Duvarlarda Çizgili Zerafet

Çizgili Duvar Kağıdı Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Avantajları Nelerdir, Hangi Alanlar İçin Uygundur? Makalemizin Devamını Okuyarak Detaylara İnebilirsiniz..

Duvarlarda Çizgili Zerafet – Uygulaması kolay sınırsız renk ve desen seçeneklerine sahip duvar kağıtlarıyla, tarzınızı evinize özgürce yansıtabilir, yaşam alanınıza istediğiniz etkiyi ve sıcaklığı verebilirsiniz. Bu sezon özelikle zerafet ve sadeliği ön planda tutanların yeni gözdesi ve bir numaralı tercihi olan çizgili duvar kağıtlarının parlak, mat, sade ve renkli modelleriyle uyguladığınız mekana canlılık ve prestij katarak, ev veya ofislerinizin dekorasyonunda klasik görünüm ve canlılığı bir arada yansıtabilirsiniz. Daha geleneksel tarzda bir dekorasyondan yanaysanız, mat ve açık tonlarda seçeceğiniz bu duvar kağıtlarını geleneksel mobilyalarla birleştirerek, sofistike bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Yer keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. Yanılmanızı istemiyoruz.

Dekorasyon tarzınız ne olursa olsun yaşam alanlarınıza stil ve karakter ekleyen dekoratif tasarımlı duvar kağıdı modellerin mekanınıza kazandıracağı faktörler oldukça önemlidir. Bu yüzden; evinizde oluşturmak istediğiniz etkiyi kimse sizden daha iyi bilemeyeceği için huzurlu ve sıcak bir etkimi veya dikkat çekici enerjik bir tarz mı? oluşturmak istiyorsunuz tam olarak ne istediğinize karar vermeden duvar kağıdı seçimi yapmayın.

Çizgi desenli duvar kağıdı tasarımları, modern dekorasyonların en çok kullanılan desenlerinden birisidir. Modern bir dokuyla oldukça şık bir görünüm oluşturan bu duvar desenleri, dikey olarak kulanıldığı zaman tavanın daha yüksek ve duvarların daha uzun görünmesine neden olurken, yatay olarak kullanıldığında ise küçük alanların daha büyük görünmesini sağlamaktadır. Bu duvar kağıtlarını yaşam alanlarınızın her bölümünde düşünebilir ve uygulayabilirsiniz. Ancak bu duvar kağıtlarını kullanmadan önce ilk olarak, uygulayacağınız mekanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalı ve buna göre seçimler yapmalısınız.

Çizgili Duvar Kağıdı Avantajları

  • Hem klasik hemde modern ev dekorasyonuna yakışan, uygulandığı alana renk ve sıcaklık katan çizgili duvar kağıdı modelleri ile pekçok farklı etkiyi mekanlarınıza yansıtabilirsiniz.
  • Doğru renk ve mobilyalarla her mekan için uygun ve dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz.
  • Çizgilerin kalınlığına ve inceliğine göre mekan içinde göz yanılmalarıyla mekanı olduğundan daha büyük gösterme şansına sahip olabilirsiniz.

Tadilat ve dekorasyon adına merak edip araştırdığınız her türlü malzeme ve işçilik metre kare birim fiyat listeleri için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hazırladığımız bu sayfalarımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına biz çok çalışıyoruz.

Dekorasyon Önerileri

Düz renk tercih edilen bir duvara göre çizgili duvar kağıdı dekorasyonu, çok daha vurucu bir etkiye sahiptir. Duvar kağıdında tercih edeceğiniz renkler, bu duvar kağıdını evin hangi alanında kullanacağınıza bağlı olarak değişecektir. Buna göre;

  • Yatak odasınızda kahverengi, bej ve yeşil ağırlıklı tonları kullanarak; doğal ve dinlendirici bir ortam oluşturabilirsiniz.
  • Mobilya kumaşınız desenli ise; duvar kağıdınızı çizgili seçebilir, soluk ve pastel renkler kullanarak karmaşıklığın önüne geçebilirsiniz.
  • Yatay çizgili duvar kağıtlarıyla; mekanınıza daha modern ve daha spor bir görünüm kazandırabilirsiniz.
  • Banyoda kullanacağınız mavi çizgili duvar kağıtları ile; tazelik ve ferahlık hissi verebilirsiniz.
  • Tavanı alçak odalarda boyuna çizgili duvar kağıdı kullanarak; odayı daha geniş gösterebilirsiniz.
  • Yatay çizgili duvar kağıtlarını tavanı yüksek mekanlarda kullanarak; tavanı daha alçakmış gibi gösterebilirsiniz.
  • Çizgili duvar kağıdını kullanarak modern bir dekorasyon oluşturmak isterseniz; geometrik ve minimal mobilyalar tercih etmelisiniz.

NOT: Çizgili duvar kağıtlarıyla oluşturulan etki estetik ve şık olmasının yanı sıra mobilyalarınızın düz ve sadeliğini göz önüne çıkarır. Bununla birlikte nemli bezle silinmeleri, suya ve neme karşı dayanıklılığıda artı bir değerdir.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

En başta salon ve oturma odaları olmak üzere; çocuk ve genç odası, yatak odası, misafir odası ve antre gibi yaşam alanlarınızın her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle evinizin en çok geçiş ve hareketliliğinin sağlandığı ve bu nedenle de çizilmeye, kirlenmeye, boyanmaya müsait yerler olan antrelerde bu duvar kağıtlarını kullanmak çok daha uygun bir seçim olacaktır.

ilginizi çekebilecek diğer konularımıza göz atmadan geçmeyin;

Duvar Kağıdı Tasarım Önerileri

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Tadilat Fiyatları

çizgili duvar kağıdı dekorasyonu,çizgili duvar kağıdı,çizgili duvar kağıdı modelleri,çizgili duvar kağıt renkleri,dekoratif çizgili duvar kağıtları,çizgili duvar kaplamaları,geniş çizgili duvar kağıdı,duvar kağıdı fiyat,çizgi desenli duvar kağdı tasarımları,dekoratif tasarımlı duvar kağıdı modelleri,parlak çizgili duvar kağıdı,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *