlarda Çizgili Zerafet

Duvar Kağıdı Tasarım Önerileri

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Tadilat Fiyatları

ahşap duvar kağıdı,ahşap görünümlü duvar kağıdı,ahşap duvar kağıdı modelleri,ahşap duvar kağıdı fiyat,ahşap duvar kağıdı dekorasyonu,ahşap dokulu duvar kağıtları,duvar dekorasyonu,ahşap desenli duvar kağıtları,ahşap rengi duvar kağıdı,