alçı duvar dekorasyon 7

Duvar dekorasyonları

DUVAR DEKORASYONLARI – Duvar süsleme ve dekorasyon malzemeleri.

Duvar dekorasyonları – Duvar dekorasyon malzemeleri. Duvar dekorasyon fiyatları. 2017 duvar tasarımları. Duvar dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekenler.

Duvar dekorasyonları ve tasarımlarında, günümüzde birbirinden farklı görsellikte ve kalitede onlarca hatta yüzlerce değişik uygulama mevcuttur. Hangi mekana hangi tasarımın yapılması gerektiği ve hangi duvarına hangi uygulamanın daha yerinde bir karar olacağına dair kafa karıştırıcı bir çok dekorasyon alternatifi bulunmaktadır. Duvar dekorasyonları konusunda sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz görsel ve detaylı anlatımların bulunduğu içeriği zengin bir sayfa hazırlamayı uygun gördük siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için. Aşağıda birbirinden farklı duvar dekorasyonları için uygulanabilir 2017 yeni duvar süsleme malzemelerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürün için bizlerle iletişime geçerek sipariş verebilir veya malzeme + uygulama için duvar dekorasyonları konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve profesyonel uygulamalarımızla daima hizmetinizdeyiz.

duvar dekorasyonları

Duvar dekorasyonları

Duvar dekorasyon malzemeleri

Bilim ve teknolojinin ilerlemesine paralel olarak dekorasyon uygulamaları, tasarımları ve malzemelerinde de değişiklikler meydana gelmektedir. Öyle ki, tavan, zemin ve duvar dekorasyon malzemeleri ile tasarımlarındaki yenilikleri bizler bile zorlukla takip etmekteyiz. Son zamanların en fazla rağbet gören ve evlerimizde ve iş yerlerimizde sıklıkla kullandığımız kabartmalı taş desenli duvar dekorasyon malzemelerini sizler için sayfamızda tanıtmak istedik.

Alçı duvar dekorasyon malzemeleri

İnsanlık tarihi boyunca alçı ve alçı taşı şekillendirmeleri hemen hemen tüm yaşam alanlarını süslemekte kullanılıştır. Tüm tavan ve duvar dekorasyonları ile tasarımlarında alçı malzemesi listenin ilk sırasında var olmuştur her zaman. Şekillendirilmesi en kolay ve pratik olan yumuşak alçı taşları iç mekanlarda sıklıkla kullanılmakta ve tercih sebebi olmaktadır. Alçı çıtalar, alçı payandalar, alçı duvar kaplamaları başta olmak üzere her türlü duvar dekorasyonlarında  kullanılmaktadır.

alçı duvar dekorasyon
alçı duvar dekorasyon
alçı duvar dekorasyon 1
alçı duvar dekorasyon 1
alçı duvar dekorasyon 2
alçı duvar dekorasyon 2
alçı duvar dekorasyon 3
alçı duvar dekorasyon 3
alçı duvar dekorasyon 5
alçı duvar dekorasyon 5
alçı duvar dekorasyon 6
alçı duvar dekorasyon 6
alçı duvar dekorasyon 7
alçı duvar dekorasyon 7
alçı duvar dekorasyon 8
alçı duvar dekorasyon 8

Kabartmalı duvar kaplamaları

Uygulaması basit, malzeme çeşidi olarak hem alçı hemde taş hammaddeli olarak piyasada bulabileceğiniz çok görsel ve modern bir duvar dekorasyon malzemesidir. Duvar dekorasyonları söz konusu olduğunda taş kaplamalar, duvar kağıtları, ahşap işçilikler veya farklı boya badana uygulamalarından bir adım daha öne geçmektedirler.

3 boyutlu duvar kağıtları

İç mimarinin yeni gözdesi olan ve diğer duvar kağıtlarına oranla daha pahalı ve işçiliği zahmetli olan yeni 3 boyutlu duvar kağıtları, genellikle salon veya odalarda tek bir duvara kullanılarak masrafı düşürülmekte ve farklı bir dekoratif görsellik oluşturulmaktadır. Duvar dekorasyonları ve uygulamalarında kaliteli mekanların vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda yer alan 3 boyutlu duvar kağıtları, değer katmaya devam ediyor.

duvar dekorasyonlarımız
duvar dekorasyonlarımız
yeni-duvar-kağıtları-1
yeni-duvar-kağıtları-1
yeni-duvar-kağıtları-2
yeni-duvar-kağıtları-2
yeni-duvar-kağıtları-3
yeni-duvar-kağıtları-3
yeni-duvar-kağıtları-4
yeni-duvar-kağıtları-4

Duvar dekorasyon modelleri

2017 moda duvar dekorasyon modelleri ve görsellerini sizler için derledik ve galeri olarak incelemenize sunduk. Galerimiz içerisinde beğeneceğinizi umduğumuz birbirinden modern ve şık duvar dekorasyonları ve tasarımları bulabilirsiniz.

duvar dekorasyonları 1
duvar 1
duvar dekorasyonları 2
duvar  2
duvar dekorasyonları 3
duvar 3
duvar dekorasyonları 4
duvar 4
duvar dekorasyonları 5
duvar 5
duvar dekorasyonları 6
duvar 6
duvar dekorasyonları 7
duvar 7
duvar dekorasyonları 8
duvar 8
duvar dekorasyonları 9
duvar 9
duvar dekorasyonları 10
duvar 10

Duvar dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekenler

Duvar genişlik ve yükseklik ölçülerine uygun oranlarda duvar dekorasyonları ve tasarımları yapmak.

Doğru malzemeleri, doğru duvarlarda kullanmak.

Duvar dekorasyonları hakkında geniş bilgi ve deneyim sahibi olmak.

Duvar dekor uygulamaları ile zemin ve tavan tasarımlarının uyumlu olması.

Mobilya, aksesuar ve diğer dekorasyon malzemeleri ile uyumlu olması.

Mekan amacına uygun duvar dekorasyonları olmalı.

 

Farklı duvar dekorasyon konuları ve görselleri için bu sayfalarımızı da ziyaret edin;

Üç boyutlu duvar paneli

Duvar Kağıdı Uygulaması

2017 Duvar Kağıtları

Duvar Dekorasyon

Ahşap Duvar Kaplama Panelleri

 


2017 duvar dekorasyonu, duvar dekorları, duvar süslemeleri, duvar dizayn, duvar tasarımları, duvar dekorasyon malzemeleri, duvar dekor fiyatları, duvarlar nasıl dekore edilir, yeni duvar dekorasyonları, güzel duvarlar, duvar süslemeleri, duvar dekorasyon kaplamaları, duvar kaplama malzemeleri, duvarları süslemek, duvarları dekorasyon yapmak, duvar nasıl süslenir, taşlı duvarlar, duvar kağıdı dekorasyonları

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir